30. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Lublin 2020
 

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie121346528956845100
2.wielkopolskie69239132965594300
3.śląskie62549149784757100
4.łódzkie59615115104810500
5.lubelskie4203894783256000
6.zachodniopomorskie41513100863142700
7.małopolskie3715470403011400
8.warmińsko-mazurskie3645561283032700
9.pomorskie3631693972691900
10.podkarpackie3595895482641000
11.kujawsko-pomorskie3503985162652300
12.dolnośląskie3129271852410700
13.lubuskie1930717671754000
14.świętokrzyskie1910158271327400
15.podlaskie74711303616800
16.opolskie49420494200

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 7185

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RostkowskaAnnaK401500m04:34.1504:17.181071
2RostkowskaAnnaK40800m02:15.1002:05.491058
3BoguckaBożenaK45skok wzwyż1.401.71890
4BoguckaBożenaK45skok w dal3.814.73674
5BoguckaBożenaK45trójskok8.289.98644
6PrzedwojewskaAnitaK45100m16.2414.79623
7BoguckaBożenaK45rzut oszczepem24.6737.13621
8GadzińskaBarbaraK40rzut oszczepem26.5635.18584
9BoguckaBożenaK45pchnięcie kulą8.6510.60578
10GadzińskaBarbaraK40rzut dyskiem26.2727.84442

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 24107

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1OlszewskiAdrianM40skok w dal6.727.571025
2Szewera PawełM45skok wzwyż1.752.08943
3StolarczykMarekM55rzut dyskiem44.5453.56928
4Szewera PawełM45skok w dal5.766.94904
5StolarczykMarekM55pchnięcie kulą12.2616.34900
6OlszewskiAdrianM40trójskok13.3814.42870
7StolarczykMarekM55rzut młotem43.5860.08865
8TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem39.2561.61810
9OlszewskiAdrianM40100m11.8611.32777
10TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem36.7044.13751
11TłuszczZbigniewM55pchnięcie kulą10.3613.81749
12KominekAndrzejM35rzut dyskiem43.1143.11732
13TłuszczZbigniewM55rzut oszczepem34.5454.22704
14MańkaRobertM45rzut oszczepem41.1053.43692
15KominekAndrzejM35pchnięcie kulą12.8212.82689
16TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą9.4212.56674
17Szewera PawełM45skok o tyczce3.203.95663
18MańkaRobertM45rzut dyskiem34.9138.22641
19MańkaRobertM45pchnięcie kulą10.0911.92636
20TłuszczZbigniewM55rzut młotem31.0042.74594
21PrzedwojewskiTomaszM45trójskok10.1111.72586
22PrzedwojewskiTomaszM45skok w dal4.485.40583
23SobczykTomaszM405000m17:11.1516:32.38580
24MarcinkiewiczTadeuszM651500m05:49.9504:27.85558
25PrzedwojewskiTomaszM45skok wzwyż1.401.67552
26TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem29.0640.06552
27TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem27.7033.31549
28SobczykTomaszM4010000m36:47.4535:36.59545
29MarcinkiewiczTadeuszM65800m02:53.4802:12.00507
30MarcinkiewiczTadeuszM65400m01:18.2901:00.31406
31KaczmarekMarekM655000m22:57.9417:53.97395
32KaczmarekMarekM651500m06:16.7404:48.36379
33MarcinkiewiczTadeuszM65200m35.1827.77317
34KaczmarekMarekM65400m01:23.9201:04.65259
35MarcinkiewiczTadeuszM65100m17.0313.69243
36LewandowskiTadeuszM705000m26:11.2519:17.38243
37KaczmarekMarekM6510000m53:20.0741:46.93219
38LewandowskiTadeuszM701500m07:12.7405:12.74212
39MarciniakKrzysztofM605000m24:05.7619:44.51201
40MańkaRobertM45skok o tyczce1.802.22194
41LewandowskiTadeuszM70800m03:38.4402:37.08136
42LewandowskiTadeuszM70200m41.5131.24103
43KaczmarekMarekM65200m39.6031.26100
44KaczmarekMarekM65100m18.7015.0379
45LewandowskiTadeuszM70400m01:40.6101:13.5162

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 8516

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrabowskaJoannaK45200m29.4026.54890
2Gąsowska MariaK75100m18.8413.04864
3GrabowskaJoannaK45400m01:08.6501:01.28845
4Gąsowska MariaK75200m42.3328.43773
5ArseniukAnnaK3510000m41:00.1940:53.79729
6ZglenickaUrszulaK85pchnięcie kulą3.8012.54698
7MielcarekMariaK65pchnięcie kulą5.8510.75587
8Gąsowska MariaK75skok w dal2.224.25566
9ArseniukAnnaK35skok w dal3.713.99499
10ArseniukAnnaK355000m chód37:23.6036:20.78456
11ZglenickaUrszulaK85rzut dyskiem8.2827.23431
12MielcarekMariaK65rzut dyskiem12.4124.22375
13MielcarekMariaK65rzut oszczepem10.3822.16343
14ArseniukAnnaK35rzut oszczepem15.0317.52258
15ArseniukAnnaK35rzut dyskiem14.8014.80202

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 26523

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MielcarekMarekM7080m ppł.13.8813.961096
2MielcarekMarekM70skok wzwyż1.432.221079
3ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą14.1519.181071
4KrankowskiWacławM65pchnięcie kulą11.4917.36961
5MielcarekBłażejM65pchnięcie kulą10.7316.21892
6KrankowskiWacławM65rzut młotem39.7561.62889
7WojciechowskiEugeniuszM60skok w dal4.636.83875
8PełkaJulianM65skok w dal4.326.81872
9MielcarekMarekM70100m14.3611.04865
10MielcarekMarekM70200m30.0122.58859
11WojciechowskiEugeniuszM60trójskok9.8614.19848
12MielcarekMarekM70skok w dal3.886.55821
13KrankowskiWacławM65rzut dyskiem37.9747.30811
14MielcarekBłażejM65rzut dyskiem37.0246.12789
15NowackiCzesławM75rzut dyskiem28.7844.56759
16TęczaDamianM35skok w dal5.946.26754
17RojewskiWojciechM55trójskok9.9013.26754
18ZglenickiRyszardM60rzut dyskiem38.7543.30736
19WojciechowskiEugeniuszM60300m ppł.53.9401:00.19732
20ŻenkiewiczMarianM75pchnięcie kulą8.0013.42725
21Patyna TomaszM40skok w dal5.356.03707
22TęczaDamianM35trójskok12.5512.59680
23KrankowskiWacławM65rzut oszczepem29.5151.54665
24TęczaDamianM35100m11.9011.74664
25KorolkoEdwardM75skok o tyczce2.103.94660
26NowackiCzesławM75rzut młotem25.7644.00614
27WojciechowskiEugeniuszM60100m14.3812.01594
28Patyna TomaszM40rzut oszczepem37.8844.81568
29ChmielewskiIreneuszM55skok wzwyż1.251.65534
30KorolkoEdwardM75skok wzwyż1.001.63515
31ChmielewskiIreneuszM55pchnięcie kulą7.309.73506
32RemplewiczJanM80rzut dyskiem17.6230.41495
33JastrzębskiKrzysztofM45800m02:28.2102:14.22465
34KorolkoEdwardM75trójskok5.7410.26444
35RemplewiczJanM80rzut oszczepem14.2032.91398
36JastrzębskiKrzysztofM4510000m42:57.8140:05.87293
37OsóbkaTomaszM80100m20.4414.03181
38ChmielewskiIreneuszM55400m01:20.5701:07.84173
39NiejadlikTomaszM40400m ppł.01:33.6301:26.36102
40OsóbkaTomaszM80200m48.4132.2764
41NowackiCzesławM75300m ppł.01:46.3501:36.4113

Kobiety - Województwo lubelskie - 9478

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AndrzejewskaJoannaK501500m05:20.6604:35.51937
2WoszczekDanutaK40400m01:02.9458.46928
3AndrzejewskaJoannaK505000m20:07.0617:34.25901
4AndrzejewskaJoannaK50800m02:40.4802:16.66876
5TustanowskaJolantaK50200m33.5729.08732
6TustanowskaJolantaK50100m16.1514.15698
7LewandowskaAnnaK35skok wzwyż1.401.51676
8TustanowskaJolantaK50400m01:20.5801:08.97638
9Michałowska AnnaK35200m32.4831.78575
10Poświatowska SabinaK40rzut oszczepem24.0931.90524
11WinklerIzabelaK40800m02:58.4402:45.75484
12Michałowska AnnaK35800m02:55.5802:49.75439
13Poświatowska SabinaK40pchnięcie kulą6.977.45384
14Poświatowska SabinaK40rzut dyskiem22.3723.71366
15Poświatowska SabinaK40rzut młotem21.0823.48320

