30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Wyniki konkurencji - 3000m - Mężczyźni

 

[M35]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne 0.00 - 0.00 0
2 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl 0.00 - 0.00 0
3 Gapiński Łukasz 1983-05-29 Start Team 0.00 - 0.00 0
4 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa 0.00 - 0.00 0
5 Grzegorzek Bartłomiej 1984-08-11 biegamyrazem.pl 0.00 - 0.00 0
6 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź 0.00 - 0.00 0
7 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits 0.00 - 0.00 0
8 Kłos Klaudiusz 1984-03-09 LLKS Ziemi Kociewskiej 0.00 - 0.00 0
9 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
10 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk 0.00 - 0.00 0
11 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk 0.00 - 0.00 0
12 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
13 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA 0.00 - 0.00 0
14 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners 0.00 - 0.00 0
 

[M40]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES 0.00 - 0.00 0
2 Jedlewski Krzysztof 1978-02-12 Lublin 0.00 - 0.00 0
3 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk 0.00 - 0.00 0
4 Korol Krzysztof 1976-06-25 Warszawa 0.00 - 0.00 0
5 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź 0.00 - 0.00 0
6 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck 0.00 - 0.00 0
7 Lamik Paweł 1978-10-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS 0.00 - 0.00 0
8 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team 0.00 - 0.00 0
9 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk 0.00 - 0.00 0
10 Różański Bartosz 1980-09-15 Ustanów 0.00 - 0.00 0
11 Tadejewski Paweł 1979-01-12 Ostróda 0.00 - 0.00 0
12 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin 0.00 - 0.00 0
13 Wiśniewski Robert 1976-05-02 TKKF Płock 0.00 - 0.00 0
14 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team 0.00 - 0.00 0
15 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg 0.00 - 0.00 0
 

[M45]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team 0.00 - 0.00 0
2 Hedzielski Rafał 1974-10-08 Golęczewo 0.00 - 0.00 0
3 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 0.00 - 0.00 0
4 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn 0.00 - 0.00 0
5 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo 0.00 - 0.00 0
6 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega 0.00 - 0.00 0
7 Retecki Krzysztof 1974-05-17 Ostromecko 0.00 - 0.00 0
8 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary 0.00 - 0.00 0
 

[M50]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team 0.00 - 0.00 0
2 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom 0.00 - 0.00 0
3 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów 0.00 - 0.00 0
4 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa 0.00 - 0.00 0
5 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega 0.00 - 0.00 0
6 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo 0.00 - 0.00 0
7 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem 0.00 - 0.00 0
8 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team 0.00 - 0.00 0
9 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team 0.00 - 0.00 0
10 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin 0.00 - 0.00 0
 

[M55]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń 0.00 - 0.00 0
2 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków 0.00 - 0.00 0
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień 0.00 - 0.00 0
4 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega 0.00 - 0.00 0
 

[M60]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin 0.00 - 0.00 0
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk 0.00 - 0.00 0
3 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn 0.00 - 0.00 0
4 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team 0.00 - 0.00 0
 

[M65]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Budzik Kazimierz 1953-10-27 Parkrun Grudziądz 0.00 - 0.00 0
2 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno 0.00 - 0.00 0
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków 0.00 - 0.00 0
4 Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec 0.00 - 0.00 0
 

[M70]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Awiżeń Antoni 1948-11-04 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków 0.00 - 0.00 0
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 0.00 - 0.00 0
 

[M75]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew 0.00 - 0.00 0
2 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik 0.00 - 0.00 0
3 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg 0.00 - 0.00 0
 

[M80]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz 0.00 - 0.00 0
 

[pk]

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód 0.00 - 0.00 0
2 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio 0.00 - 0.00 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web