30. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2021
 

Komunikat końcowy

60m ppł.

[K35]

84,00 cm

1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

76,20 cm

1 Szczepanska Magdalena 1980-01-25 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

76,20 cm

1 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka CZE 0.00 - 0.00 0
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

76,20 cm

1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 - 0.00 0
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

76,20 cm

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

68,60 cm

1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[K70]

68,60 cm

1 Hemmer Claude 1949-05-01 Roussy FRA 0.00 - 0.00 0

[M35]

100,00 cm

1 Gawęcki Maciej 1985-08-08 Bo nie wypada Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

100,00 cm

1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

100,00 cm

1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
2 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

91,40 cm

1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

91,40 cm

1 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

84,00 cm

1 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
3 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 - 0.00 0
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

84,00 cm

1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

76,20 cm

1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

76,20 cm

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

60m

[K30]

1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 - 0.00 0

[K35]

1 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Bartos Marta 1981-05-12 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev BLR 0.00 - 0.00 0
4 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziedzińska Dominika 1979-04-20 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
6 Kujawska Monika 1978-08-05 Puck POL 0.00 - 0.00 0
7 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 - 0.00 0
8 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 - 0.00 0
9 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka CZE 0.00 - 0.00 0
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 0.00 - 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
3 Lemiasheuskaya Iryna 1967-10-02 Pinsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
3 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K75]

1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
3 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik POL 0.00 - 0.00 0
6 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
8 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 0.00 - 0.00 0
9 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 - 0.00 0
10 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
11 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 - 0.00 0
12 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 - 0.00 0
13 Rogiński Michał 1986-01-03 Ks Zawierucha Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
14 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 - 0.00 0
15 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
16 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
17 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
18 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
19 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Dimitrios Apostolidis 1978-02-11 Sevas Naoussas GRC 0.00 - 0.00 0
3 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
5 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 0.00 - 0.00 0
6 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
7 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz POL 0.00 - 0.00 0
8 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
9 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 - 0.00 0
10 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 0.00 - 0.00 0
11 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
12 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
5 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 - 0.00 0
8 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 0.00 - 0.00 0
9 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
10 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0
11 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas GRC 0.00 - 0.00 0
12 Wisłowski Robertt 1974-01-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
13 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 0.00 - 0.00 0
2 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0
3 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
4 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM POL 0.00 - 0.00 0
6 Trzop Grzegorz 1968-03-01 bez klubu POL 0.00 - 0.00 0
7 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 - 0.00 0
8 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 0.00 - 0.00 0
9 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
4 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
5 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 0.00 - 0.00 0
7 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj KAZ 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
5 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 0.00 - 0.00 0
6 Sadkowski Kazimierz 1960-03-19 KKB Starogard Gdański POL 0.00 - 0.00 0
7 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 0.00 - 0.00 0
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
6 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
7 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów UKR 0.00 - 0.00 0
8 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Gąsior Wiesław 1950-11-30 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 0.00 - 0.00 0
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
6 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
7 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
9 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 0.00 - 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 0.00 - 0.00 0
4 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
7 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M85]

1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
4 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 0.00 - 0.00 0
5 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL 0.00 - 0.00 0

3000m

[K30]

1 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0

[K35]

1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Golek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 0.00 - 0.00 0
3 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 0.00 - 0.00 0
4 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
5 Jurkiewicz Aldona 1982-10-18 CSiRSusz,Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kajak Agnieszka 1982-10-21 Rozbiegani Żychlin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kępka Magdalena 1982-06-28 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0
8 Ławniczak Justyna 1982-12-01 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
10 Skalska Anna 1981-07-07 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
11 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaczmarczyk Dorota 1980-12-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowe POL 0.00 - 0.00 0
5 Lulis Anna 1980-01-27 Akademia Biegania POL 0.00 - 0.00 0
6 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
7 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
8 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 0.00 - 0.00 0
9 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
2 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
4 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 0.00 - 0.00 0
5 Kępka Magdalena 1972-06-28 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0
6 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA POL 0.00 - 0.00 0
7 Rynduch Renata 1974-09-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
8 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
9 Tomaszek Bernadeta 1975-09-18 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Kraszewska Renata 1968-04-03 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
5 Lulińska Bożena 1970-08-18 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
6 Manterys Danuta 1970-07-02 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaskulska Mirela 1965-01-21 KM Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
3 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Szpernal Beata 1964-12-22 Płock POL 0.00 - 0.00 0
5 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 Starogard Gdański POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K70]

1 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Antczak Robert 1981-10-31 MKS- Victoria Racibórz POL 0.00 - 0.00 0
2 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne POL 0.00 - 0.00 0
3 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl POL 0.00 - 0.00 0
4 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
5 Filiciak Michał 1984-12-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
6 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 0.00 - 0.00 0
7 Gapiński Łukasz 1983-05-29 Start Team POL 0.00 - 0.00 0
8 Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
9 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
10 Grudziński Maciej 1986-01-29 Wlc.pl Lepsza Strona Włoc POL 0.00 - 0.00 0
11 Grzegorzek Bartłomiej 1984-08-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 - 0.00 0
12 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik POL 0.00 - 0.00 0
13 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
14 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
15 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 0.00 - 0.00 0
16 Kłos Klaudiusz 1984-03-09 LLKS Ziemi Kociewskiej POL 0.00 - 0.00 0
17 Leśnik Michał 1984-12-14 @biegiem_po_europie POL 0.00 - 0.00 0
18 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 0.00 - 0.00 0
19 Łucyk Maciej 1983-12-04 KS MARATOŃCZYK POZNAŃ POL 0.00 - 0.00 0
20 Majewski Michał 1984-07-20 Spin Force Runners POL 0.00 - 0.00 0
21 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
22 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
23 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
24 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
25 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
26 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
27 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
28 Sobas Jacek 1985-06-11 MKS Siechnice POL 0.00 - 0.00 0
29 Szczepanik Piotr 1983-10-23 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
30 Szczypior Marcin 1983-07-15 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
31 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
32 Śliwa Grzegorz 1984-07-11 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
33 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 0.00 - 0.00 0
34 Wietecki Łukasz 1984-07-29 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
35 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 0.00 - 0.00 0
36 Wójcikowski Marcin 1983-09-23 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
37 Yaravy Baryslau 1985-07-17 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Białobrzewski Sławek 1979-10-11 Kiełczów POL 0.00 - 0.00 0
2 Chwastek Grzegorz 1976-12-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Glugla Mariusz 1978-09-30 Świecie POL 0.00 - 0.00 0
4 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL 0.00 - 0.00 0
5 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
6 Jaskólski Jan 1976-12-30 Tarnowo Podgórne POL 0.00 - 0.00 0
7 Jedlewski Krzysztof 1978-02-12 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
8 Jurkiewicz Sławomir 1980-04-29 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
9 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk POL 0.00 - 0.00 0
10 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
11 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia POL 0.00 - 0.00 0
12 Korol Krzysztof 1976-06-25 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
13 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
14 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
15 Lamik Paweł 1978-10-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
16 Mazerski Bartosz 1976-11-30 LKS Zantyr Sztum POL 0.00 - 0.00 0
17 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL 0.00 - 0.00 0
18 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
19 Różański Bartosz 1980-09-15 Ustanów POL 0.00 - 0.00 0
20 Sobecki Bartłomiej 1980-05-25 biegampolodzi.pl POL 0.00 - 0.00 0
21 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja POL 0.00 - 0.00 0
22 Świecak Robert 1980-06-23 Wilga Garwolin POL 0.00 - 0.00 0
23 Tadejewski Paweł 1979-01-12 Ostróda POL 0.00 - 0.00 0
24 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 0.00 - 0.00 0
25 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
26 Wiśniewski Robert 1976-05-02 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
27 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
28 Zastawny Tomasz 1980-03-28 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
29 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Biedrzycki Krzysztof 1971-06-13 Sztorm POL 0.00 - 0.00 0
2 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 0.00 - 0.00 0
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
7 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
8 Hedzielski Rafał 1974-10-08 Golęczewo POL 0.00 - 0.00 0
9 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
10 Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
11 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
12 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
13 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
14 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
15 Kunz Mieczysław 1972-04-03 AZS UMK Toruń POL 0.00 - 0.00 0
16 Kuraciński Przemysław 1973-10-30 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
17 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
18 Mazurek Marcin 1971-07-27 AZS ZWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
19 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
20 Owczarek Jacek 1972-06-02 Jack Iron tri team POL 0.00 - 0.00 0
21 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
22 Prawdzic Michał 1974-04-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
23 Retecki Krzysztof 1974-05-17 Ostromecko POL 0.00 - 0.00 0
24 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 0.00 - 0.00 0
25 Szczęsny Piotr 1974-05-15 AWF Masters POL 0.00 - 0.00 0
26 Tomczyk Marcin 1973-07-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
27 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
28 Wojciechowski Maciej 1974-12-04 Wyższa Szkoła Policji POL 0.00 - 0.00 0
29 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
30 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 0.00 - 0.00 0
4 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Kordyl Waldemar 1970-01-25 AZS AWF Masters POL 0.00 - 0.00 0
6 Kosoń Marcin 1967-03-30 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
7 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
8 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 0.00 - 0.00 0
9 Misiak Mirosław 1970-01-03 Widłorogi POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
11 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
12 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
13 Romaniuk Wojciech 1970-01-26 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
14 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
15 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 0.00 - 0.00 0
16 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team POL 0.00 - 0.00 0
17 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team POL 0.00 - 0.00 0
18 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
19 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 0.00 - 0.00 0
20 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Krupitsa Jerzy 1963-07-18 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Lachowski Paweł 1962-10-31 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
6 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
7 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
8 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
9 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
10 Woźniak Janusz 1962-02-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
11 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
7 Majkowski Stanisław 1956-12-17 KB GOCH Bytów POL 0.00 - 0.00 0
8 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
9 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 0.00 - 0.00 0
10 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 0.00 - 0.00 0
11 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL 0.00 - 0.00 0
12 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
13 Szatkowski Józef 1956-05-01 Morsy z Grudziądza POL 0.00 - 0.00 0
14 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
15 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Budzik Kazimierz 1953-10-27 Parkrun Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 0.00 - 0.00 0
4 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Pacholec Stanisław 1954-05-09 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 0.00 - 0.00 0
7 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Awiżeń Antoni 1948-11-04 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast POL 0.00 - 0.00 0
5 Michalak Jerzy 1948-09-01 POL 0.00 - 0.00 0
6 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Bętkowski Piotr 1987-04-25 MaratonyPolskie.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Goleniowski Mateusz 1992-03-22 Run The Event POL 0.00 - 0.00 0
3 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubiak Maciej 1988-10-29 UKS ekonomik-maratończyk POL 0.00 - 0.00 0
5 Kurkowski Marek 1968-05-26 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
6 Pasierbska Ewa 1995-04-02 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
8 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 0.00 - 0.00 0