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 32560

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem40.2855.94973
2BobrzykLeszekM70rzut oszczepem37.0671.13948
3BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą11.3817.13947
4MiduchRyszardM55400m ppł.01:08.5854.93928
5StećStanisławM553000m pprz.12:04.3909:37.77874
6KozłowskiRobertM50pchnięcie kulą12.8415.36841
7MiduchRyszardM55400m01:00.7351.13822
8NagórekMarcinM35800m02:01.8401:58.40808
9KamolaKazimierzM602000m pprz.08:32.4009:56.64807
10CelińskiRobertM451500m04:28.9904:05.78788
11MiduchRyszardM55200m27.1223.14787
12SiwekRyszardM65skok w dal4.066.40781
13BobrzykWojciechM40skok w dal5.686.40779
14GórniakMarekM60skok w dal4.266.28778
15CelińskiRobertM45800m02:12.8902:00.35760
16BobrzykWojciechM40skok wzwyż1.651.86732
17KozłowskiRobertM50rzut dyskiem39.3442.44720
18RosłowiczJerzyM651500m05:30.7204:13.13707
19StećStanisławM55800m02:27.1502:03.09696
20KamińskiEdwardM65400m01:09.8653.82685
21KornelukMirosławM55skok w dal4.255.86682
22KornelukMirosławM55skok wzwyż1.351.79665
23CelińskiRobertM455000m17:19.0616:04.35652
24WiśniewskiTomaszM50800m02:23.6502:05.21649
25WenerskiWojciechM705000m21:50.9216:05.62648
26GrochmalPawełM40800m02:13.9702:05.78636
27KamińskiEdwardM65800m02:45.7202:06.10629
28KornelukMirosławM55trójskok9.0212.08627
29GrochmalPawełM401500m04:36.6904:22.27612
30WiśniewskiTomaszM505000m18:16.9616:19.69612
31PietrasGrzegorzM50skok wzwyż1.381.73609
32RosłowiczJerzyM65800m02:47.7302:07.63596
33KoprianiukStanisławM70pchnięcie kulą7.4511.22594
34AlbiniakLeszekM45rzut dyskiem31.8734.89578
35KamolaKazimierzM605000m20:12.0916:33.07578
36MazurekPawełM405000m17:15.9816:37.03568
37KamińskiJózefM65skok o tyczce2.203.59563
38RosłowiczJerzyM655000m21:22.1716:39.32563
39PietrasGrzegorzM50trójskok9.1211.36552
40KamińskiEdwardM65200m31.9725.24547
41KozłowskiRobertM50rzut młotem30.3937.75516
42WenerskiWojciechM7010000m48:42.4536:03.49516
43GrochmalPawełM405000m17:41.4317:01.52510
44GogaczGrzegorzM35pchnięcie kulą9.459.45489
45AlbiniakLeszekM45100m13.4512.42487
46CarJacekM405000m18:41.6117:59.44384
47KowalczykGrzegorzM505000m20:19.5618:09.19364
48KaliszewskiKarolM355000m18:43.3318:39.17308
49WoźniakMarekM455000m20:06.9418:40.16306
50KaliszewskiKarolM3510000m40:43.2040:43.20265
51KoprianiukStanisławM70100m19.9415.3355
52KoprianiukStanisławM70200m43.8232.9739

Kobiety - Województwo lubuskie - 1767

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem41.0155.49955
2KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą11.8114.38812

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 17540

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KlimczakAndrzejM70pchnięcie kulą13.3220.051123
2ZrobczyńskiGrzegorzM70skok w dal4.247.15945
3ZrobczyńskiGrzegorzM70trójskok9.0415.03936
4ZwolskiEdwardM60rzut młotem44.8462.63905
5HerzogAdamM70pchnięcie kulą10.8216.29897
6NowakIreneuszM70pchnięcie kulą10.4415.72863
7DuberJerzyM60rzut dyskiem44.2249.41850
8DecJanM70rzut oszczepem32.7762.89829
9ZwolskiEdwardM60rzut dyskiem42.8447.87821
10DuberJerzyM60pchnięcie kulą11.0014.91814
11JanowiczTadeuszM70rzut młotem35.1454.08771
12KrukowskiZenonM75pchnięcie kulą8.0513.50730
13DuberJerzyM60rzut młotem36.6351.16726
14KrukowskiZenonM75rzut dyskiem27.2442.17715
15HabichPawełM40skok w dal5.346.02707
16KrukowskiZenonM75rzut oszczepem25.0152.75683
17BojarskiArkadiusz M40rzut dyskiem39.5839.58666
18NowakIreneuszM70rzut dyskiem27.4538.12639
19NowakIreneuszM70rzut młotem28.5343.90612
20DecJanM70rzut dyskiem25.5235.44589
21HerzogAdamM70skok o tyczce2.103.67585
22KrukowskiZenonM75rzut młotem24.5441.91581
23HabichPawełM40trójskok10.5711.40553

Kobiety - Województwo łódzkie - 11510

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1IgnaczakMarzena K45rzut dyskiem38.7546.40786
2HałaczkiewiczSylwiaK352000m pprz.07:57.2307:42.39784
3OlczykAgnieszkaK40100m14.4213.64778
4OlczykAgnieszkaK40400m01:09.2701:04.34759
5HałaczkiewiczSylwiaK351500m05:10.1905:02.99752
6IgnaczakMarzena K45pchnięcie kulą10.9413.41751
7HałaczkiewiczSylwiaK35200m30.1729.52704
8HałaczkiewiczSylwiaK355000m19:46.4319:36.11703
9KucharskaZofiaK55pchnięcie kulą8.7812.26680
10HałaczkiewiczSylwiaK35100m14.6814.42670
11Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.7010.37563
12Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem25.4833.75558
13RosińskaJaninaK80100m23.9815.47537
14KucharskaZofiaK55rzut oszczepem19.6132.42533
15IgnaczakMarzena K45rzut młotem26.1632.20465
16Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem27.6930.85442
17RosińskaJaninaK80200m57.8635.99370
18Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem20.6521.88332
19KucharskaZofiaK55rzut młotem18.3023.80325
20RosińskaJaninaK80400m03:08.2301:51.2118

