31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BartosikEwaK70100m15.4411.361132
2GrotAneta K40200m26.2124.631031
3GrotAneta K40100m12.7412.051022
4YatsenkoKsenilaK40200m27.2225.58962
5KrysztosiakKatarzyna K45200m28.3825.62960
6YatsenkoKsenilaK40100m13.2112.50950
7ZielińskaWeronika K35400m01:00.4658.31933
8BoguckaBożenaK5080m ppł.14.4514.89929
9KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62926
10Milińska-TymendorfAnnaK50300m ppł.53.9701:05.04919

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AdamczykJakubM40400m ppł.53.9649.771143
2ZaniauskasVytautasM60100m ppł.15.6313.961099
3ZaniauskasVytautasM60300m ppł.45.6450.931093
4MielcarekMarekM7080m ppł.14.0414.121075
5MusiałWiesławM60100m ppł.16.0014.291048
6AdamczykJakubM40200m22.5421.391026
7MusiałWiesławM60300m ppł.47.1952.651020
8OgonowskiSzymonM35400m49.3247.811008
9KuschillJuliuszM7080m ppł.14.5114.591004
10ZaniauskasVytautasM60200m26.2421.59997

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RostkowskaAnnaK40800m02:14.2502:04.701071
2RostkowskaAnnaK401500m04:46.5704:28.83985
3MorawczyńskaJolantaK503000m chód16:49.4414:32.96952
4AndrzejewskaJoannaK501500m05:18.9204:34.02947
5WoszczekDanutaK40800m02:22.4902:12.36944
6MorawczyńskaJolantaK505000m chód29:20.1525:23.94929
7SudzińskaMariolaK401500m04:55.2504:36.97927
8SudzińskaMariolaK405000m18:15.5817:23.54920
9LisowskaAlicjaK503000m chód17:18.2314:57.86917
10ŁońAgnieszkaK40800m02:24.7402:14.45911

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SeidelBogusławM705000m chód27:12.4019:39.901101
2Barbużyński BogusławM553000m chód14:08.6711:50.341081
3MaciołAndrzejM652000m pprz.08:03.1408:46.141071
4NowakRafałM453000m pprz.10:13.3009:03.451003
5MolskiStefanM553000m chód15:13.9612:44.98971
6SzychRobertM50800m02:09.4601:52.84950
7SzychRobertM501500m04:25.2603:53.11938
8MałeckiWaldemarM603000m chód16:31.6413:13.31916
9NowakRafałM45800m02:06.1001:54.20914
10GołębiewskiEdwardM703000m chód18:22.3613:15.68912

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BartosikEwaK70trójskok8.2814.931215
2KielanUrszulaK60skok wzwyż1.331.951152
3BoguckaBożenaK50skok wzwyż1.481.921119
4ŚlęzakHalinaK65skok wzwyż1.201.871064
5BartosikEwaK70skok w dal3.546.301039
6KielanUrszulaK60trójskok8.4913.03988
7ŁeszykAneta K50skok w dal4.536.05982
8KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.805.96958
9Szykulska RenataK45trójskok10.3312.45924
10ZaniauskieneLinaK55skok wzwyż1.251.72901

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChmielewskiStanisławM60trójskok12.0917.401194
2CelaValdisM70skok wzwyż1.472.281138
3ChmielewskiStanisławM60skok w dal5.438.011132
4GrzybMarekM65skok w dal5.037.931111
5BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.532.251108
6MusiałWiesławM60skok w dal5.337.861104
7ZielkeDariuszM60skok wzwyż1.602.231089
8CelaValdisM70skok o tyczce3.105.421076
9CelaValdisM70trójskok9.7416.201069
10MielcarekMarekM70skok wzwyż1.402.171030

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Chewińska Ludwika K70pchnięcie kulą9.9620.981223
2KazlauskieneGenovaiteK70pchnięcie kulą9.4519.911156
3Romanowska HelenaK80pchnięcie kulą7.0119.431126
4PatlaGenowefaK55rzut oszczepem35.4558.601022
5SowaAlicjaK75pchnięcie kulą6.8016.43939
6SorochukSvitlanaK50rzut dyskiem39.7353.75923
7SorochukSvitlanaK50pchnięcie kulą13.0915.94909
8PiwowarskaTeresaK65pchnięcie kulą8.5015.61888
9Stępniewska CzesławaK65rzut dyskiem26.5551.83887
10SzczepanikDorotaK50pchnięcie kulą12.3715.06854

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM80pchnięcie kulą13.0624.411386
2JabłońskiJerzyM75rzut młotem47.6081.301200
3WalczakMariuszM50rzut młotem64.5980.231183
4KlimczakAndrzejM70pchnięcie kulą13.9320.971178
5LisCzesławM65pchnięcie kulą13.4020.241134
6KrankowskiWacławM70pchnięcie kulą13.1519.801108
7StrelczukWojciechM65pchnięcie kulą12.9719.591095
8KopikLeszekM75pchnięcie kulą11.6419.521091
9SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.4019.441086
10GudaniecRyszardM70pchnięcie kulą12.7819.241074