3000m chód

[K35]

1 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu POL 0.00 - 0.00 0
2 Wojciechowska Elżbieta 1983-11-13 Pakość POL 0.00 - 0.00 0
3 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RKAthletics POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Gębska Katarzyna 1980-07-12 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
2 Łobacz Patrycja 1977-05-21 RK Atletics POL 0.00 - 0.00 0
3 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL POL 0.00 - 0.00 0
5 Szczodrzyńska Katarzyna 1979-05-15 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
2 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
3 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
4 Olszewska Anna 1972-11-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
5 Wrzesińska Katarzyna 1975-08-12 KS Ultra Team Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
2 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 0.00 - 0.00 0
3 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Filiciak Michał 1984-12-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawęcki Maciej 1985-08-08 Bo nie wypada Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
4 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
6 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS Ultra Team Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
3 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Sucharkiewicz Aleksander 1977-01-24 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Szarota Jakub 1979-04-13 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Buczkowski Krzysztof 1976-01-03 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawroński Marek 1974-08-17 RK Atheltics - 0.00 - 0.00 0
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Marek Gawroński 1974-08-17 RK Athletics - 0.00 - 0.00 0
5 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 0.00 - 0.00 0
6 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
7 Redzimski Wojciech 1975-12-18 GKS Żukowo POL 0.00 - 0.00 0
8 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Aksinushkin Aliaksandr 1968-06-05 Rogaczou BLR 0.00 - 0.00 0
2 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń POL 0.00 - 0.00 0
3 Krupa Paweł 1967-01-01 wybierz POL 0.00 - 0.00 0
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
5 Willma Jarosław 1967-04-04 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Woźniak Janusz 1962-02-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Dembkowski Ryszard 1953-07-09 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 0.00 - 0.00 0
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Grabowski Stefan 1949-06-12 Jabłonowo Pomorskie POL 0.00 - 0.00 0
4 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 0.00 - 0.00 0

200m

[K30]

1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
2 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0

[K35]

1 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl POL 0.00 0 0.00 0
2 Bartos Marta 1981-05-12 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 0 0.00 0
4 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev BLR 0.00 0 0.00 0
5 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 0.00 0 0.00 0
6 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[K40]

1 Brulińska Monika 1976-08-02 www.kobietarakieta.pl POL 0.00 0 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
4 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
6 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 0 0.00 0
7 Martini Agnieszka 1980-11-13 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
8 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 0 0.00 0
9 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 0.00 0 0.00 0

[K45]

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya BLR 0.00 0 0.00 0
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 0.00 0 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
7 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0

[K50]

1 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
4 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL 0.00 0 0.00 0

[K55]

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Miłek Ewa 1962-09-08 Solec Kujawski POL 0.00 0 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0

[K60]

1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 Starogard Gdański POL 0.00 0 0.00 0

[K65]

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 0 0.00 0

[K75]

1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 0 0.00 0

[M35]

1 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk POL 0.00 0 0.00 0
2 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
3 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
5 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 0 0.00 0
6 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
7 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 0 0.00 0
8 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 0.00 0 0.00 0
9 Nawrocki Mariusz 1982-02-17 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 0 0.00 0
10 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 0 0.00 0
11 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
12 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 0 0.00 0
13 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[M40]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
3 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
4 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 0 0.00 0
5 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 0.00 0 0.00 0
7 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 0.00 0 0.00 0
8 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz POL 0.00 0 0.00 0
9 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz POL 0.00 0 0.00 0
11 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 0 0.00 0
12 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
13 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
14 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team POL 0.00 0 0.00 0

[M45]

1 Andrzejczak Mariusz 1973-03-16 4 Run Team Piła POL 0.00 0 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
5 Perlikowski Sławomir 1975-11-26 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 0 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
8 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
9 Sukhinin Maksim 1973-02-05 Grodno BLR 0.00 0 0.00 0
10 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
11 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas GRC 0.00 0 0.00 0
12 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0

[M50]

1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk POL 0.00 0 0.00 0
3 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 0.00 0 0.00 0
4 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń POL 0.00 0 0.00 0
5 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
6 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
7 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM POL 0.00 0 0.00 0
8 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
9 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 0.00 0 0.00 0
10 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
11 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 0 0.00 0

[M55]

1 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 0 0.00 0
5 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 0.00 0 0.00 0
6 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj KAZ 0.00 0 0.00 0
7 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0

[M60]

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
3 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 0.00 0 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 0 0.00 0
5 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
6 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 0.00 0 0.00 0
7 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M65]

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 0.00 0 0.00 0
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0
5 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 0.00 0 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 0.00 0 0.00 0
7 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów UKR 0.00 0 0.00 0
8 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 0.00 0 0.00 0

[M70]

1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 0.00 0 0.00 0
3 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
6 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 0 0.00 0
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 0.00 0 0.00 0
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M80]

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 0 0.00 0
2 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[M85]

1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[pk]

1 Dudek Bartosz 1992-02-05 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
2 Jaroszewicz Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
3 Kwiatkowska Angelina 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
4 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
5 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
6 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 0.00 0 0.00 0
7 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 0.00 0 0.00 0

400m

[K30]

1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0

[K35]

1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Hoffmann Daniel 1981-09-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
3 Skalska Anna 1981-07-07 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojciechowska Elżbieta 1983-11-13 Pakość POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Brulińska Monika 1976-08-02 www.kobietarakieta.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
5 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya BLR 0.00 - 0.00 0
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Akervall Jenny 1972-12-22 Sztokholm SWE 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
5 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 0.00 - 0.00 0
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
2 Manterys Danuta 1970-07-02 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
4 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne POL 0.00 - 0.00 0
2 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 0.00 - 0.00 0
3 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 0.00 - 0.00 0
5 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 0.00 - 0.00 0
7 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
8 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
9 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 - 0.00 0
10 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
11 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
12 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
13 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
14 Szczypior Marcin 1983-07-15 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
15 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
4 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas GRC 0.00 - 0.00 0
5 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
6 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
8 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz POL 0.00 - 0.00 0
9 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
10 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
11 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 0.00 - 0.00 0
12 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Andrzejczak Mariusz 1973-03-16 4 Run Team Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
5 Kuc Wojciech 1972-04-17 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
7 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
8 Perlikowski Sławomir 1975-11-26 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 - 0.00 0
9 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
10 Redzimski Wojciech 1975-12-18 GKS Żukowo POL 0.00 - 0.00 0
11 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
12 Tomczyk Marcin 1973-07-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
13 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas GRC 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 0.00 - 0.00 0
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
3 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Sunneborn Mattias 1970-09-27 Sztokholm SWE 0.00 - 0.00 0
7 Zalasa Wojciech 1968-03-25 Łódź Kocha Sport POL 0.00 - 0.00 0
8 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
4 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0
5 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 0.00 - 0.00 0
5 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Zaremba Janusz 1957-11-23 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 0.00 - 0.00 0
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
2 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast POL 0.00 - 0.00 0
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
6 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
7 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 0.00 - 0.00 0
3 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
6 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Biliński Damian 2002-01-23 Mazovia Proaktiv Ciechanó POL 0.00 - 0.00 0
2 Dimitrow Maja 2004-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
5 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 0.00 - 0.00 0

800m

[K35]

1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu POL 0.00 - 0.00 0
3 Hoffmann Daniel 1981-09-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Szubert Katarzyna 1985-06-16 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Błażejak Krzysztofa 1978-10-25 wtlenie.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Lulis Anna 1980-01-27 Akademia Biegania POL 0.00 - 0.00 0
6 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
7 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
8 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
9 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya BLR 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
3 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 0.00 - 0.00 0
4 Janas Ewa 1973-11-18 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
5 Kubler Anna 1974-09-19 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
7 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Bartyzel Michał 1984-03-22 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
2 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne POL 0.00 - 0.00 0
3 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
4 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik POL 0.00 - 0.00 0
6 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 0.00 - 0.00 0
7 Łaz Kamil 1983-07-30 wtlenie.pl POL 0.00 - 0.00 0
8 Majewski Michał 1984-07-20 Spin Force Runners POL 0.00 - 0.00 0
9 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
11 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
12 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
13 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 0.00 - 0.00 0
14 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
15 Sobas Jacek 1985-06-11 MKS Siechnice POL 0.00 - 0.00 0
16 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
17 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
18 Wietecki Łukasz 1984-07-29 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Artan Qose 1980-03-03 Sevas Naoussas GRC 0.00 - 0.00 0
2 Cup Krzysztof 1980-07-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
4 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas GRC 0.00 - 0.00 0
5 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk POL 0.00 - 0.00 0
6 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
8 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe POL 0.00 - 0.00 0
9 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
10 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
11 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz POL 0.00 - 0.00 0
12 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
13 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa POL 0.00 - 0.00 0
14 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
15 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
16 Sosnowski Krzysztof 1979-11-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 0.00 - 0.00 0
17 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja POL 0.00 - 0.00 0
18 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
19 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Biedrzycki Krzysztof 1971-06-13 Sztorm POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
6 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
7 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL 0.00 - 0.00 0
8 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
9 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
10 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
11 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
12 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
13 Piniewski Robert 1973-09-09 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
14 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
15 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński POL 0.00 - 0.00 0
16 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
17 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
18 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
2 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
7 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
8 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
9 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
10 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 0.00 - 0.00 0
11 Zalasa Wojciech 1968-03-25 Łódź Kocha Sport POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Krupitsa Jerzy 1963-07-18 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
7 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 0.00 - 0.00 0
8 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
9 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
7 Majkowski Stanisław 1956-12-17 KB GOCH Bytów POL 0.00 - 0.00 0
8 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowocień Jacek 1959-01-02 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POL 0.00 - 0.00 0
10 Zaremba Janusz 1957-11-23 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 0.00 - 0.00 0
5 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
4 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 0.00 - 0.00 0
6 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast POL 0.00 - 0.00 0
7 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega NLD 0.00 - 0.00 0
8 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
9 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 0.00 - 0.00 0
3 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 0.00 - 0.00 0
4 Woźniakowska Agata 1984-11-24 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

skok w dal

[K35]