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 48105

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą12.5718.921055
2SutAndrzejM60300m ppł.47.8553.39990
3KikowskiWojciechM70rzut oszczepem38.5674.00989
4ŁuczakJerzyM70skok wzwyż1.372.12981
5SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą9.3617.49969
6SutAndrzejM60100m ppł.16.7114.92954
7PietrzakWaldemarM60400m01:00.6148.93943
8ŁuczakJerzyM70trójskok9.0815.10941
9MaksZygmuntM70pchnięcie kulą10.6616.05883
10KucharskiPiotrM35400m51.8150.22871
11KikowskiWojciechM70skok wzwyż1.281.98846
12KucharskiPiotrM35200m23.0822.68844
13SutAndrzejM60trójskok9.7013.96824
14WodoBronisławM70rzut młotem36.1955.69796
15GrzybowskiPrzemysławM40400m55.0551.66794
16SkarbaAndrzejM35400m53.4651.82786
17RębaczSylwesterM451500m04:29.6704:06.40781
18GrzybowskiPrzemysławM40400m ppł.01:03.8458.89779
19MaksZygmuntM70rzut dyskiem32.2944.84765
20ŁuczakJerzyM70skok w dal3.696.23757
21SutAndrzejM60400m01:04.8852.38757
22ZnykStanisławM35skok w dal5.896.20750
23GrzybowskiPrzemysławM40200m24.7923.52737
24SutAndrzejM60200m28.6323.55736
25ZduniakKrzysztofM60200m28.6523.57734
26PólkowskiMarcinM40skok wzwyż1.651.86732
27PęczekAdamM45400m58.3452.92729
28WojtaszczykJakubM35pchnięcie kulą13.4413.44726
29ZduniakKrzysztofM60100m13.8411.56714
30ŚciubełMarcinM40100m12.0911.54713
31KucharskiPiotrM35100m11.7311.57709
32SutAndrzejM60100m13.8711.58709
33GrzybowskiPrzemysławM40100m12.1111.56708
34WodoBronisławM70rzut oszczepem28.1754.06701
35SulińskiAndrzejM40pchnięcie kulą12.2112.94697
36PęczekAdamM45200m26.0823.89692
37GarbiczKrzysztofM40100m12.1911.63688
38WojtaszczykJakubM35rzut dyskiem40.7740.77688
39PęczekAdamM45100m12.6111.64686
40WodoBronisławM70rzut dyskiem28.9940.26679
41SkarbaAndrzejM35800m02:07.4302:03.84679
42ZduniakKrzysztofM60400m01:06.9154.02675
43TobiaszWiesławM70rzut dyskiem28.6739.81670
44ŚciubełMarcinM40200m25.6224.31645
45MaksJanuszM551500m05:08.2704:19.81637
46MaksJanuszM55800m02:30.8102:06.15628
47GroblewskiEdwardM602000m pprz.09:20.2510:52.36624
48SulińskiAndrzejM40rzut młotem40.1244.50622
49SulińskiAndrzejM40rzut dyskiem35.5135.51590
50PłoskońskiPiotrM555000m chód32:51.1727:31.84590
51WojtaszczykJakubM35rzut oszczepem42.0745.29575
52ŁuczakJerzyM7080m ppł.17.7317.83573
53ZimnyEmanuelM35400m ppł.01:08.4101:06.02542
54JagusiakMaciejM355000m16:53.2416:49.49538
55SzczepaniakStefanM80trójskok5.7711.09528
56AmbrozikŁukaszM35400m59.5357.70509
57IgnasiakJanM602000m pprz.09:54.6111:32.36508
58Malinowski MichałM35trójskok10.7610.79495
59PłoskońskiPiotrM553000m pprz.14:39.1311:41.19484
60SulińskiAndrzejM40rzut oszczepem32.7538.74481
61KowalczykMarcinM405000m17:55.0617:14.64480
62GroblewskiEdwardM6010000m44:55.1136:59.69459
63GroblewskiEdwardM601500m05:47.4304:39.75450
64ŁuczakJerzyM70100m16.3912.60449
65GroblewskiEdwardM60800m02:48.8802:15.07449
66GroblewskiEdwardM605000m21:31.7817:38.36428
67AmbrozikŁukaszM35200m27.4626.99379
68PłoskońskiPiotrM55400m ppł.01:30.8601:12.78357
69AmbrozikŁukaszM35100m13.2413.06353
70PłoskońskiPiotrM551500m05:47.8004:53.13343
71KurpiewskiJanuszM60800m03:05.0002:27.96243
72KurpiewskiJanuszM601500m06:26.0205:10.82223
73PłoskońskiPiotrM55100m ppł.27.0524.4866

Kobiety - Województwo małopolskie - 7040

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepanikDorotaK50pchnięcie kulą12.9115.72895
2SzczepanikDorotaK50rzut dyskiem38.6352.27895
3KazekIlona K30200m27.2027.20850
4KazekIlona K30100m13.2613.26833
5PiechutaAleksandraK30200m27.6027.60824
6PiechutaAleksandraK30100m13.3313.33822
7KąśIwonaK405000m21:35.4220:33.89618
8KąśIwonaK40800m02:58.5802:45.88483
9Pasińska-SkowronSylwiaK405000m chód39:14.9036:48.90440
10Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód24:22.0622:49.95380

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 30114

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KuschillJuliuszM7080m ppł.13.7413.821118
2KuschillJuliuszM70300m ppł.52.5651.581065
3MaciołAndrzejM652000m pprz.08:09.0908:52.621045
4LisCzesławM60pchnięcie kulą13.5618.381022
5SeidelWojciechM70100m13.8510.65990
6LisCzesławM60rzut młotem45.6563.76923
7GidzińskiKrzysztofM60trójskok10.1414.59892
8KuschillJuliuszM70100m14.3311.02879
9GidzińskiKrzysztofM60skok wzwyż1.442.01875
10WidełMarekM50trójskok11.3714.16849
11ApostołMarianM65200m28.7122.67838
12KuschillJuliuszM70200m30.2422.76836
13HajAndrzejM60200m27.8222.88818
14HajAndrzejM60100m13.4311.22814
15ApostołMarianM65400m01:06.6251.32812
16MaciołAndrzejM651500m05:20.2604:05.13795
17GidzińskiKrzysztofM60rzut oszczepem37.7560.00787
18LeśniakMarianM70800m02:46.2701:59.56779
19ApostołMarianM65100m14.2511.46744
20WidełMarekM50200m26.6723.58731
21MaciołAndrzejM655000m20:03.3115:37.86723
22MaciołAndrzejM65800m02:40.9302:02.45711
23UlidowskiAndrzejM453000m pprz.11:46.8510:26.34707
24SuszkoRobertM55400m01:03.9953.88682
25LeśniakMarianM701500m05:54.2404:16.01676
26PszczółkaJózefM602000m pprz.09:06.8110:36.71673
27RomanowskiŁukaszM35400m ppł.01:04.7201:02.45655
28RomanowskiŁukaszM35skok wzwyż1.651.77646
29MuchaEdwardM65800m02:44.9602:05.52642
30LisCzesławM60rzut dyskiem33.0236.90616
31DanhoferKrzysztofM35400m57.4855.72596
32MuchaEdwardM65400m01:12.6055.93586
33MuchaEdwardM651500m05:46.2004:24.98585
34MajTadeuszM555000m19:17.8816:32.30580
35DanhoferKrzysztofM35200m26.0225.57511
36MuchaEdwardM65200m33.3526.33440
37KrupińskiPawełM50400m01:09.5401:00.85386
38MajTadeuszM5510000m45:05.2238:50.82356
39PszczółkaJózefM60800m02:57.0702:21.62337
40PszczółkaJózefM6010000m47:39.9039:15.41335
41PilchMarekM655000m24:56.5219:26.39228
42PilchMarekM65400m01:26.9901:07.02193
43PilchMarekM651500m07:00.9505:22.20160
44PilchMarekM6510000m55:19.7643:20.70160
45RomanowskiŁukaszM35110m ppł.23.3122.70144
46PilchMarekM65800m03:32.9102:42.0090
47PilchMarekM65100m18.6414.9884

