30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Wyniki konkurencji - 3000m - Kobiety

 

[K30]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo 0.00 - 0.00 0
 

[K35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk 0.00 - 0.00 0
2 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC 0.00 - 0.00 0
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów 0.00 - 0.00 0
4 Jurkiewicz Aldona 1982-10-18 CSiRSusz,Rozbiegany Susz 0.00 - 0.00 0
5 Kajak Agnieszka 1982-10-21 Rozbiegani Żychlin 0.00 - 0.00 0
6 Kępka Magdalena 1982-06-28 Pruszcz Biega 0.00 - 0.00 0
7 Ławniczak Justyna 1982-12-01 Zakrzewo 0.00 - 0.00 0
8 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa 0.00 - 0.00 0
9 Skalska Anna 1981-07-07 KS Sokół Zblewo 0.00 - 0.00 0
10 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik 0.00 - 0.00 0
 

[K40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem 0.00 - 0.00 0
2 Kaczmarczyk Dorota 1980-12-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
3 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków 0.00 - 0.00 0
4 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowe 0.00 - 0.00 0
5 Lulis Anna 1980-01-27 Akademia Biegania 0.00 - 0.00 0
6 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik 0.00 - 0.00 0
7 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
8 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides 0.00 - 0.00 0
9 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
 

[K45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor 0.00 - 0.00 0
2 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice 0.00 - 0.00 0
4 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena 0.00 - 0.00 0
5 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA 0.00 - 0.00 0
6 Rynduch Renata 1974-09-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
7 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor 0.00 - 0.00 0
8 Tomaszek-Kosoń Bernadeta 1975-09-18 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
 

[K50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM 0.00 - 0.00 0
2 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo 0.00 - 0.00 0
3 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo 0.00 - 0.00 0
4 Kraszewska Renata 1968-04-03 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
5 Lulińska Bożena 1970-08-18 CSiRSusz, Rozbiegany Susz 0.00 - 0.00 0
6 Manterys Danuta 1970-07-02 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
 

[K55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW 0.00 - 0.00 0
2 Jaskulska Mirela 1965-01-21 KM Grudziądz 0.00 - 0.00 0
3 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
4 Szpernal Beata 1964-12-22 Płock 0.00 - 0.00 0
5 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki 0.00 - 0.00 0
 

[K60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo 0.00 - 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 Starogard Gdański 0.00 - 0.00 0
 

[K70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC 0.00 - 0.00 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pasierbska Ewa 1995-04-02 Gdańsk 0.00 - 0.00 0
2 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik 0.00 - 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web