1 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl POL 0.00 0 0.00 0
2 Bartos Marta 1981-05-12 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Binkiewicz Katarzyna 1981-11-24 Mysiadło POL 0.00 0 0.00 0
4 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu POL 0.00 0 0.00 0
5 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 0 0.00 0
6 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 0 0.00 0

[K45]

1 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka CZE 0.00 0 0.00 0
2 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 0.00 0 0.00 0
3 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Pełka-Witt Jolanta 1976-03-03 Rozgarty POL 0.00 0 0.00 0
5 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[K50]

1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 0 0.00 0

[K55]

1 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro BLR 0.00 0 0.00 0

[K60]

1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 0 0.00 0

[M35]

1 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 0 0.00 0
2 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Nawrocki Mariusz 1982-02-17 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 0 0.00 0
4 Rogiński Michał 1986-01-03 Ks Zawierucha Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
5 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
6 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
7 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 0.00 0 0.00 0

[M40]

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Dimitrios Apostolidis 1978-02-11 Sevas Naoussas GRC 0.00 0 0.00 0
3 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
5 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz POL 0.00 0 0.00 0
6 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
7 Ozimiński Rafał 1977-04-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
8 Patyna Tomasz 1978-05-11 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
9 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[M45]

1 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 0 0.00 0
2 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
3 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
4 Redzimski Wojciech 1975-12-18 GKS Żukowo POL 0.00 0 0.00 0
5 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 0.00 0 0.00 0
6 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 0 0.00 0
7 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL 0.00 0 0.00 0

[M50]

1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 0 0.00 0
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
5 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
6 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
7 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
8 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0

[M55]

1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 0 0.00 0
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
3 Szczerba Miroslaw 1963-11-17 PKWLA POL 0.00 0 0.00 0
4 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0

[M60]

1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Fedjushin Valeri 1960-09-11 Tallin EST 0.00 0 0.00 0
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 0 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 0 0.00 0
5 Nowocień Jacek 1959-01-02 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POL 0.00 0 0.00 0
6 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[M65]

1 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
2 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
5 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów UKR 0.00 0 0.00 0

[M70]

1 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
6 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
7 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 0 0.00 0

[M75]

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 0.00 0 0.00 0
3 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M80]

1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0

[pk]

1 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 0.00 0 0.00 0
2 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 0.00 0 0.00 0
3 Wierzbicki Bartłomiej 1994-08-25 Tarnów POL 0.00 0 0.00 0

skok wzwyż

[K35]

1 Binkiewicz Katarzyna 1981-11-24 Mysiadło POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

1 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczepanska Magdalena 1980-01-25 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

1 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

1 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Milewski Bartosz 1981-06-17 Środa Wlkp POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Ratajczyk Krzysztof 1978-06-10 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
3 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

1 Buczkowski Krzysztof 1976-01-03 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
4 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0
5 Żuk Paweł 1975-03-01 UKS TECHNIK RADOM POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Lemiasheuski Aliaksandr 1969-07-01 Pinsk BLR 0.00 - 0.00 0
2 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
3 Mirecki Dariusz 1968-11-24 Wschowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 - 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
3 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL POL 0.00 - 0.00 0
2 Fedjushin Valeri 1960-09-11 Tallin EST 0.00 - 0.00 0
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
7 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
4 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0
5 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
2 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 0.00 - 0.00 0

trójskok

[K45]

1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 0 0.00 0

[K55]

1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 0 0.00 0

[K60]

1 Kielan Urszula 1960-10-10 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

[K65]

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 0 0.00 0

[M35]

1 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 0.00 0 0.00 0
2 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 0 0.00 0
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 0 0.00 0
4 Witkowski Bartosz 1985-01-25 www.ostroleka.pl POL 0.00 0 0.00 0

[M40]

1 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
2 Dimitrios Apostolidis 1978-02-11 Sevas Naoussas GRC 0.00 0 0.00 0
3 Habich Paweł 1977-06-23 Szprotawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 0 0.00 0
5 Ozimiński Rafał 1977-04-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0
6 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
7 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
8 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M45]

1 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 0 0.00 0
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 0 0.00 0
3 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0

[M50]

1 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
3 Mirecki Dariusz 1968-11-24 Wschowa POL 0.00 0 0.00 0
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 0.00 0 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 0 0.00 0

[M55]

1 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica POL 0.00 0 0.00 0
2 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 0 0.00 0
3 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 0 0.00 0

[M60]

1 Chmielewski Stanisław 1959-07-02 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Fedjushin Valeri 1960-09-11 Tallin EST 0.00 0 0.00 0
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 0.00 0 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 0 0.00 0
5 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[M65]

1 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
3 Kowalik Zbigniew 1953-02-17 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
4 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0

[M70]

1 Kmiecik Stanislaw 1949-01-31 AZS Poanań POL 0.00 0 0.00 0
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
3 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 0 0.00 0

[M75]

1 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 0.00 0 0.00 0
2 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 0.00 0 0.00 0

[M80]

1 Pardela Mirosław 1938-03-23 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 0 0.00 0

[pk]

1 Wierzbicki Bartłomiej 1994-08-25 Tarnów POL 0.00 0 0.00 0

skok o tyczce

[M35]

1 Czerniak Przemysław 1984-03-27 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

1 Cybruch Krzysztof 1977-11-08 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Grelewicz Arkadiusz 1977-03-15 Flota Gdynia POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

1 Pietrak Grzegorz 1969-09-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Wendicki Dariusz 1964-08-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

1 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

1 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0
3 Suława Marian 1951-03-18 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

1 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
2 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 0.00 - 0.00 0
3 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

pchnięcie kulą

[K35]

4,00 kg

1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 - 0.00 0
3 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[K40]

4,00 kg

1 Brulińska Monika 1976-08-02 www.kobietarakieta.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
3 Dziedzińska Dominika 1979-04-20 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
4 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
5 Hoppe Karolina 1980-08-16 OSiR Tuchola POL 0.00 - 0.00 0
6 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
7 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
8 Rathnau Agnieszka 1979-01-23 LKS Puck POL 0.00 - 0.00 0
9 Szczepanska Magdalena 1980-01-25 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

4,00 kg

1 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
3 Rafalska Magdalena 1973-12-04 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

3,00 kg

1 Bratkowska Anna 1969-04-17 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Ptak Ryszarda 1967-01-13 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnipro BLR 0.00 - 0.00 0
4 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
6 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

3,00 kg

1 Kędziora Maria 1961-06-25 Gromadka POL 0.00 - 0.00 0
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
3 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
5 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro BLR 0.00 - 0.00 0
6 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 0.00 - 0.00 0

[K60]

3,00 kg

1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0
3 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

3,00 kg

1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0

[K75]

2,00 kg

1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

2,00 kg

1 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[K85]

2,00 kg

1 Zglenicka Urszula 1932-05-14 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

7,26 kg

1 Gawęcki Maciej 1985-08-08 Bo nie wypada Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Grot Artur 1983-10-04 Stara Gadka POL 0.00 - 0.00 0
3 Jarek Piotr 1982-03-11 Mińsk Mazowiecki POL 0.00 - 0.00 0
4 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 0.00 - 0.00 0
5 Rogiński Michał 1986-01-03 Ks Zawierucha Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
7 Skrzypczyk Jacek 1986-02-12 TS AKS Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
8 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

7,26 kg

1 Grzenkowicz Grzegorz 1981-03-03 Żelistrzewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
5 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Walczak Marek 1980-03-17 niestowarzyszony POL 0.00 - 0.00 0
7 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

7,26 kg

1 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Krawulski Adam 1974-07-28 Olesno POL 0.00 - 0.00 0
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 0.00 - 0.00 0
4 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
5 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
6 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

6,00 kg

1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 - 0.00 0
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Kulikowicz Tadeusz 1966-09-21 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
5 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
6 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
7 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
8 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
9 Witek Mirosław 1967-04-24 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

6,00 kg

1 Chilmanowicz Janusz 1964-05-17 Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
3 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
4 Szczerba Miroslaw 1963-11-17 PKWLA POL 0.00 - 0.00 0
5 Szpak Mieczysław 1961-07-10 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
6 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

5,00 kg

1 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
2 Jenek Andrzej 1959-12-01 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
3 Maliszewski Andrzej 1957-05-22 Pszczyna POL 0.00 - 0.00 0
4 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice - 0.00 - 0.00 0
6 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

5,00 kg

1 Chwieduk Czesław 1951-08-12 MKLA Łęczyca POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Marek 1951-09-21 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
3 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
6 Mielcarek Błażej 1955-02-14 Ściborze POL 0.00 - 0.00 0
7 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 Chojna POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