Kobiety - Województwo mazowieckie - 52895

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BalcerzakJoannaK45200m26.3023.741090
2KonradAgnieszkaK4580m ppł.12.8313.731056
3KielanUrszulaK55skok wzwyż1.351.861053
4BalcerzakJoannaK45100m13.1311.961037
5BartosikEwaK65trójskok8.0513.391037
6KrysztosiakKatarzyna K45200m27.5024.821011
7Gąsowska MałgorzataK40100m12.8512.151005
8BartosikEwaK65100m15.7412.20995
9Gąsowska MałgorzataK40200m26.7925.18987
10BartosikEwaK65skok w dal3.615.98968
11RączkaElżbieta K45skok wzwyż1.451.77955
12KrysztosiakKatarzyna K45100m13.7212.49952
13KrysztosiakKatarzyna K45400m01:04.8057.85947
14KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.785.93940
15IlczukWeronika K30400m58.7658.76919
16IlczukWeronika K30200m26.3426.34908
17IlczukWeronika K30100m12.8612.86894
18KonradAgnieszkaK45100m14.1812.91886
19KielanUrszulaK55trójskok8.5112.05878
20Milińska-TymendorfAnnaK50400m01:11.6401:01.32844
21Jabłkowska MonikaK50200m31.6727.43837
22Gąsowska MałgorzataK40skok w dal4.715.44835
23Milińska-TymendorfAnnaK50200m31.8027.55829
24ZglińskaIwonaK45200m30.5027.53825
25Sucharska-CzapskaIzabellaK45200m30.7027.71813
26ZglińskaIwonaK45400m01:10.0001:02.49811
27Jabłkowska MonikaK50400m01:13.0501:02.52810
28Kalista-ŁebekBeataK40200m29.7627.97798
29Milińska-TymendorfAnnaK50300m ppł.58.3001:10.26796
30KorzeniowskaJustyna K453000m chód18:21.2516:32.89790
31Kalista-ŁebekBeataK40100m14.4113.63779
32Sucharska-CzapskaIzabellaK45400m01:11.5901:03.91771
33Jabłkowska MonikaK50100m15.6213.69762
34Przybysz-MałekBeataK55pchnięcie kulą9.5813.38750
35DżońBarbaraK55200m34.8828.98739
36BurchardIlona K40400m01:10.2701:05.27734
37Milińska-TymendorfAnnaK50800m02:52.1302:26.59729
38BieleckaMarta K35400m01:08.8301:06.39705
39KielanUrszulaK55pchnięcie kulą8.8412.34685
40ŻuraniewskaAgnieszkaK405000m20:48.0819:48.80684
41SobierajAneta K35400m01:10.6801:08.17658
42Kalista-ŁebekBeataK40skok w dal4.064.69655
43KonradAgnieszkaK45pchnięcie kulą9.6011.77650
44BrulińskaMonikaK40400m01:13.9401:08.68646
45SobierajAneta K35200m31.3830.70635
46Kalista-ŁebekBeataK40rzut oszczepem27.7336.73613
47BieleckaMarta K35800m02:41.6102:36.24600
48Przybysz-MałekBeataK55rzut młotem30.8040.06596
49ZglińskaIwonaK45pchnięcie kulą8.8710.87594
50SękowskaKatarzyna K35skok w dal4.024.32570
51SękowskaKatarzyna K35skok wzwyż1.301.40560
52Stalmach-ChylinskaJolantaK605000m27:03.4121:22.17551
53Stalmach-ChylinskaJolantaK60400m01:34.8101:13.81523
54Milińska-TymendorfAnnaK5080m ppł.18.5019.07510
55KaczanowskaJoannaK45skok w dal3.163.92500
56DomagałaJoannaK40rzut oszczepem22.2229.43478
57NiewadaKarolina K353000m chód21:49.7921:11.81472
58Stalmach-ChylinskaJolantaK601500m07:34.2405:52.40471
59GłowackaElżbieta K65400m01:44.7001:17.14450
60DomagałaJoannaK40pchnięcie kulą7.958.50448
61GłowackaElżbieta K65200m45.2634.33446
62GłowackaElżbieta K65100m21.0116.28445
63TomasikAleksandraK45pchnięcie kulą6.848.38441
64GłowackaElżbieta K651500m08:10.2905:58.45441
65GłowackaElżbieta K65800m03:54.9302:50.54430
66SękowskaKatarzyna K35pchnięcie kulą7.967.96415
67SękowskaKatarzyna K35100m ppł.21.9220.82380
68Kalista-ŁebekBeataK40rzut dyskiem22.6323.98371
69BońdaMonikaK45rzut oszczepem14.8922.41348
70TomasikAleksandraK45rzut oszczepem13.5420.38310
71Ugniewska-MirosMonikaK35rzut oszczepem17.1820.02304
72SękowskaKatarzyna K35rzut oszczepem16.9819.79299
73KaczanowskaJoannaK45rzut dyskiem15.4918.55271
74SękowskaKatarzyna K35rzut dyskiem17.5717.57253
75KaczanowskaJoannaK45rzut oszczepem11.1616.80244
76Ugniewska-MirosMonikaK35rzut dyskiem17.0117.01243
77TomasikAleksandraK45rzut młotem15.1218.61240
78TomasikAleksandraK45rzut dyskiem13.9116.66237
79BońdaMonikaK45rzut młotem14.8618.29234
80KawkaIdaK45100m20.8018.94207
81BońdaMonikaK45rzut dyskiem11.2713.49178
82KawkaIdaK451500m08:09.1407:19.74134

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 68451

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChmielewskiStanisławM60trójskok11.8016.981149
2ChmielewskiStanisławM60skok w dal5.377.921105
3AdamczykJakubM40400m ppł.55.2250.931093
4WalczakMariuszM45rzut młotem56.4069.431012
5AdamczykJakubM40400m50.9547.811008
6OgonowskiSzymonM35400m50.2948.75954
7TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.2717.23953
8PiotrowskiAndrzejM45800m02:06.1301:54.22914
9ZatorskiKazimierzM45skok w dal5.686.84886
10BońdaKonradM50pchnięcie kulą13.0315.59855
11OgonowskiSzymonM35200m23.0522.65848
12Krzesiński RyszardM75rzut młotem34.1658.35838
13SypniewskiTomaszM35400m52.6150.99829
14PiączkowskiAndrzejM70rzut dyskiem34.2447.55815
15ŚwidzińskiPawełM50rzut młotem45.7156.78814
16PopławskiJanuszM70skok w dal3.876.53810
17GrzegorekTomaszM45rzut młotem44.9955.38792
18BońdaKonradM50rzut oszczepem42.0060.00787
19UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem28.3359.75783
20KowalskiLechM80rzut oszczepem25.3958.84770
21KamionkaMarekM60rzut młotem38.3853.61764
22BernardelliMichałM401500m04:22.6304:08.95752
23SeremakPawelM35skok wzwyż1.751.88751
24JendrychMarekM351500m04:13.9004:09.25749
25KobiałkaKonradM401500m04:23.0904:09.38747
26BernardelliMichałM40800m02:08.9302:01.05744
27SypniewskiTomaszM35200m23.9623.55736
28PawskiWawrzyniecM35800m02:04.9602:01.44734
29TokarskiJerzyM75rzut dyskiem27.7843.01730
30BernardelliMichałM40400m56.3852.91730
31WalczykKonradM45skok w dal5.036.06727
32TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.131.85722
33WalczykKonradM45skok wzwyż1.551.85722
34Gajda RobertM55800m02:25.9802:02.11719
35ŻołekDanielM35200m24.1323.71717
36GromekRadosławM355000m15:44.3715:40.88715
37GórnyJacekM45200m25.9123.73711
38TurczynMarekM50800m02:20.6502:02.59708
39ŻołekDanielM35100m11.7811.62697
40ZatorskiKazimierzM45trójskok10.9812.72696
41BońdaKonradM50rzut dyskiem38.1941.20696
42TurczynMarekM501500m04:49.2204:14.17695
43CzerwońskiArturM50800m02:21.3802:03.23693
44ZatorskiKazimierzM45rzut oszczepem41.0353.33691
45KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem33.9553.29690
46WażnyKrzysztofM35200m24.4424.02688
47GórnyJacekM45100m12.6111.64686
48ProkopiukRobertM45200m26.1423.94686
49SiejkaMariuszM40400m57.5454.00676
50Gajda RobertM551500m05:04.1504:16.34673
51BernardelliMichałM405000m16:36.7315:59.25665
52WażnyKrzysztofM35100m11.9111.75662
53JurekPawełM50skok w dal4.435.71640
54GórnyJacekM45400m01:00.4254.81638
55SeremakPawelM35800m02:09.6602:06.00631
56PągowskiAndrzejM45rzut dyskiem34.0037.23622
57KulikJarosławM455000m17:32.6416:16.96619
58WażnyKrzysztofM35400m57.1055.35612
59PrzetackiRyszardM65100m14.8811.96611
60LeviCharlesM60rzut młotem30.9043.16601
61ProkopiukRobertM45trójskok10.1411.75598
62JanuszkoRomanM45skok o tyczce3.003.70594
63Wieczorek KonstantyM50200m28.1524.88584
64PopławskiJanuszM70100m15.7112.08573
65BońdaKonradM50rzut młotem33.2941.35572
66MusiatowiczWojciechM35skok w dal5.075.34570
67BernardelliMichałM4010000m36:23.9035:13.80569
68PopławskiJanuszM70200m33.3225.07568
69TokarskiJerzyM75rzut oszczepem21.0844.46563
70ChylińskiAndrzejM555000m chód33:31.2128:05.39559
71PietrakGrzegorzM50skok o tyczce2.703.57558
72ProkopiukRobertM45pchnięcie kulą8.9410.56555
73PawskiWawrzyniecM35200m25.6525.21551
74GawendaRafałM45100m13.1912.18545
75PionkAndrzejM70rzut oszczepem22.1742.55536
76KlaśŁukaszM455000m18:08.7316:50.45536
77JurekPawełM50pchnięcie kulą8.209.81510
78OstrykiewiczHenrykM701500m06:17.7404:32.99510
79GronkiewiczMarekM50rzut oszczepem28.3240.46506
80GrotkowskiKrzysztofM55400m01:08.7257.86502
81MalerWładysławM8010000m56:45.9836:26.30492
82GrotkowskiKrzysztofM55200m30.3525.89484
83PieniążekLeszekM605000m21:03.4317:15.13479
84MalerWładysławM80200m39.1626.10467
85DziełakRobertM50rzut oszczepem26.1837.40462
86GronkiewiczMarekM50rzut dyskiem26.4928.57461
87MusiatowiczWojciechM35400m01:01.0159.14450
88DżońWitoldM55skok o tyczce2.203.12435
89Więcek JacekM55100m14.6212.63434
90PionkAndrzejM70rzut dyskiem19.4927.07433
91StońLeszekM6010000m45:27.8637:26.67433
92OstrykiewiczHenrykM70800m03:10.1202:16.72419
93MalerWładysławM805000m27:43.5717:42.69418
94JurekPawełM50100m ppł.20.2719.34416
95UgniewskiAndrzejM75skok w dal2.524.55412
96GrotkowskiKrzysztofM55rzut oszczepem21.3233.47406
97DziełakRobertM50rzut dyskiem23.7025.57405
98MusiatowiczWojciechM35200m27.2326.76402
99ChmielewskiPiotrM401500m05:05.2204:49.32372
100DembińskiEugeniuszM751500m07:09.9404:50.77361
101SowińskiEdmundM751500m07:09.9604:50.78360
102KowalskiLechM80trójskok4.829.26337
103DembińskiEugeniuszM7510000m57:03.2139:34.00319
104JurekPawełM50100m14.8213.23316
105SowińskiEdmundM755000m26:57.8518:36.48313
106SowińskiEdmundM7510000m58:40.6740:41.58266
107StońLeszekM605000m23:29.1019:14.48247
108NiewadaPawełM403000m chód22:44.9621:22.52222
109MichalskiMarcinM351500m05:22.0605:16.17192
110MichalskiMarcinM35800m02:38.0602:33.60173
111SowińskiEdmundM75800m03:53.8502:37.52131
112PionkAndrzejM70400m01:36.9901:10.86107
113KowalskiLechM80200m51.8734.587

