32. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2022
 

Wyniki konkurencji - 3000m chód - Wszyscy

 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RK Athletics POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 16:57.81 - 15:17.66 890
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sadowska Justyna 1971-05-22 UKS Herkules Sulejówek POL 20:29.26 - 17:43.06 702
- Śleziona Katarzyna 1970-05-01 Bieruń POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Klub Kociewiak Tczew POL 22:56.34 - 18:57.68 615
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL DNS - DNS 0
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 25:52.62 - 25:07.59 59
2 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 29:31.42 - 28:40.05 -5
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS Ultra Team Łódź POL 16:17.35 - 15:18.32 695
- Karpiński Sebastian 1981-10-25 Warszawa POL DNS - DNS 0
- Płatos Sławomir 1978-11-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 18:25.34 - 16:04.52 620
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 17:50.40 - 14:55.92 732
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 18:09.08 - 15:11.56 706
3 Torłop Przemysław 1966-02-13 Klub Kociewiak Tczew POL 18:18.45 - 15:19.40 693
4 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 20:34.40 - 17:13.19 517
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 18:54.58 - 15:07.66 712
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 16:57.92 - 12:55.25 951
2 Dembkowski Ryszard 1953-07-09 Toruń POL 22:48.11 - 17:21.95 505
3 Tomczak Witold 1957-04-05 Kępno POL 28:26.82 - 21:39.91 205
- Ignasiak Jan 1956-06-13 Sieradz POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 20:17.95 - 14:39.12 761
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 20:17.96 - 14:39.12 761
3 Jawor Krzysztof 1951-11-09 Świebodzice POL 23:53.24 - 17:14.51 516
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Kołodziej Stanisław 1946-04-24 Ostrowiec Świętokrzyski POL DQ - DQ 0
- Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL DQ - DQ 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2022 by ATP_Web