4,00 kg

1 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
3 Kapturski Andrzej 1949-03-22 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
4 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Kmiecik Stanislaw 1949-01-31 AZS Poanań POL 0.00 - 0.00 0
6 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
7 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
8 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
10 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

4,00 kg

1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopik Leszek 1945-09-19 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
5 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

3,00 kg

1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
5 Remplewicz Jan 1940-07-09 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
6 Werling Zbigniew 1938-07-23 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0

[M95]

3,00 kg

1 Mielcarek Władysław 1925-10-10 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[pk]

1 Gładikowska Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Sabok Karolina 1971-05-12 Olesno POL 0.00 - 0.00 0
3 Wawierowicz Ignacy 2006-03-24 AMLSłupsk POL 0.00 - 0.00 0

ciężarek

[K40]

9,08 kg

1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Ochmańska-Zrazek Magdalena 1977-09-14 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0

[K45]

9,08 kg

1 Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
2 Rafalska Magdalena 1973-12-04 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K50]

7,26 kg

1 Sorochuk Svitlana 1967-05-29 Dnipro BLR 0.00 - 0.00 0
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Tomasik Aleksandra 1970-11-04 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
4 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruczczyn POL 0.00 - 0.00 0

[K55]

7,26 kg

1 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 0.00 - 0.00 0
2 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Przybysz-Małek Beata 1965-02-21 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Shevchenko Olena 1966-03-02 Dnipro BLR 0.00 - 0.00 0

[K60]

5,45 kg

1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Mikołajczyk Henryka 1959-01-17 Lipniki POL 0.00 - 0.00 0
3 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Wałcz POL 0.00 - 0.00 0

[K65]

5,45 kg

1 Kapturska Danuta 1952-10-10 Unia Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
2 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Stępniewska Czesława 1954-07-20 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
4 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 0.00 - 0.00 0

[K75]

4,00 kg

1 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K80]

4,00 kg

1 Sambor Teresa 1937-10-12 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0

[M35]

15,88 kg

1 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
2 Skibicki Zdzisław 1982-08-01 Piła POL 0.00 - 0.00 0
3 Suchanowski Maciej 1983-02-17 PKWLA POL 0.00 - 0.00 0

[M40]

15,88 kg

1 Kozłowski Damian 1978-08-26 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
2 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
3 Piontek Adrian 1977-07-02 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
4 Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Wiśniewski Maciej 1978-04-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M45]

15,88 kg

1 Borowski Sławomir 1975-10-18 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
2 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 0.00 - 0.00 0
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
5 Wisłowski Robertt 1974-01-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0

[M50]

11,34 kg

1 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 0.00 - 0.00 0
2 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
3 Trusiewicz Adam 1968-09-02 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
4 Walczak Mariusz 1971-02-27 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M55]

11,34 kg

1 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
2 Szczerba Miroslaw 1963-11-17 PKWLA POL 0.00 - 0.00 0
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 Bolesławiec POL 0.00 - 0.00 0

[M60]

9,08 kg

1 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
2 Levi Charles 1957-01-30 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Lipowski Witold 1956-10-08 Kędzierzyn-Koźle POL 0.00 - 0.00 0
4 Obuchowski Jan 1957-03-08 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
5 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 0.00 - 0.00 0
6 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice - 0.00 - 0.00 0
7 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 0.00 - 0.00 0

[M65]

9,08 kg

1 Czacharowski Marek 1951-09-21 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
2 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
3 Jurkowski Jerzy 1953-10-29 PKWLA Sopot POL 0.00 - 0.00 0
4 Kamionka Marek 1955-08-30 Ossów POL 0.00 - 0.00 0
5 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 Nowe Miasto Lubawskie POL 0.00 - 0.00 0
6 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 0.00 - 0.00 0
7 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0

[M70]

7,26 kg

1 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Kmiecik Stanislaw 1949-01-31 AZS Poanań POL 0.00 - 0.00 0
4 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
5 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
6 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
7 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
8 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 0.00 - 0.00 0
9 Piączkowski Andrzej 1950-04-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[M75]

7,26 kg

1 Jabłoński Jerzy 1945-04-23 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Krzesiński Ryszard 1943-03-31 Białobrzegi POL 0.00 - 0.00 0
3 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 0.00 - 0.00 0
4 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

[M80]

5,45 kg

1 Koniuszy Kazimierz 1941-01-04 Rzeszów POL 0.00 - 0.00 0
2 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 0.00 - 0.00 0
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Komunikat końcowy

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

60m ppł. (40)

[K35] - 60m ppł. (1)    84,00 cm

1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 60m ppł. (1)    76,20 cm

1 Szczepanska Magdalena 1980-01-25 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 60m ppł. (2)    76,20 cm

1 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka CZE 0.00 - 0.00 0
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 60m ppł. (2)    76,20 cm

1 Bogucka Bożena 1970-11-25 - POL 0.00 - 0.00 0
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 60m ppł. (1)    76,20 cm

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 60m ppł. (1)    68,60 cm

1 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[K70] - 60m ppł. (1)    68,60 cm

1 Hemmer Claude 1949-05-01 Roussy FRA 0.00 - 0.00 0

[M35] - 60m ppł. (2)    100,00 cm

1 Gawęcki Maciej 1985-08-08 Bo nie wypada Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 60m ppł. (2)    100,00 cm

1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 60m ppł. (2)    100,00 cm

1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
2 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 60m ppł. (5)    91,40 cm

1 Gronkiewicz Marek 1967-07-20 Lider Grodzisk. Maz. POL 0.00 - 0.00 0
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 0.00 - 0.00 0
4 Olszewski Marek 1969-03-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
5 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 60m ppł. (5)    91,40 cm

1 Fiuk Miroslaw 1964-09-10 Dzialdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
3 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Zajchowski Marek 1963-03-02 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 60m ppł. (6)    84,00 cm

1 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
3 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 - 0.00 0
5 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 60m ppł. (3)    84,00 cm

1 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Suski Jan 1953-08-27 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
3 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M70] - 60m ppł. (3)    76,20 cm

1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
2 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
3 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 60m ppł. (3)    76,20 cm

1 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
2 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 0.00 - 0.00 0

60m (136)

[K30] - 60m (2)   

1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 60m (4)   

1 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Bartos Marta 1981-05-12 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev BLR 0.00 - 0.00 0
4 Świtaj Aneta 1983-02-25 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 60m (9)   

1 Domagała Joanna 1978-03-19 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziedzińska Dominika 1979-04-20 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
4 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
6 Kujawska Monika 1978-08-05 Puck POL 0.00 - 0.00 0
7 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 - 0.00 0
8 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 - 0.00 0
9 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 60m (6)   

1 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Berankova Martina 1971-03-29 SK Kotlarka CZE 0.00 - 0.00 0
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 0.00 - 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 60m (4)   

1 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
3 Lemiasheuskaya Iryna 1967-10-02 Pinsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 60m (3)   

1 Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 60m (3)   

1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
3 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 60m (2)   

1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 0.00 - 0.00 0
2 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K75] - 60m (1)   

1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K80] - 60m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 60m (19)   

1 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
3 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
5 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik POL 0.00 - 0.00 0
6 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
8 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 0.00 - 0.00 0
9 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 - 0.00 0
10 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
11 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 - 0.00 0
12 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 - 0.00 0
13 Rogiński Michał 1986-01-03 Ks Zawierucha Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
14 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 - 0.00 0
15 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0
16 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
17 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
18 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 0.00 - 0.00 0
19 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 60m (12)   

1 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Dimitrios Apostolidis 1978-02-11 Sevas Naoussas GRC 0.00 - 0.00 0
3 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
5 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 0.00 - 0.00 0
6 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
7 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz POL 0.00 - 0.00 0
8 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
9 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 0.00 - 0.00 0
10 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 0.00 - 0.00 0
11 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
12 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 60m (13)   

1 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
3 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
5 Narloch Adam 1971-12-24 Łąg POL 0.00 - 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 - 0.00 0
8 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 0.00 - 0.00 0
9 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
10 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 0.00 - 0.00 0
11 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas GRC 0.00 - 0.00 0
12 Wisłowski Robertt 1974-01-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
13 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M50] - 60m (9)   

1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 0.00 - 0.00 0
2 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk POL 0.00 - 0.00 0
3 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 0.00 - 0.00 0
4 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM POL 0.00 - 0.00 0
6 Trzop Grzegorz 1968-03-01 bez klubu POL 0.00 - 0.00 0
7 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 - 0.00 0
8 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 0.00 - 0.00 0
9 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 60m (7)   

1 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 0.00 - 0.00 0
2 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 0.00 - 0.00 0
4 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
5 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 0.00 - 0.00 0
7 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj KAZ 0.00 - 0.00 0

[M60] - 60m (7)   

1 Bejster Przemysław 1958-06-21 MKL POL 0.00 - 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 - 0.00 0
3 Nowicki Przemysław 1958-03-22 Poznań POL 0.00 - 0.00 0
4 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
5 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 0.00 - 0.00 0
6 Sadkowski Kazimierz 1960-03-19 KKB Starogard Gdański POL 0.00 - 0.00 0
7 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 60m (8)   

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 0.00 - 0.00 0
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzyb Marek 1955-03-27 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
5 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
6 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 0.00 - 0.00 0
7 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów UKR 0.00 - 0.00 0
8 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 60m (9)   

1 Gąsior Wiesław 1950-11-30 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 0.00 - 0.00 0
4 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
5 Madej Stefan 1949-01-02 Sosnowiec POL 0.00 - 0.00 0
6 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
7 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0
9 Zrobczyński Grzegorz 1950-01-22 Rudnica POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 60m (7)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 0.00 - 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 0.00 - 0.00 0
4 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
7 Tobias Hubert 1943-01-17 SKWLA POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M80] - 60m (3)   

1 Frąckowiak Jan 1939-06-21 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M85] - 60m (1)   

1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 60m (6)   