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 4942

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LipowskiWitoldM60rzut młotem46.5364.99942
2Szymura HenrykM65100m13.5110.86930
3WalczakMarekM40pchnięcie kulą12.4313.18711
4KrawulskiAdamM45pchnięcie kulą11.0113.00700
5KotłowskiMarcinM40200m25.7724.45629
6KotłowskiMarcinM40100m12.4711.90615
7BartosikZbigniewM40100m13.3812.77415

Kobiety - Województwo podkarpackie - 9548

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MorawczyńskaJolantaK505000m chód28:54.1425:01.42948
2MorawczyńskaJolantaK503000m chód17:15.5614:55.55920
3Orłowska BeataK50400m01:13.6501:03.04795
4SkrzypczakBarbaraK405000m20:39.6219:40.74696
5SiembidaMałgorzataK4010000m43:39.0141:50.32689
6SiembidaMałgorzataK405000m20:59.0619:59.25668
7SkrzypczakBarbaraK4010000m45:01.2743:09.17636
8SiembidaMałgorzataK40800m02:45.6002:33.83631
9SojkaAnnaK35400m01:12.6701:10.09611
10SojkaAnnaK351500m05:34.1305:26.38611
11Orłowska BeataK50800m03:04.4502:37.08589
12SojkaAnnaK35800m02:42.8902:37.48584
13ZaorskaJustyna K451500m06:34.4205:54.58460
14ZaorskaJustyna K45800m03:20.9302:58.95344
15UrbanikAnnaK555000m29:13.6824:19.76337
16UrbanikAnnaK5510000m01:21:18.0501:08:08.2929

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 26410

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Cząstka JanM60400m59.1147.721014
2Cząstka JanM60200m27.0322.23902
3KurczTadeuszM45200m24.3822.33885
4KurczTadeuszM45100m11.9010.98881
5Dziuba BogdanM455000m16:01.2914:52.17855
6KurczTadeuszM45400m56.1250.91834
7Dziuba BogdanM451500m04:27.0904:04.04807
8RzemieńRyszardM45400m ppł.01:06.5358.51792
9MorawczyńskiKonradM403000m chód15:30.2814:34.09770
10KrawczakJanM65skok w dal3.966.25758
11ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.411.87741
12PorzuczekBartoszM35400m54.5652.89731
13MorawczyńskiKonradM405000m chód26:44.4825:09.17728
14DrypsRyszardM601500m05:12.8604:11.91720
15NowakMarcinM35800m02:06.0302:02.48710
16Cząstka JanM60800m02:33.4502:02.73704
17ForyśWłodzimierzM55skok wzwyż1.381.83703
18PasiecznyRobertM401500m04:28.8704:14.86688
19RojekJózefM501500m04:50.7504:15.51681
20DrypsRyszardM60800m02:34.7602:03.78680
21NowakMarcinM351500m04:21.9104:17.12664
22TurczynMariuszM351500m04:22.9104:18.10654
23PorzuczekBartoszM35800m02:10.5102:06.83613
24RojekJózefM505000m18:16.2516:19.06613
25SzymańskiAdamM7010000m47:15.1534:58.86586
26ForyśWłodzimierzM55100m13.8912.00585
27PorzuczekBartoszM35200m25.3324.89585
28ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:21.5101:05.29564
29WojtasiewiczWincentyM652000m pprz.10:19.4711:14.60558
30ProszowskiPiotrM45400m01:02.3756.58557
31SzymańskiAdamM705000m22:40.2416:41.95556
32ForyśWłodzimierzM55400m01:07.6756.98540
33ProszowskiPiotrM455000m18:15.6416:56.86521
34PorzuczekBartoszM35100m12.7512.58456
35UrbańskiZbigniewM5010000m41:56.7537:40.04420
36KrawczakJanM655000m22:48.3617:46.50410
37ForyśWłodzimierzM55skok o tyczce2.102.98397
38KrawczakJanM6510000m50:04.8539:14.00336
39ZajkoAndrzejM60rzut dyskiem19.1721.42328
40ZajkoAndrzejM60rzut oszczepem14.5023.04257
41Gajda RomanM5510000m48:51.1942:05.51207
42GrygielJacekM501500m06:00.0705:16.43191
43OleksakTomaszM505000m22:52.0220:25.35146
44OleksakTomaszM5010000m51:08.4945:55.5082

Kobiety - Województwo podlaskie - 1303

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RakowskaIwonaK35800m02:36.4002:31.21666
2RakowskaIwonaK351500m05:29.5805:21.93637

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 6168

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem34.9966.33963
2CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą8.4415.77866
3TrusiewiczAdamM50pchnięcie kulą12.6815.17830
4TrusiewiczAdamM50rzut dyskiem39.8042.93729
5BrocJerzyM75rzut dyskiem25.9840.22678
6TrusiewiczAdamM50rzut młotem36.5445.39635
7CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem20.5035.38588
8KrupicaYuryM555000m19:50.6417:00.38512
9MorawskiJacekM505000m22:25.8320:01.96176
10BrocJerzyM75100m19.6714.35138
11BrocJerzyM75400m01:47.9101:14.1453

Kobiety - Województwo pomorskie - 9397

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁuniewskaJaninaK603000m chód18:29.2414:32.97952
2DubielaHalinaK5510000m45:46.4538:21.80841
3PetkaLucynaK40800m02:30.4302:19.73830
4PetkaLucynaK401500m05:14.8504:55.36801
5PetkaLucynaK405000m19:39.9618:43.91785
6PtakRyszardaK50pchnięcie kulą9.8411.98663
7PtakRyszardaK50rzut dyskiem27.1236.69606
8GrzywaczDorotaK455000m23:41.2621:38.04530
9GrzywaczDorotaK451500m06:21.0305:42.55522
10GrzywaczDorotaK4510000m51:00.6846:53.38495
11GrzywaczDorotaK45800m03:10.0302:49.24445
12SpręgaAureliaK405000m24:03.5722:55.00433
13WitkowskaIwonaK55100m20.1016.95369
14Poćwiardowska-MarchlewiczAnnaK353000m chód24:23.0723:40.64336
15SpręgaAureliaK401500m06:58.2206:32.33292
16WitkowskaIwonaK55rzut dyskiem12.4319.00279
17SpręgaAureliaK40800m03:28.1703:13.37218

