31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Wyniki konkurencji - 3000m chód - Wszyscy

 

[K30]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kowalska Marlena 1990-07-20 KS Ultra Team Łódź POL 23:16.27 - 23:16.27 357
 

[K35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics POL 18:31.73 - 17:59.49 683
2 Poćwiardowska-Marchlewicz Anna 1983-08-11 Bobowo POL 23:57.56 - 23:15.87 357
 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RK Athletics POL 20:19.13 - 19:02.32 610
2 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 21:08.75 - 19:48.82 558
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korzeniowska Justyna 1974-09-27 RK Athletics POL 17:44.96 - 16:00.17 833
2 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 17:48.52 - 16:03.38 828
- Gadomska-Dzięcioł Paulina 1974-02-23 RK Athletics POL DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 16:49.44 - 14:32.96 952
2 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:18.23 - 14:57.86 917
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 21:34.89 - 17:50.36 694
2 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 22:13.78 - 18:22.50 655
3 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 22:34.18 - 18:39.37 636
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 18:16.82 - 17:45.01 473
- Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL DNS - DNS 0
- Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sucharkiewicz Aleksander 1977-01-24 Łódź POL 16:03.58 - 15:05.38 716
- Szarota Jakub 1979-04-13 RK Athletics POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 14:55.81 - 13:32.32 881
2 Korzeniowski Paweł 1976-06-01 RK Athletics POL 16:03.52 - 14:33.72 770
3 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 18:18.45 - 16:36.07 572
- Bednarz Tomasz 1972-03-05 Gorawino POL DNS - DNS 0
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barbużyński Bogusław 1966-05-13 Gdańsk POL 14:08.67 - 11:50.34 1081
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 15:13.96 - 12:44.98 971
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:24.94 - 15:24.83 684
4 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 19:13.73 - 16:05.67 618
- Balicki Jacek 1963-10-16 Łódź POL DNF - DNF 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 16:31.64 - 13:13.31 916
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 16:46.43 - 13:25.14 894
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 17:35.61 - 14:04.49 822
4 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 18:04.95 - 14:27.96 780
5 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 18:17.08 - 14:37.66 763
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 21:14.95 - 16:11.00 610
2 Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL 26:34.87 - 20:14.65 290
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 18:22.36 - 13:15.68 912
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 21:15.73 - 15:20.82 690
3 Szcześniak Andrzej 1949-10-27 Wrocław POL 24:37.34 - 17:46.34 471
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL DNS - DNS 0
- Gliński Tadeusz 1941-05-27 Jedlnia-Letnisko POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web