1 Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
3 Myrta Szymon 1988-05-15 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
4 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 0.00 - 0.00 0
5 Rysio Tomasz 1988-02-11 Hoeshots TV Włodawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Truszczyńska Julia 1998-05-26 Zespół Prasowy PZLAM POL 0.00 - 0.00 0

3000m (213)

[K30] - 3000m (1)   

1 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0

[K35] - 3000m (11)   

1 Arseniuk Anna 1981-07-05 Górsk POL 0.00 - 0.00 0
2 Golek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 0.00 - 0.00 0
3 Gołek Diana 1983-08-07 WKB META LUBLINIEC POL 0.00 - 0.00 0
4 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
5 Jurkiewicz Aldona 1982-10-18 CSiRSusz,Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
6 Kajak Agnieszka 1982-10-21 Rozbiegani Żychlin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kępka Magdalena 1982-06-28 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0
8 Ławniczak Justyna 1982-12-01 Zakrzewo POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
10 Skalska Anna 1981-07-07 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
11 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 3000m (9)   

1 Jachimowicz Dorota 1978-11-09 Qźnia/BiegPodSokolimOkiem POL 0.00 - 0.00 0
2 Kaczmarczyk Dorota 1980-12-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowe POL 0.00 - 0.00 0
5 Lulis Anna 1980-01-27 Akademia Biegania POL 0.00 - 0.00 0
6 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
7 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
8 Spręga Aurelia 1976-05-25 Filippides POL 0.00 - 0.00 0
9 Sudzińska Mariola 1976-07-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 3000m (9)   

1 Brych-Pająk Ewa 1975-01-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
2 Byczyńska Barbara 1975-03-09 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
4 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 0.00 - 0.00 0
5 Kępka Magdalena 1972-06-28 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0
6 Piechocka Katarzyna 1975-11-23 OSTRÓDA POL 0.00 - 0.00 0
7 Rynduch Renata 1974-09-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
8 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
9 Tomaszek Bernadeta 1975-09-18 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K50] - 3000m (6)   

1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0
2 Falba Wioletta 1970-10-02 Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Kraszewska Renata 1968-04-03 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
5 Lulińska Bożena 1970-08-18 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
6 Manterys Danuta 1970-07-02 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 3000m (5)   

1 Dubiela Halina 1962-09-23 TKKF KOLEJ./BIEG. TCZEW POL 0.00 - 0.00 0
2 Jaskulska Mirela 1965-01-21 KM Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
3 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
4 Szpernal Beata 1964-12-22 Płock POL 0.00 - 0.00 0
5 Urbanik Anna 1963-07-26 Pędzące Ślimaki POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 3000m (3)   

1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 Starogard Gdański POL 0.00 - 0.00 0
3 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K70] - 3000m (1)   

1 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M35] - 3000m (37)   

1 Antczak Robert 1981-10-31 MKS- Victoria Racibórz POL 0.00 - 0.00 0
2 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne POL 0.00 - 0.00 0
3 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl POL 0.00 - 0.00 0
4 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
5 Filiciak Michał 1984-12-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
6 Flaga Przemysław 1983-01-27 URWIS BIEGA POL 0.00 - 0.00 0
7 Gapiński Łukasz 1983-05-29 Start Team POL 0.00 - 0.00 0
8 Gąsior Piotr 1984-01-05 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
9 Gromek Radosław 1983-11-03 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
10 Grudziński Maciej 1986-01-29 Wlc.pl Lepsza Strona Włoc POL 0.00 - 0.00 0
11 Grzegorzek Bartłomiej 1984-08-11 biegamyrazem.pl POL 0.00 - 0.00 0
12 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik POL 0.00 - 0.00 0
13 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
14 Kalinowski Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
15 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 0.00 - 0.00 0
16 Kłos Klaudiusz 1984-03-09 LLKS Ziemi Kociewskiej POL 0.00 - 0.00 0
17 Leśnik Michał 1984-12-14 @biegiem_po_europie POL 0.00 - 0.00 0
18 Lichota Wojciech 1984-06-28 Lichota Team POL 0.00 - 0.00 0
19 Łucyk Maciej 1983-12-04 KS MARATOŃCZYK POZNAŃ POL 0.00 - 0.00 0
20 Majewski Michał 1984-07-20 Spin Force Runners POL 0.00 - 0.00 0
21 Mikołajczyk Wojciech 1982-02-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
22 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
23 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
24 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
25 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
26 Różycki Paweł 1984-06-27 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
27 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
28 Sobas Jacek 1985-06-11 MKS Siechnice POL 0.00 - 0.00 0
29 Szczepanik Piotr 1983-10-23 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
30 Szczypior Marcin 1983-07-15 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
31 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
32 Śliwa Grzegorz 1984-07-11 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
33 Tarasiuk Paweł 1984-04-30 31 BLT / PROJEKT KACZMARA POL 0.00 - 0.00 0
34 Wietecki Łukasz 1984-07-29 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0
35 Wojciechowski Sebastian 1983-12-19 Vege Runners POL 0.00 - 0.00 0
36 Wójcikowski Marcin 1983-09-23 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
37 Yaravy Baryslau 1985-07-17 Grodno BLR 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M40] - 3000m (29)   

1 Białobrzewski Sławek 1979-10-11 Kiełczów POL 0.00 - 0.00 0
2 Chwastek Grzegorz 1976-12-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Glugla Mariusz 1978-09-30 Świecie POL 0.00 - 0.00 0
4 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL 0.00 - 0.00 0
5 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
6 Jaskólski Jan 1976-12-30 Tarnowo Podgórne POL 0.00 - 0.00 0
7 Jedlewski Krzysztof 1978-02-12 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
8 Jurkiewicz Sławomir 1980-04-29 CSiRSusz, Rozbiegany Susz POL 0.00 - 0.00 0
9 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk POL 0.00 - 0.00 0
10 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
11 Koprowski Łukasz 1976-10-06 OAB Piotr Kędzia POL 0.00 - 0.00 0
12 Korol Krzysztof 1976-06-25 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
13 Kowalczyk Marcin 1979-04-07 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
14 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
15 Lamik Paweł 1978-10-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
16 Mazerski Bartosz 1976-11-30 LKS Zantyr Sztum POL 0.00 - 0.00 0
17 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 Pietrzyk Running Team POL 0.00 - 0.00 0
18 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
19 Różański Bartosz 1980-09-15 Ustanów POL 0.00 - 0.00 0
20 Sobecki Bartłomiej 1980-05-25 biegampolodzi.pl POL 0.00 - 0.00 0
21 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja POL 0.00 - 0.00 0
22 Świecak Robert 1980-06-23 Wilga Garwolin POL 0.00 - 0.00 0
23 Tadejewski Paweł 1979-01-12 Ostróda POL 0.00 - 0.00 0
24 Terlecki Krzysztof 1980-11-04 Jarocin POL 0.00 - 0.00 0
25 Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
26 Wiśniewski Robert 1976-05-02 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
27 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
28 Zastawny Tomasz 1980-03-28 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
29 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 3000m (30)   

1 Biedrzycki Krzysztof 1971-06-13 Sztorm POL 0.00 - 0.00 0
2 Borychowski Mariusz 1972-06-26 Damnica POL 0.00 - 0.00 0
3 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
5 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
6 Góra Sylwester 1974-09-08 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
7 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
8 Hedzielski Rafał 1974-10-08 Golęczewo POL 0.00 - 0.00 0
9 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
10 Kaczan Norbert 1975-10-26 Wyborcza Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
11 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
12 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
13 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
14 Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL 0.00 - 0.00 0
15 Kunz Mieczysław 1972-04-03 AZS UMK Toruń POL 0.00 - 0.00 0
16 Kuraciński Przemysław 1973-10-30 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
17 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
18 Mazurek Marcin 1971-07-27 AZS ZWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
19 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
20 Owczarek Jacek 1972-06-02 Jack Iron tri team POL 0.00 - 0.00 0
21 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
22 Prawdzic Michał 1974-04-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
23 Retecki Krzysztof 1974-05-17 Ostromecko POL 0.00 - 0.00 0
24 Sosnowski Wiesław 1972-10-30 Gniszewo POL 0.00 - 0.00 0
25 Szczęsny Piotr 1974-05-15 AWF Masters POL 0.00 - 0.00 0
26 Tomczyk Marcin 1973-07-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
27 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
28 Wojciechowski Maciej 1974-12-04 Wyższa Szkoła Policji POL 0.00 - 0.00 0
29 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
30 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m (20)   

1 Bystrzycki Radosław 1968-12-25 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 0.00 - 0.00 0
4 Kołodziejczyk Jarosław 1970-09-19 Zabiegani Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Kordyl Waldemar 1970-01-25 AZS AWF Masters POL 0.00 - 0.00 0
6 Kosoń Marcin 1967-03-30 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
7 Kowalski Dariusz 1968-11-06 Złotów POL 0.00 - 0.00 0
8 Kozicz Leszek 1968-04-13 Tarnowo Podgórne Biega POL 0.00 - 0.00 0
9 Misiak Mirosław 1970-01-03 Widłorogi POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
11 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
12 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
13 Romaniuk Wojciech 1970-01-26 Sztorm Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0
14 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
15 Strauss Darek 1970-06-08 Bieganie pod sokolimokiem POL 0.00 - 0.00 0
16 Szelest Dariusz 1970-05-23 Pietrzyk Running Team POL 0.00 - 0.00 0
17 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Karkonosz Running Team POL 0.00 - 0.00 0
18 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
19 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 0.00 - 0.00 0
20 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M55] - 3000m (11)   

1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Krupitsa Jerzy 1963-07-18 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Lachowski Paweł 1962-10-31 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
6 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
7 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
8 Steć Stanisław 1965-05-24 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
9 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
10 Woźniak Janusz 1962-02-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
11 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 3000m (15)   