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 26919

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiasHubertM75pchnięcie kulą10.0216.81928
2KaszubaKrzysztofM50pchnięcie kulą13.5816.25895
3KostroWłodzimierzM75skok w dal3.796.84875
4BorychowskiMariuszM455000m16:02.5414:53.33852
5ŁuniewskiMirosławM603000m chód17:21.8513:53.48842
6KostroWłodzimierzM75300m ppł.01:03.1257.22840
7ŁuniewskiMirosławM605000m chód29:22.9923:32.15831
8MałkiewiczKrzysztofM45pchnięcie kulą12.2214.43786
9KaszubaKrzysztofM50rzut dyskiem42.3245.65780
10SuchanowskiMaciejM35rzut dyskiem42.9642.96729
11WerlingZbigniewM80pchnięcie kulą7.2113.47728
12TyrolskiGrzegorzM40rzut oszczepem46.3654.84713
13SuchanowskiMaciejM35pchnięcie kulą13.1313.13708
14MałkiewiczKrzysztofM45rzut oszczepem41.6954.19703
15TobiasHubertM75trójskok7.0812.66685
16TobiasHubertM75rzut młotem27.1346.34650
17TobiasHubertM75skok w dal3.155.68640
18SuchanowskiMaciejM35rzut młotem45.7045.70640
19TobiasHubertM75rzut dyskiem24.5538.01637
20TyrolskiGrzegorzM40pchnięcie kulą11.2511.93636
21MrówkaMichałM351500m04:25.1304:20.28632
22MarchlewiczDawidM35rzut młotem45.0445.04630
23WerlingZbigniewM80rzut młotem22.6742.97598
24NagórekKrzysztofM60400m01:08.9455.66598
25LibanZygfrydM755000m23:49.4516:26.46595
26MałkiewiczKrzysztofM45rzut dyskiem32.5635.65593
27NagórekKrzysztofM601500m05:29.3204:25.17583
28TyrolskiGrzegorzM40rzut dyskiem34.4234.42570
29NagórekKrzysztofM60800m02:41.1402:08.88570
30BorowskiSławomirM40rzut młotem36.1240.06552
31LibanZygfrydM751500m06:37.0504:28.52551
32SuchanowskiMaciejM35rzut oszczepem40.2843.36548
33BorowskiSławomirM40rzut dyskiem33.1233.12545
34LibanZygfrydM7510000m51:46.6535:54.46526
35BorychowskiMariuszM4510000m38:30.9735:56.83523
36MrówkaMichałM355000m17:04.4917:00.70512
37MarchlewiczDawidM35rzut dyskiem28.9828.98468
38LibanZygfrydM75800m03:20.1202:14.80454
39CzubenkoSemenM403000m chód19:31.1418:20.40426
40CzubenkoSemenM405000m chód32:46.9430:50.10421
41GrzywaczStanisławM551500m06:08.4705:10.55225
42GrzywaczStanisławM555000m22:44.9719:29.78223
43GrobelnyTomaszM355000m20:08.8720:04.40173
44GrzywaczStanisławM55800m03:09.4602:38.48122
45GrzywaczStanisławM55400m01:24.3701:11.04103
46GrobelnyTomaszM3510000m46:00.8746:00.8780

Kobiety - Województwo śląskie - 14978

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MolskaUrszulaK60skok wzwyż1.151.69869
2Brych-PająkEwaK451500m05:17.7404:45.65866
3Brych-PająkEwaK455000m19:45.8218:03.01852
4ŚwitajAneta K352000m pprz.07:53.8207:39.08797
5Włodarczyk PatrycjaK40800m02:33.6802:22.75785
6MolskaUrszulaK60skok w dal3.355.16773
7WolniewiczKatarzyna K503000m chód19:45.0417:04.82750
8WolniewiczKatarzyna K505000m chód33:50.5629:18.06741
9MolskaUrszulaK6080m ppł.19.0017.27672
10Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:53.9305:18.18659
11Włodarczyk PatrycjaK4010000m44:38.8742:47.70650
12Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m02:52.1402:33.31638
13NowakMonikaK351500m05:29.3605:21.72638
14ŚwitajAneta K355000m20:31.1920:20.48637
15MolskaUrszulaK60trójskok6.399.81630
16NowakMonikaK355000m20:41.7120:30.91622
17ŚwitajAneta K35800m02:41.0302:35.68607
18MolskaUrszulaK60100m18.7215.17566
19ŚwitajAneta K3510000m45:56.1745:49.00534
20NowakMonikaK3510000m46:34.6446:27.37510
21Włodarczyk AlicjaK65200m44.4133.68478
22MolskaUrszulaK60200m43.2734.44441
23Włodarczyk AlicjaK65400m01:58.3901:27.23263

Mężczyźni - Województwo śląskie - 47571

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MadejStefanM70rzut oszczepem41.3279.301066
2MaliszewskiAndrzejM60pchnięcie kulą12.6517.15949
3MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem48.8754.61948
4NowakRafałM453000m pprz.10:29.6009:17.89947
5MadejStefanM70pchnięcie kulą10.7716.21892
6KowalikZbigniewM65skok w dal4.366.88881
7MolskiStefanM55skok w dal4.926.78863
8OkońskiCzesławM75skok wzwyż1.221.99856
9OrłowskiWaldemarM60100m13.2911.10849
10MolskiStefanM553000m chód16:34.1713:52.12844
11NowakRafałM45800m02:09.9501:57.68825
12PluszczewskiCzesławM85pchnięcie kulą6.5614.49789
13OkońskiCzesławM75skok w dal3.546.39787
14MolskiStefanM555000m chód28:57.3424:15.89784
15BryniakFryderykM75skok wzwyż1.161.90770
16JenekAndrzejM60rzut oszczepem36.7358.37763
17ŁukasiakAndrzejM601500m05:08.9104:08.73755
18BerwidEdwardM85pchnięcie kulą6.2513.80748
19BryniakFryderykM75rzut oszczepem26.9256.77740
20KreihsWitoldM50skok w dal4.686.03720
21ChłopekAleksanderM70pchnięcie kulą8.7213.13708
22StanekJózefM70pchnięcie kulą8.3712.60676
23WójcikTomaszM355000m15:58.5315:54.98676
24StanekJózefM70rzut dyskiem28.5139.59666
25MolskiStefanM55400m ppł.01:17.7801:02.30660
26OkońskiCzesławM75trójskok6.9312.39658
27WierzbickiJacekM35skok w dal5.425.71655
28PluszczewskiCzesławM85rzut oszczepem18.8650.53651
29StecułaLeszekM55skok w dal4.165.73644
30MolskiStefanM55trójskok9.1012.18641
31ŁukasiakAndrzejM605000m19:44.4016:10.38636
32ZawadzkiJerzyM75skok w dal3.115.61632
33KalinowskiZbigniewM353000m pprz.11:09.8410:50.88629
34ChłopekAleksanderM70skok wzwyż1.131.75627
35StecułaLeszekM55rzut oszczepem30.8748.46621
36KowalikZbigniewM65trójskok7.7612.01617
37WierzbickiJacekM35100m12.1111.95609
38StecułaLeszekM55skok wzwyż1.301.72599
39PluszczewskiCzesławM85rzut młotem19.2642.88596
40PiontekAdrianM40pchnięcie kulą9.9710.57556
41NorekTomaszM40100m12.7112.13556
42StecułaLeszekM55100m14.1012.18540
43LichotaWojciechM3510000m35:42.3035:42.30539
44ŁukasiakAndrzejM60800m02:43.0902:10.44538
45SkoczeńKarolM60pchnięcie kulą7.4310.07526
46OkońskiCzesławM7580m ppł.19.8218.31520
47GamracyLeszekM653000m chód22:37.0617:13.54517
48GamracyLeszekM655000m chód37:53.7728:53.98517
49StecułaLeszekM55200m29.9825.58515
50WierzbickiJacekM35trójskok10.9310.96511
51WójcikTomaszM3510000m36:15.0236:15.02504
52WilkDariuszM401500m04:49.0104:33.95501
53RissMieczysławM70100m16.1212.39497
54WilkDariuszM40800m02:21.2002:12.57496
55ChłopekAleksanderM70skok o tyczce1.903.32490
56FrośKarolM351500m04:42.7604:37.59469
57WilkDariuszM405000m18:00.5317:19.90468
58KreihsWitoldM50rzut dyskiem26.7028.80465
59BerwidEdwardM85rzut dyskiem14.0228.62462
60PluszczewskiCzesławM85rzut dyskiem14.0128.60461
61StecułaLeszekM55100m ppł.21.0919.09440
62KoszykFredM60800m02:49.7402:15.76436
63WyrobiecGrzegorzM451500m05:08.5804:41.95431
64FrośKarolM355000m17:49.3217:45.36413
65KoszykFredM60400m01:14.6401:00.26407
66SkoczeńKarolM60rzut dyskiem22.9625.66406
67ZawadzkiJerzyM75300m ppł.01:18.4401:11.11399
68BerwidEdwardM85rzut oszczepem12.2932.93398
69SkoczeńKarolM60rzut oszczepem20.6732.85397
70ZawadzkiJerzyM75100m17.5712.82396
71MuszyńskiJerzyM60200m32.5526.78394
72RissMieczysławM70200m35.8927.01380
73GreniuchZbigniewM70trójskok5.779.60377
74ZawadzkiJerzyM75200m38.3827.31355
75WyrobiecGrzegorzM455000m19:42.4718:17.45348
76MuszyńskiJerzyM60100m15.6913.10347
77SkoczeńKarolM60rzut młotem19.2226.84347
78PiontekAdrianM40rzut oszczepem24.0928.50335
79ZawadzkiJerzyM75400m01:34.2501:04.76256
80HałasMarcinM35400m01:07.2001:05.14245
81HałasMarcinM353000m chód22:41.2322:01.75186
82HałasMarcinM355000m chód39:15.6238:09.66143
83HałasMarcinM35100m14.9914.7995
84ZawadzkiJerzyM7580m ppł.28.3026.1515