Raport blokami konkurencji

Biegi krótkie - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BartosikEwaK70100m15.4411.361132
2GrotAneta K40200m26.2124.631031
3GrotAneta K40100m12.7412.051022
4YatsenkoKsenilaK40200m27.2225.58962
5KrysztosiakKatarzyna K45200m28.3825.62960
6YatsenkoKsenilaK40100m13.2112.50950
7ZielińskaWeronika K35400m01:00.4658.31933
8BoguckaBożenaK5080m ppł.14.4514.89929
9KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62926
10Milińska-TymendorfAnnaK50300m ppł.53.9701:05.04919

Biegi krótkie - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AdamczykJakubM40400m ppł.53.9649.771143
2ZaniauskasVytautasM60100m ppł.15.6313.961099
3ZaniauskasVytautasM60300m ppł.45.6450.931093
4MielcarekMarekM7080m ppł.14.0414.121075
5MusiałWiesławM60100m ppł.16.0014.291048
6AdamczykJakubM40200m22.5421.391026
7MusiałWiesławM60300m ppł.47.1952.651020
8OgonowskiSzymonM35400m49.3247.811008
9KuschillJuliuszM7080m ppł.14.5114.591004
10ZaniauskasVytautasM60200m26.2421.59997

Biegi średnie i długie, chód - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RostkowskaAnnaK40800m02:14.2502:04.701071
2RostkowskaAnnaK401500m04:46.5704:28.83985
3MorawczyńskaJolantaK503000m chód16:49.4414:32.96952
4AndrzejewskaJoannaK501500m05:18.9204:34.02947
5WoszczekDanutaK40800m02:22.4902:12.36944
6MorawczyńskaJolantaK505000m chód29:20.1525:23.94929
7SudzińskaMariolaK401500m04:55.2504:36.97927
8SudzińskaMariolaK405000m18:15.5817:23.54920
9LisowskaAlicjaK503000m chód17:18.2314:57.86917
10ŁońAgnieszkaK40800m02:24.7402:14.45911

Biegi średnie i długie, chód - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SeidelBogusławM705000m chód27:12.4019:39.901101
2Barbużyński BogusławM553000m chód14:08.6711:50.341081
3MaciołAndrzejM652000m pprz.08:03.1408:46.141071
4NowakRafałM453000m pprz.10:13.3009:03.451003
5MolskiStefanM553000m chód15:13.9612:44.98971
6SzychRobertM50800m02:09.4601:52.84950
7SzychRobertM501500m04:25.2603:53.11938
8MałeckiWaldemarM603000m chód16:31.6413:13.31916
9NowakRafałM45800m02:06.1001:54.20914
10GołębiewskiEdwardM703000m chód18:22.3613:15.68912

Skoki - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BartosikEwaK70trójskok8.2814.931215
2KielanUrszulaK60skok wzwyż1.331.951152
3BoguckaBożenaK50skok wzwyż1.481.921119
4ŚlęzakHalinaK65skok wzwyż1.201.871064
5BartosikEwaK70skok w dal3.546.301039
6KielanUrszulaK60trójskok8.4913.03988
7ŁeszykAneta K50skok w dal4.536.05982
8KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.805.96958
9Szykulska RenataK45trójskok10.3312.45924
10ZaniauskieneLinaK55skok wzwyż1.251.72901

Skoki - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChmielewskiStanisławM60trójskok12.0917.401194
2CelaValdisM70skok wzwyż1.472.281138
3ChmielewskiStanisławM60skok w dal5.438.011132
4GrzybMarekM65skok w dal5.037.931111
5BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.532.251108
6MusiałWiesławM60skok w dal5.337.861104
7ZielkeDariuszM60skok wzwyż1.602.231089
8CelaValdisM70skok o tyczce3.105.421076
9CelaValdisM70trójskok9.7416.201069
10MielcarekMarekM70skok wzwyż1.402.171030

Rzuty - Kobiety

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Chewińska Ludwika K70pchnięcie kulą9.9620.981223
2KazlauskieneGenovaiteK70pchnięcie kulą9.4519.911156
3Romanowska HelenaK80pchnięcie kulą7.0119.431126
4PatlaGenowefaK55rzut oszczepem35.4558.601022
5SowaAlicjaK75pchnięcie kulą6.8016.43939
6SorochukSvitlanaK50rzut dyskiem39.7353.75923
7SorochukSvitlanaK50pchnięcie kulą13.0915.94909
8PiwowarskaTeresaK65pchnięcie kulą8.5015.61888
9Stępniewska CzesławaK65rzut dyskiem26.5551.83887
10SzczepanikDorotaK50pchnięcie kulą12.3715.06854

Rzuty - Mężczyźni

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM80pchnięcie kulą13.0624.411386
2JabłońskiJerzyM75rzut młotem47.6081.301200
3WalczakMariuszM50rzut młotem64.5980.231183
4KlimczakAndrzejM70pchnięcie kulą13.9320.971178
5LisCzesławM65pchnięcie kulą13.4020.241134
6KrankowskiWacławM70pchnięcie kulą13.1519.801108
7StrelczukWojciechM65pchnięcie kulą12.9719.591095
8KopikLeszekM75pchnięcie kulą11.6419.521091
9SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.4019.441086
10GudaniecRyszardM70pchnięcie kulą12.7819.241074
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web