1 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Dryps Ryszard 1957-02-26 Nowa Sarzyna POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
7 Majkowski Stanisław 1956-12-17 KB GOCH Bytów POL 0.00 - 0.00 0
8 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
9 Różycki Ryszard 1959-01-24 Klub Kociewiak Tczew POL 0.00 - 0.00 0
10 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 0.00 - 0.00 0
11 Smul Andrzej 1956-11-24 Tarnowo Podgórne Biega POL 0.00 - 0.00 0
12 Stoń Leszek 1959-07-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
13 Szatkowski Józef 1956-05-01 Morsy z Grudziądza POL 0.00 - 0.00 0
14 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
15 Wodzyński Bogusław 1960-06-30 Schulo Team POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 3000m (7)   

1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Budzik Kazimierz 1953-10-27 Parkrun Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
3 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 Kutno POL 0.00 - 0.00 0
4 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Pacholec Stanisław 1954-05-09 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 0.00 - 0.00 0
7 Rychter Wiesław 1954-12-27 Klub Buchalter POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 3000m (6)   

1 Awiżeń Antoni 1948-11-04 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast POL 0.00 - 0.00 0
5 Michalak Jerzy 1948-09-01 POL 0.00 - 0.00 0
6 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 3000m (4)   

1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 3000m (1)   

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[pk] - 3000m (8)   

1 Bętkowski Piotr 1987-04-25 MaratonyPolskie.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Goleniowski Mateusz 1992-03-22 Run The Event POL 0.00 - 0.00 0
3 Górecki Filip 1986-03-25 Radio Zachód POL 0.00 - 0.00 0
4 Kubiak Maciej 1988-10-29 UKS ekonomik-maratończyk POL 0.00 - 0.00 0
5 Kurkowski Marek 1968-05-26 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
6 Pasierbska Ewa 1995-04-02 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
7 Pawłowska Kamila 2000-07-18 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
8 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 0.00 - 0.00 0

3000m chód (59)

[K35] - 3000m chód (3)   

1 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu POL 0.00 - 0.00 0
2 Wojciechowska Elżbieta 1983-11-13 Pakość POL 0.00 - 0.00 0
3 Ziółkowska Katarzyna 1981-03-27 RKAthletics POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 3000m chód (5)   

1 Gębska Katarzyna 1980-07-12 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
2 Łobacz Patrycja 1977-05-21 RK Atletics POL 0.00 - 0.00 0
3 Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Safandowska Małgorzata 1978-02-19 KOWAL POL 0.00 - 0.00 0
5 Szczodrzyńska Katarzyna 1979-05-15 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 3000m chód (5)   

1 Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
2 Kolasa Agnieszka 1972-04-10 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
3 Lisiecka Angelika 1974-12-07 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0
4 Olszewska Anna 1972-11-22 Lidzbark Warmiński POL 0.00 - 0.00 0
5 Wrzesińska Katarzyna 1975-08-12 KS Ultra Team Łódź POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 3000m chód (3)   

1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 0.00 - 0.00 0
2 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 0.00 - 0.00 0
3 Wolniewicz Katarzyna 1970-02-03 TL Pogoń Ruda Śląska POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 3000m chód (2)   

1 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Kociewie Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 3000m chód (1)   

1 Łuniewska Janina 1959-12-05 Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 3000m chód (6)   

1 Filiciak Michał 1984-12-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawęcki Maciej 1985-08-08 Bo nie wypada Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
3 Hałas Marcin 1984-07-06 Czechowice-Dziedzice POL 0.00 - 0.00 0
4 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
5 Pionk Rafał 1984-01-17 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
6 Sysik Tomasz 1983-12-02 Siedlce POL 0.00 - 0.00 0

[M40] - 3000m chód (5)   

1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS Ultra Team Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 0.00 - 0.00 0
3 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa POL 0.00 - 0.00 0
4 Sucharkiewicz Aleksander 1977-01-24 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
5 Szarota Jakub 1979-04-13 RK Athletics POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M45] - 3000m chód (8)   

1 Buczkowski Krzysztof 1976-01-03 Płock POL 0.00 - 0.00 0
2 Gawroński Marek 1974-08-17 RK Atheltics - 0.00 - 0.00 0
3 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
4 Marek Gawroński 1974-08-17 RK Athletics - 0.00 - 0.00 0
5 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 0.00 - 0.00 0
6 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 0.00 - 0.00 0
7 Redzimski Wojciech 1975-12-18 GKS Żukowo POL 0.00 - 0.00 0
8 Trębski Krzysztof 1975-09-13 Okonek POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 3000m chód (5)   

1 Aksinushkin Aliaksandr 1968-06-05 Rogaczou BLR 0.00 - 0.00 0
2 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń POL 0.00 - 0.00 0
3 Krupa Paweł 1967-01-01 wybierz POL 0.00 - 0.00 0
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
5 Willma Jarosław 1967-04-04 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 3000m chód (5)   

1 Ciołkowski Marek 1963-05-29 W-MKLA Masters Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Molski Stefan 1962-08-05 Rybnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
5 Woźniak Janusz 1962-02-14 Toruń POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 3000m chód (4)   

1 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
2 Kieling Mariusz 1961-01-28 Barwice POL 0.00 - 0.00 0
3 Kwita Zbigniew 1959-09-16 Przeźmierowo POL 0.00 - 0.00 0
4 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 3000m chód (3)   

1 Dembkowski Ryszard 1953-07-09 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
2 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 0.00 - 0.00 0
3 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 0.00 - 0.00 0

[M70] - 3000m chód (4)   

1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Grabowski Stefan 1949-06-12 Jabłonowo Pomorskie POL 0.00 - 0.00 0
4 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 0.00 - 0.00 0

200m (132)

[K30] - 200m (2)   

1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
2 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0

[K35] - 200m (6)   

1 Adamczewska Magdalena 1982-10-24 biegidkadzieci.pl POL 0.00 0 0.00 0
2 Bartos Marta 1981-05-12 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 0.00 0 0.00 0
4 Podolchuk Natalija 1982-07-04 Berdichev BLR 0.00 0 0.00 0
5 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 0.00 0 0.00 0
6 Stolorz Katarzyna 1985-04-28 TL ROW Rybnik POL 0.00 0 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K40] - 200m (9)   

1 Brulińska Monika 1976-08-02 www.kobietarakieta.pl POL 0.00 0 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 0 0.00 0
3 Gąsowska Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 0.00 0 0.00 0
4 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
5 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
6 Malak Hanna 1979-07-18 Więcbork POL 0.00 0 0.00 0
7 Martini Agnieszka 1980-11-13 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 0 0.00 0
8 Mielczarek Alicja 1978-01-27 Nidzica POL 0.00 0 0.00 0
9 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 Bełchatów POL 0.00 0 0.00 0

[K45] - 200m (7)   

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya BLR 0.00 0 0.00 0
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
3 Grabowska Joanna 1975-04-15 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 0.00 0 0.00 0
5 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
7 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 0 0.00 0

[K50] - 200m (4)   

1 Górna Katarzyna 1971-01-19 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
2 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 0 0.00 0
4 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL 0.00 0 0.00 0

[K55] - 200m (3)   

1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 0.00 0 0.00 0
2 Miłek Ewa 1962-09-08 Solec Kujawski POL 0.00 0 0.00 0
3 Opak Beata 1965-06-28 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0

[K60] - 200m (2)   

1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Sadkowska Krystyna 1958-07-29 Starogard Gdański POL 0.00 0 0.00 0

[K65] - 200m (2)   

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
2 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 0 0.00 0

[K75] - 200m (1)   

1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 0.00 0 0.00 0

[K80] - 200m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 0 0.00 0

[M35] - 200m (13)   

1 Cholewiński Artur 1985-01-18 AML Słupsk POL 0.00 0 0.00 0
2 Głuszyński Paweł 1983-01-23 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
3 Ilczuk Mariusz 1983-03-14 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 0 0.00 0
5 Kossowski Daniel 1981-12-10 Radom POL 0.00 0 0.00 0
6 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
7 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 0 0.00 0
8 Malinowski Michał 1983-09-17 z Malina o sporcie POL 0.00 0 0.00 0
9 Nawrocki Mariusz 1982-02-17 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 0 0.00 0
10 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 0 0.00 0
11 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 0.00 0 0.00 0
12 Rokicki Łukasz 1983-06-23 Białogard POL 0.00 0 0.00 0
13 Ważny Krzysztof 1985-05-23 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M40] - 200m (14)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
2 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
3 Gębski Mariusz 1978-05-05 Lidzbark Warmiński POL 0.00 0 0.00 0
4 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 0 0.00 0
5 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
6 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 0.00 0 0.00 0
7 Kotłowski Marcin 1979-08-11 NIEZRZESZONY POL 0.00 0 0.00 0
8 Krukowski Maciej 1976-03-23 GLKS Dobrcz POL 0.00 0 0.00 0
9 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 0.00 0 0.00 0
10 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz POL 0.00 0 0.00 0
11 Romanowski Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel POL 0.00 0 0.00 0
12 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 0 0.00 0
13 Ściubeł Marcin 1976-03-16 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
14 Żmijewski Paweł 1976-08-31 Schulo Team POL 0.00 0 0.00 0

[M45] - 200m (12)   

1 Andrzejczak Mariusz 1973-03-16 4 Run Team Piła POL 0.00 0 0.00 0
2 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
3 Kłodowski Jacek 1975-08-21 AZS AWF Warszawa POL 0.00 0 0.00 0
4 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 0 0.00 0
5 Perlikowski Sławomir 1975-11-26 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 0 0.00 0
6 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 0 0.00 0
7 Prokopiuk Robert 1975-03-25 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 0 0.00 0
8 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 Bobrowiec POL 0.00 0 0.00 0
9 Sukhinin Maksim 1973-02-05 Grodno BLR 0.00 0 0.00 0
10 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 0.00 0 0.00 0
11 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas GRC 0.00 0 0.00 0
12 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 0.00 0 0.00 0