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 5827

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚlęzakHalinaK65skok wzwyż1.151.79977
2Stępniewska CzesławaK65rzut dyskiem26.2751.28876
3Stępniewska CzesławaK65pchnięcie kulą8.1214.92845
4ŚlęzakHalinaK65skok w dal3.125.17778
5Stępniewska CzesławaK65rzut oszczepem17.9838.38644
6ŚlęzakHalinaK65rzut dyskiem19.0737.22615
7Stępniewska CzesławaK65rzut młotem17.1127.16381
8ŚlęzakHalinaK65rzut młotem16.9726.94378
9MarekEwaK60100m22.9318.58224
10MarekEwaK60400m02:06.9701:38.85109

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 13274

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MirkowskiGrzegorzM80pchnięcie kulą8.7816.41904
2KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.5915.71862
3CzarneckiRafałM40800m02:04.9901:57.35834
4MirkowskiGrzegorzM80rzut dyskiem26.5545.83783
5Włodarczyk ZdzisławM75rzut młotem32.1154.84783
6MirkowskiGrzegorzM80rzut młotem25.8849.06693
7MirkowskiGrzegorzM80rzut oszczepem22.0151.01657
8PardelaMirosławM80skok w dal2.925.64640
9SułekKrzysztofM75rzut dyskiem23.5236.41607
10Włodarczyk ZdzisławM75skok wzwyż1.051.72599
11PardelaMirosławM80trójskok6.0911.70585
12MarekAndrzejM60300m ppł.59.0501:05.89546
13SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.1810.37544
14MarekAndrzejM60100m14.6812.26532
15SułekKrzysztofM75skok wzwyż1.001.63515
16SyskaRyszardM60400m01:11.3157.57515
17Włodarczyk ZdzisławM7580m ppł.20.3318.78470
18Włodarczyk ZdzisławM75rzut dyskiem18.5028.64462
19MarekAndrzejM60100m ppł.21.7019.38414
20ZdonekJarosławM4510000m40:29.7837:47.71413
21SułekKrzysztofM75rzut młotem15.9827.29354
22SyskaRyszardM60800m03:01.4602:25.13283
23KotwicaFabianM601500m06:15.1705:02.09279

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 6128

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PawłowskaDorotaK401500m05:07.5604:48.52847
2OpakBeataK55100m15.8513.36810
3OpakBeataK55200m33.5127.84810
4PieczulisKrystynaK555000m22:34.4718:47.46779
5PawłowskaDorotaK405000m19:44.1918:47.94778
6PieczulisKrystynaK551500m06:18.9705:10.11708
7MalgremMariaK65pchnięcie kulą5.099.35501
8MalgremMariaK65rzut dyskiem11.1721.80331
9MalgremMariaK65rzut młotem15.1524.05330
10MalgremMariaK65rzut oszczepem7.6116.24234

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 30327

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM75rzut młotem51.0087.111291
2GrzybMarekM65skok w dal4.967.821092
3JabłońskiJerzyM75pchnięcie kulą11.4019.121067
4GrzybMarekM65rzut oszczepem44.5477.791044
5GrzybMarekM65skok wzwyż1.482.181040
6LotzTadeuszM65pchnięcie kulą11.3217.10946
7GrzybMarekM65100m ppł.18.2115.25906
8JabłońskiJerzyM75rzut dyskiem33.6052.02899
9SkrzyńskiPiotrM50200m25.3022.37882
10SkrzyńskiPiotrM50100m12.3311.01871
11Jaśkiewicz ŁukaszM35400m52.5550.94832
12GrzybMarekM65200m29.0322.92807
13JabłońskiSławomirM70rzut młotem34.9053.71765
14GrzybMarekM65100m14.1711.39764
15LotzTadeuszM65rzut młotem34.5153.50762
16GoleniowskiDawidM35800m02:05.9502:02.40712
17GębskiMariuszM40200m25.0823.80704
18LotzTadeuszM65rzut dyskiem33.3241.51702
19JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą8.5912.93696
20OlszewskiMarekM50skok w dal4.555.86664
21GębskiMariuszM40100m12.3711.80642
22JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem27.3637.99636
23PawłowskiMariuszM405000m16:49.3216:11.37633
24WitekMarcinM40200m25.8724.55629
25WitekMarcinM40100m12.4211.85628
26WalendykiewiczTadeuszM40800m02:14.6402:06.41622
27KaweczyńskiKrzysztofM353000m pprz.11:17.0410:57.88607
28LotzTadeuszM65rzut oszczepem27.0247.19603
29WalendykiewiczTadeuszM401500m04:37.5804:23.12603
30PatalonAdamM5010000m39:23.7135:22.61560
31PawłowskiMariuszM4010000m36:33.8635:23.44559
32PatalonAdamM501500m05:06.6104:29.45542
33OlszewskiMarekM50rzut oszczepem29.9342.76539
34OlszewskiMarekM50pchnięcie kulą8.5010.17532
35OziemkiewiczMarekM40pchnięcie kulą9.4410.01522
36KrupińskiBogumiłM4510000m38:37.2136:02.65517
37PatalonAdamM505000m19:01.9516:59.88514
38KaweczyńskiKrzysztofM355000m17:25.6117:21.74464
39KaweczyńskiKrzysztofM351500m04:43.8004:38.61460
40OziemkiewiczMarekM40rzut dyskiem27.5627.56442
41OziemkiewiczMarekM40rzut oszczepem28.6133.84411
42OlszewskiMarekM50400m ppł.01:24.7201:11.71384
43WitekMarcinM40400m ppł.01:20.9801:14.70312
44OziemkiewiczMarekM40rzut młotem19.8221.98272
45OlszewskiMarekM50100m ppł.22.3221.29248

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 13296

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą6.4717.931033
2PrzybyszDorotaK5010000m43:09.2237:56.44861
3PodsiadłoAleksandraK65100m16.9313.12852
4PodsiadłoAleksandraK65200m36.1927.45836
5PodsiadłoAleksandraK65400m01:30.8601:06.95690
6SinieckaBeataK50rzut dyskiem30.2140.87683
7Gawłowska ReginaK70pchnięcie kulą5.8212.26680
8KapturskaDanutaK65pchnięcie kulą6.5412.01665
9FrąckowiakEwaK80rzut młotem20.5543.98661
10Gawłowska ReginaK70100m19.7314.51657
11FrąckowiakEwaK80rzut dyskiem13.5338.10632
12SinieckaBeataK50pchnięcie kulą8.8210.74586
13Gawłowska ReginaK70rzut dyskiem15.8634.98574
14Gawłowska ReginaK70rzut młotem21.4437.60555
15KapturskaDanutaK65rzut oszczepem15.5133.11546
16ŻerkoRenataK50rzut oszczepem21.5631.36514
17KapturskaDanutaK65rzut dyskiem15.7530.74496
18FrąckowiakEwaK80rzut oszczepem9.1428.63463
19KapturskaDanutaK65rzut młotem19.8231.46453
20Gawłowska ReginaK70rzut oszczepem11.5728.06452
21ŻerkoRenataK50rzut młotem24.4028.73407