[M50] - 200m (11)   

1 Albiniak Leszek 1971-03-01 Radcze POL 0.00 0 0.00 0
2 Asayonak Ihar 1966-11-19 Gdansk POL 0.00 0 0.00 0
3 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 0.00 0 0.00 0
4 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń POL 0.00 0 0.00 0
5 Kubarski Julian 1971-01-22 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 0 0.00 0
6 Skrzyński Piotr 1967-10-08 Olsztyn POL 0.00 0 0.00 0
7 Szczepuchowski Bogdan 1966-04-04 SHULO TEAM POL 0.00 0 0.00 0
8 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 0.00 0 0.00 0
9 Wieczorek Konstanty 1969-09-17 Białobrzegi POL 0.00 0 0.00 0
10 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
11 Żak Waldemar 1969-04-23 Głogów POL 0.00 0 0.00 0

[M55] - 200m (7)   

1 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 0.00 0 0.00 0
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 0 0.00 0
3 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 0.00 0 0.00 0
5 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 0.00 0 0.00 0
6 Zhumadilov Valery 1961-08-21 Abaj KAZ 0.00 0 0.00 0
7 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M60] - 200m (8)   

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 0 0.00 0
2 Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL 0.00 0 0.00 0
3 Miłek Czesław 1959-06-30 Solec Kujawski POL 0.00 0 0.00 0
4 Musiał Wiesław 1957-10-20 Śrem POL 0.00 0 0.00 0
5 Orłowski Waldemar 1957-06-19 Bielsko-Biała POL 0.00 0 0.00 0
6 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 0.00 0 0.00 0
7 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 0 0.00 0
8 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 Łódź POL 0.00 0 0.00 0

[M65] - 200m (8)   

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 0.00 0 0.00 0
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0
3 Jaworski Leszek 1955-08-10 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 0 0.00 0
5 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 0.00 0 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 0.00 0 0.00 0
7 Volkotrub Oleksandr 1953-01-20 Lwów UKR 0.00 0 0.00 0
8 Wiącek Stanisław 1955-05-13 Ustronie Morskie POL 0.00 0 0.00 0

[M70] - 200m (6)   

1 Kuschill Juliusz 1950-05-22 Kraków POL 0.00 0 0.00 0
2 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Szałsza POL 0.00 0 0.00 0
3 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 0 0.00 0
4 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 0 0.00 0
5 Popławski Janusz 1948-08-30 Radom POL 0.00 0 0.00 0
6 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 0 0.00 0

[M75] - 200m (5)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 0 0.00 0
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 0.00 0 0.00 0
3 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 0.00 0 0.00 0
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 0.00 0 0.00 0
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 0.00 0 0.00 0

[M80] - 200m (3)   

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 0 0.00 0
2 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 0.00 0 0.00 0
3 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[M85] - 200m (1)   

1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 0.00 0 0.00 0

[pk] - 200m (7)   

1 Dudek Bartosz 1992-02-05 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
2 Jaroszewicz Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
3 Kwiatkowska Angelina 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
4 Kwiatkowski Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 0 0.00 0
5 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com POL 0.00 0 0.00 0
6 Okoń Aleksander 1993-06-22 Głos Świdnika POL 0.00 0 0.00 0
7 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 0.00 0 0.00 0

400m (113)

[K30] - 400m (1)   

1 Ilczuk Weronika 1986-03-27 KS Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K35] - 400m (5)   

1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Hoffmann Daniel 1981-09-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
3 Skalska Anna 1981-07-07 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Sobieraj Aneta 1985-02-26 UKS MTE Milanówek POL 0.00 - 0.00 0
5 Wojciechowska Elżbieta 1983-11-13 Pakość POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 400m (5)   

1 Brulińska Monika 1976-08-02 www.kobietarakieta.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Lemiesz Aneta 1981-01-17 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
4 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
5 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[K45] - 400m (7)   

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya BLR 0.00 - 0.00 0
2 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 0.00 - 0.00 0
3 Akervall Jenny 1972-12-22 Sztokholm SWE 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
5 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 0.00 - 0.00 0
6 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 400m (4)   

1 Jabłkowska Monika 1969-12-02 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
2 Manterys Danuta 1970-07-02 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 0.00 - 0.00 0
4 Żebrowska Jolanta 1969-04-28 Chemik Noxy Puławy POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 400m (2)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 400m (1)   

1 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 400m (1)   

1 Podsiadło Aleksandra 1953-11-01 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0

[K80] - 400m (1)   

1 Rosińska Janina 1936-04-30 Pabianice POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 400m (15)   

1 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne POL 0.00 - 0.00 0
2 Dyczko Piotr 1984-04-18 Dobra Energia POL 0.00 - 0.00 0
3 Jaszczur Michal 1981-09-26 Płońsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 0.00 - 0.00 0
5 Kmieciak Robert 1981-11-04 TS Opatrunki Toruń POL 0.00 - 0.00 0
6 Korpal Łukasz 1984-02-20 Biegoholicy Toruń POL 0.00 - 0.00 0
7 Kucharski Piotr 1982-06-12 Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
8 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 0.00 - 0.00 0
9 Ogonowski Szymon 1985-07-26 Mazovia Proactiv C-ów POL 0.00 - 0.00 0
10 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
11 Skarba Andrzej 1984-01-03 Bełchatów POL 0.00 - 0.00 0
12 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
13 Sypniewski Tomasz 1984-08-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
14 Szczypior Marcin 1983-07-15 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
15 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M40] - 400m (12)   

1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Danhofer Krzysztof 1981-01-25 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
3 Grzybowski Przemysław 1978-03-05 Ksawerów POL 0.00 - 0.00 0
4 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas GRC 0.00 - 0.00 0
5 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
6 Kocerka Jacek 1976-10-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
7 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 0.00 - 0.00 0
8 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz POL 0.00 - 0.00 0
9 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
10 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
11 Siejka Mariusz 1977-03-23 Kondycja Piaseczno POL 0.00 - 0.00 0
12 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 400m (13)   

1 Andrzejczak Mariusz 1973-03-16 4 Run Team Piła POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Chudzik Mariusz 1973-02-25 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
4 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 0.00 - 0.00 0
5 Kuc Wojciech 1972-04-17 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 0.00 - 0.00 0
7 Mańka Robert 1971-06-17 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
8 Perlikowski Sławomir 1975-11-26 Team Pasja Inowrocław POL 0.00 - 0.00 0
9 Pęczek Adam 1972-01-14 RKS Łódź POL 0.00 - 0.00 0
10 Redzimski Wojciech 1975-12-18 GKS Żukowo POL 0.00 - 0.00 0
11 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 0.00 - 0.00 0
12 Tomczyk Marcin 1973-07-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
13 Tsiolis Konstantinos 1972-05-17 Asedas GRC 0.00 - 0.00 0

[M50] - 400m (8)   

1 Burda Marek 1968-09-17 Niepołomice biegają POL 0.00 - 0.00 0
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
3 Listowski Andrzej 1968-09-26 Bielsko-Biała POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
6 Sunneborn Mattias 1970-09-27 Sztokholm SWE 0.00 - 0.00 0
7 Zalasa Wojciech 1968-03-25 Łódź Kocha Sport POL 0.00 - 0.00 0
8 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[M55] - 400m (5)   

1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 0.00 - 0.00 0
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 0.00 - 0.00 0
3 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 0.00 - 0.00 0
4 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 Pruszcz Biega POL 0.00 - 0.00 0
5 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 400m (7)   

1 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
4 Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Miłonice POL 0.00 - 0.00 0
5 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 0.00 - 0.00 0
6 Sut Andrzej 1957-09-25 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
7 Zaremba Janusz 1957-11-23 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M65] - 400m (6)   

1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków Tyniec POL 0.00 - 0.00 0
2 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0
3 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 0.00 - 0.00 0
4 Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Obałka Szymon 1953-09-19 Sieradz POL 0.00 - 0.00 0
6 Pilch Marek 1954-09-04 Głos Seniora POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 400m (8)   

1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
2 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
3 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast POL 0.00 - 0.00 0
5 Niezgoda Stanisław 1949-05-10 Głogów POL 0.00 - 0.00 0
6 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
7 Podsiadło Zdzisław 1947-10-17 Rogierówko POL 0.00 - 0.00 0
8 Repczyński Aleksander 1947-08-24 Swarzędz POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 400m (6)   

1 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 0.00 - 0.00 0
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 niestowarzyszony POL 0.00 - 0.00 0
3 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 Gdynia POL 0.00 - 0.00 0
4 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
5 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
6 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 400m (1)   

1 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 400m (5)   

1 Biliński Damian 2002-01-23 Mazovia Proaktiv Ciechanó POL 0.00 - 0.00 0
2 Dimitrow Maja 2004-12-02 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Koczkodaj Wojciech 1998-08-29 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
5 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 0.00 - 0.00 0

800m (138)

[K35] - 800m (6)   

1 Bielecka Marta 1984-09-18 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
2 Górecka Justyna 1982-07-05 Przyjaciele w biegu POL 0.00 - 0.00 0
3 Hoffmann Daniel 1981-09-29 KS Sokół Zblewo POL 0.00 - 0.00 0
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
5 Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team POL 0.00 - 0.00 0
6 Szubert Katarzyna 1985-06-16 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0

[K40] - 800m (9)   

1 Błażejak Krzysztofa 1978-10-25 wtlenie.pl POL 0.00 - 0.00 0
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Góra Agnieszka 1977-06-16 Okonek POL 0.00 - 0.00 0
4 Kąś Iwona 1980-02-02 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Lulis Anna 1980-01-27 Akademia Biegania POL 0.00 - 0.00 0
6 Łagutko Kamila 1978-02-22 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
7 Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
8 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
9 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[K45] - 800m (7)   

1 Adamovich Iryna 1973-06-10 Viktorya BLR 0.00 - 0.00 0
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 0.00 - 0.00 0
3 Hass Joanna 1975-04-17 MKS Syrena POL 0.00 - 0.00 0
4 Janas Ewa 1973-11-18 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
5 Kubler Anna 1974-09-19 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Stępień-Wyrobiec Olga 1974-02-17 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
7 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0

[K50] - 800m (1)   

1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 lubelskibiegacz.pl TEAM POL 0.00 - 0.00 0

[K55] - 800m (2)   

1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
2 Szafarczyk Eugenia 1962-06-10 Ochaby Małe POL 0.00 - 0.00 0

[K60] - 800m (2)   

1 Brysiak Joanna 1959-03-31 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
2 Suleja Joanna 1960-05-02 Stargard POL 0.00 - 0.00 0

[K65] - 800m (1)   

1 Włodarczyk Alicja 1952-05-11 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0

[M35] - 800m (18)   

1 Bartyzel Michał 1984-03-22 NIEZRZESZONY POL 0.00 - 0.00 0
2 Borowski Miłosz 1994-01-22 Poświętne POL 0.00 - 0.00 0
3 Fiuk Michał 1985-04-09 Gwardia Piła POL 0.00 - 0.00 0
4 Goleniowski Dawid 1984-01-18 KS AZS UWM Olsztyn POL 0.00 - 0.00 0
5 Jagieło Michał 1986-02-13 Lkb Rudnik POL 0.00 - 0.00 0
6 Kaliszewski Karol 1984-10-01 #NoLimits POL 0.00 - 0.00 0
7 Łaz Kamil 1983-07-30 wtlenie.pl POL 0.00 - 0.00 0
8 Majewski Michał 1984-07-20 Spin Force Runners POL 0.00 - 0.00 0
9 Mrówka Michał 1984-10-19 Gdańsk POL 0.00 - 0.00 0
10 Nowak Marcin 1982-10-28 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
11 Pałka Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
12 Pawski Wawrzyniec 1984-01-31 PZLAM POL 0.00 - 0.00 0
13 Plejznerowski Marcin 1982-10-13 Akademia Sportu Otwock POL 0.00 - 0.00 0
14 Rysiewski Robert 1984-01-02 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
15 Sobas Jacek 1985-06-11 MKS Siechnice POL 0.00 - 0.00 0
16 Sobczak Robert 1982-09-10 Łódź POL 0.00 - 0.00 0
17 Śliwa Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
18 Wietecki Łukasz 1984-07-29 AZS Poznań POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M40] - 800m (19)   

1 Artan Qose 1980-03-03 Sevas Naoussas GRC 0.00 - 0.00 0
2 Cup Krzysztof 1980-07-15 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 0.00 - 0.00 0
3 Grobelny Tomasz 1981-02-26 SKL FILIPPIDES POL 0.00 - 0.00 0
4 Ioulios Armaos 1977-04-04 Dias Athinas GRC 0.00 - 0.00 0
5 Karcz Artur 1979-03-09 UKS Ekonomik Maratończyk POL 0.00 - 0.00 0
6 Kaszubiak Klaudiusz 1979-09-04 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0
7 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
8 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowe POL 0.00 - 0.00 0
9 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 0.00 - 0.00 0
10 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
11 Niedbał Adam 1976-06-26 Siewierz POL 0.00 - 0.00 0
12 Piotraschke Paweł 1979-11-08 AML Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
13 Radomski Marcin 1976-09-16 Płocka Liga Biegowa POL 0.00 - 0.00 0
14 Salewski Jan 1980-08-29 Kujawscy Runners POL 0.00 - 0.00 0
15 Sekieta Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa Mazowiecka POL 0.00 - 0.00 0
16 Sosnowski Krzysztof 1979-11-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 0.00 - 0.00 0
17 Sroka Mirosław 1978-04-08 Niepołomice Biegaja POL 0.00 - 0.00 0
18 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 0.00 - 0.00 0
19 Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M45] - 800m (18)   

1 Biedrzycki Krzysztof 1971-06-13 Sztorm POL 0.00 - 0.00 0
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
3 Duczyński Maciej 1975-11-02 Lemiesz Team POL 0.00 - 0.00 0
4 Dziuba Bogdan 1974-03-30 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
5 Halambouski Uladzimir 1971-03-18 Minsk BLR 0.00 - 0.00 0
6 Jagieła Jarosław 1972-01-23 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
7 Jastrzębski Krzysztof 1972-05-16 Grudziądz 1972 POL 0.00 - 0.00 0
8 Knychas Darek 1973-03-02 PZU Sport Team POL 0.00 - 0.00 0
9 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bonin POL 0.00 - 0.00 0
10 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
11 Nowak Rafał 1975-04-26 Częstochowa POL 0.00 - 0.00 0
12 Pawłowski Mariusz 1976-01-25 KS Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
13 Piniewski Robert 1973-09-09 Pszczółkowski Team POL 0.00 - 0.00 0
14 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
15 Sobczak Sebastian 1975-06-11 Team Draczyński POL 0.00 - 0.00 0
16 Ulidowski Andrzej 1971-11-14 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
17 Wyrobiec Grzegorz 1972-06-10 JKLA Jawor POL 0.00 - 0.00 0
18 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 Młynary POL 0.00 - 0.00 0

[M50] - 800m (11)   

1 Czerwoński Artur 1968-05-21 Łomianki POL 0.00 - 0.00 0
2 Grewiński Tomasz 1969-08-18 Lipiec Running Team POL 0.00 - 0.00 0
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 0.00 - 0.00 0
4 Musiał Michał 1969-07-29 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
5 Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL 0.00 - 0.00 0
6 Patalon Adam 1968-09-06 Kurzętnik Biega POL 0.00 - 0.00 0
7 Pick Tomek 1970-09-09 Korona Szczecin POL 0.00 - 0.00 0
8 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 0.00 - 0.00 0
9 Wiśniewski Tomasz 1969-10-14 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
10 Wojnach Andrzej 1970-11-24 79minut po pięćdziesiątce POL 0.00 - 0.00 0
11 Zalasa Wojciech 1968-03-25 Łódź Kocha Sport POL 0.00 - 0.00 0

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty

[M55] - 800m (9)   

1 Bartkowski Zbigniew 1964-04-20 Heinz Glas Działdowo POL 0.00 - 0.00 0
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 0.00 - 0.00 0
3 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
4 Krupitsa Jerzy 1963-07-18 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
5 Maj Tadeusz 1963-01-12 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
6 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 0.00 - 0.00 0
7 Opajdowski Dariusz 1962-02-04 Gromadka POL 0.00 - 0.00 0
8 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 0.00 - 0.00 0
9 Żebrowski Piotr 1964-10-08 Wejherowo POL 0.00 - 0.00 0

[M60] - 800m (10)   

1 Barański Bogusław 1958-03-14 MLUKS Trzebiatów POL 0.00 - 0.00 0
2 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 0.00 - 0.00 0
3 Cząstka Jan 1958-06-19 Ujkowice POL 0.00 - 0.00 0
4 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 0.00 - 0.00 0
5 Kamola Kazimierz 1960-03-11 Puławy POL 0.00 - 0.00 0
6 Łańcucki Stanisław 1958-03-01 SKB Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0
7 Majkowski Stanisław 1956-12-17 KB GOCH Bytów POL 0.00 - 0.00 0
8 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 0.00 - 0.00 0
9 Nowocień Jacek 1959-01-02 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POL 0.00 - 0.00 0
10 Zaremba Janusz 1957-11-23 Poznań POL 0.00 - 0.00 0

[M65] - 800m (5)   

1 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 0.00 - 0.00 0
2 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
3 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
4 Marcinkiewicz Tadeusz 1953-07-16 Masters Wroclaw POL 0.00 - 0.00 0
5 Szysler Andrzej 1955-10-09 Susz POL 0.00 - 0.00 0

[M70] - 800m (9)   

1 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 0.00 - 0.00 0
2 Gołębiewski Edward 1950-03-14 Pobiedziska POL 0.00 - 0.00 0
3 Hoffmann Zygfryd 1951-01-26 Stargard POL 0.00 - 0.00 0
4 Leśniak Marian 1947-11-10 Kraków POL 0.00 - 0.00 0
5 Leśniewski Jan 1948-04-04 El Aktywni POL 0.00 - 0.00 0
6 Lewandowski Tadeusz 1949-02-10 WKB Piast POL 0.00 - 0.00 0
7 Nuijens Peter 1948-11-30 Tarnowo Podgórne Biega NLD 0.00 - 0.00 0
8 Paluszak Tadeusz 1950-02-19 Elbląg POL 0.00 - 0.00 0
9 Szymański Adam 1949-04-27 Stalowa Wola POL 0.00 - 0.00 0

[M75] - 800m (4)   

1 Liban Zygfryd 1943-12-04 Biegający Tczew POL 0.00 - 0.00 0
2 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 0.00 - 0.00 0
3 Szymański Jerzy 1944-03-08 Kurzętnik POL 0.00 - 0.00 0
4 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL 0.00 - 0.00 0

[M80] - 800m (3)   

1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
2 Czacharowski Bogdan 1941-02-06 Grójec POL 0.00 - 0.00 0
3 Głowacki Włodzimierz 1938-05-05 Koszalin POL 0.00 - 0.00 0

[pk] - 800m (4)   

1 Musiał Kacper 2001-07-10 Sprinterzy.com POL 0.00 - 0.00 0
2 Romanowicz Janusz 1995-03-19 Nasze Radio POL 0.00 - 0.00 0
3 Smoczyk Grzegorz 1988-02-08 sportzpazurem.pl POL 0.00 - 0.00 0
4 Woźniakowska Agata 1984-11-24 Bydgoszcz POL 0.00 - 0.00 0
Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku
SĘDZIA GŁÓWNY -
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO -
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU -
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW -
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW -
STARTER -
POMIAR SIŁY WIATRU -
BRAMKA -
POMIAR CZASU - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web