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 55943

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MusiałWiesławM60100m ppł.15.7114.031088
2RoszczakCzesławM75pchnięcie kulą11.5819.421085
3MusiałWiesławM60skok w dal5.187.641046
4MusiałWiesławM60300m ppł.46.7152.121042
5BrandenburgJózefM652000m pprz.08:16.1509:00.311015
6LorenzSylwesterM65skok w dal4.697.40996
7GuzowskiKrzysztofM45200m23.5421.56989
8GuzowskiKrzysztofM45400m53.3448.38975
9GuzowskiKrzysztofM45100m11.6110.72964
10MusiałWiesławM60trójskok10.4014.97938
11WawrzyniakZenonM65pchnięcie kulą11.1216.80928
12RoszczakCzesławM75rzut dyskiem34.1752.90916
13MusiałWiesławM60skok wzwyż1.472.05914
14Sobora ŁukaszM40skok w dal6.237.02912
15WawrzyniakZenonM65rzut oszczepem39.1868.43909
16DrążkowskiMariuszM60pchnięcie kulą12.1516.47908
17MusiałWiesławM60200m27.3622.51859
18MarcinkowskiMarcinM35200m22.9822.58857
19Sobora ŁukaszM40trójskok13.2514.28855
20GołębiewskiEdwardM703000m chód19:04.9613:46.43855
21LorenzSylwesterM65trójskok9.1914.22852
22KwitaZbigniewM605000m chód29:07.5123:19.76844
23MarcinkowskiMarcinM35100m11.2911.14835
24RoszczakCzesławM75rzut młotem33.9357.95832
25Czerniak PrzemysławM35skok o tyczce4.204.50816
26KwitaZbigniewM603000m chód17:41.7414:09.39813
27GołębiewskiEdwardM705000m chód32:57.6723:49.46812
28AntkowiakMirosławM55200m26.9623.00805
29KrollEdwardM75rzut oszczepem28.5560.21790
30JarmuszkiewiczAndrzejM70rzut młotem35.8555.17788
31NadachowskiJanM70pchnięcie kulą9.4514.23774
32BrandenburgJózefM651500m05:23.4804:07.59767
33AntkowiakMirosławM55400m01:02.0952.28762
34AntkowiakMirosławM55100m13.1811.39752
35NadachowskiJanM70rzut młotem33.9352.21742
36LorenzSylwesterM65300m ppł.57.2001:00.09736
37NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą11.5113.59735
38SzczodrzyńskiPiotrM45200m25.7723.60726
39KrólikBogdanM50rzut oszczepem38.9255.60724
40SzczodrzyńskiPiotrM45100m12.4911.53717
41SkibickiZdzisławM35pchnięcie kulą13.2513.25715
42NadachowskiMarekM45rzut młotem40.2049.49699
43SkibickiZdzisławM35rzut dyskiem40.5740.57685
44JankowskiTomaszM45rzut młotem39.2548.32681
45NadachowskiJanM70rzut dyskiem28.7239.88672
46BrandenburgJózefM65800m02:44.1402:04.89656
47DrążkowskiMariuszM60rzut młotem33.2646.45652
48NadachowskiMarekM45rzut dyskiem35.1938.53646
49FiukMichałM35800m02:09.2802:05.63639
50TarasiukPawełM355000m16:12.8516:09.25639
51NadachowskiMarekM45rzut oszczepem37.7549.07630
52MichalskiZygmuntM70rzut dyskiem27.0337.54628
53DrążkowskiMariuszM60rzut dyskiem33.6237.57628
54SkibickiZdzisławM35rzut oszczepem44.3147.70610
55TarasiukPawełM3510000m34:48.0834:48.08598
56KrólikBogdanM50pchnięcie kulą9.3511.19592
57KapturskiAndrzejM70rzut dyskiem25.4135.29586
58SkibickiZdzisławM35rzut młotem41.6741.67577
59LorenzSylwesterM65100m ppł.21.2917.83576
60PodsiadłoZdzisławM70100m15.7012.07575
61DrążkowskiMariuszM60rzut oszczepem28.4745.25575
62LorenzSylwesterM65skok o tyczce2.203.59563
63NowickiPrzemysławM60rzut oszczepem27.6743.98556
64MichalskiZygmuntM70skok o tyczce2.003.50539
65FiukMichałM351500m04:35.8704:30.82530
66JankowskiTomaszM45rzut dyskiem28.5531.26511
67DyczkoPiotrM35400m ppł.01:10.0501:07.60496
68SienkiewiczCzesławM6010000m44:25.2236:35.08484
69KrólikBogdanM50rzut dyskiem27.4329.59480
70PodsiadłoZdzisławM70200m34.6326.06469
71ChudzikMariuszM45400m01:04.8258.80464
72GołębiewskiEdwardM701500m06:26.3204:39.19455
73FrąckowiakFeliksM75rzut dyskiem17.4627.03432
74GołębiewskiEdwardM705000m23:54.1917:36.42432
75SienkiewiczCzesławM605000m21:29.8917:36.81431
76GołębiewskiEdwardM70400m01:21.7159.70429
77WernerCzesławM55100m14.9112.88381
78NowickiPrzemysławM60100m15.6113.04359

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 10086

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielingAnnaK5580m ppł.16.2015.73829
2KielingAnnaK55100m16.0813.56781
3ZboińskaAgnieszkaK45200m31.3028.25778
4OrzełAnnaK40400m01:09.2601:04.33760
5ZboińskaAgnieszkaK45100m15.1413.79757
6OrzełAnnaK40200m30.5928.75749
7OrzełAnnaK40100m14.7913.99720
8ZboińskaAgnieszkaK45skok w dal3.714.61637
9KielingAnnaK55skok w dal3.154.52624
10KielingAnnaK55rzut dyskiem24.5237.49620
11ZboińskaAgnieszkaK45400m01:20.9101:12.23559
12StrelczukIrenaK60pchnięcie kulą5.889.42505
13SulejaJoannaK60100m20.5916.68403
14SulejaJoannaK601500m07:52.3306:06.43403
15SulejaJoannaK60200m46.1636.74338
16SulejaJoannaK60800m03:53.5102:59.76336
17SulejaJoannaK60400m01:50.1601:25.76287

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 31427

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StrelczukWojciechM65pchnięcie kulą13.1819.911114
2KopikLeszekM70pchnięcie kulą11.9217.94996
3SobońRomanM60skok wzwyż1.532.13991
4HoffmannZygfrydM65skok w dal4.286.75859
5RadzikowskiHenrykM60pchnięcie kulą11.4515.52851
6KrauzeJerzyM55rzut oszczepem40.9164.22848
7RatajczykKrzysztofM40skok wzwyż1.751.98846
8StrelczukWojciechM65rzut młotem37.9758.86846
9KłosowiczStanisławM60200m27.9823.02801
10KłosowiczStanisławM60100m13.7411.48737
11KrauzeJerzyM55100m ppł.18.3216.58725
12RadzikowskiHenrykM60rzut dyskiem38.2042.68724
13KopikLeszekM70rzut dyskiem30.4942.34718
14SuskiJanM65skok wzwyż1.251.84713
15SuskiGrzegorzM40trójskok11.9312.86702
16LinowieckiCezaryM601500m05:15.0804:13.70700
17WojciechowskiPrzemysławM45200m26.0823.89694
18LinowieckiCezaryM60800m02:34.0102:03.18694
19RadzikowskiHenrykM60rzut młotem35.1049.02692
20ZboińskiWojciechM50400m01:01.5253.84684
21JaworskiLeszekM65rzut oszczepem29.9352.27676
22KrauzeJerzyM55200m28.2524.10673
23KuśmiderAndrzejM355000m16:01.6915:58.13668
24ZboińskiWojciechM50200m27.3224.15664
25SuskiJanM65trójskok7.9712.33651
26JurkowskiJerzyM65rzut młotem29.7546.12647
27KrauzeJerzyM55100m13.6511.79640
28WojciechowskiPrzemysławM45100m12.8011.82637
29KrawczukJanM65skok o tyczce2.303.75607
30KielingMariuszM553000m chód19:42.6216:29.85581
31KielingMariuszM555000m chód33:04.7827:43.25580
32BednarzTomaszM45rzut oszczepem34.8145.25575
33PiotrowskiKamilM35rzut oszczepem41.8945.09572
34DunalJerzyM65rzut młotem26.3340.82564
35HoffmannZygfrydM65400m01:13.6956.77549
36HoffmannZygfrydM65200m31.8925.18548
37JurkowskiJerzyM65rzut dyskiem26.6733.22547
38HoffmannZygfrydM65100m15.2112.23540
39PiotrowskiKamilM35pchnięcie kulą10.2110.21534
40PiotrowskiKamilM35rzut dyskiem31.7831.78520
41ZboińskiWojciechM50800m02:31.1702:11.76512
42GłowackiWłodzimierzM801500m07:19.5204:34.74494
43GłowackiWłodzimierzM80200m39.7526.50430
44SuskiJanM65300m ppł.01:07.2901:10.69410
45DunalJerzyM65rzut dyskiem19.2523.98375
46SuskiJanM65100m ppł.24.6720.66300
47SkąpskiRyszardM703000m chód28:22.6420:28.97275
48BurdzyMieczysławM70300m ppł.01:18.2701:16.81265
49PiotrowskiEugeniuszM605000m23:38.3519:22.05235
50PiotrowskiEugeniuszM6010000m50:57.1141:57.84212
51BednarzTomaszM453000m chód30:00.6827:12.8611

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie121346528956845100
2.wielkopolskie69239132965594300
3.śląskie62549149784757100
4.łódzkie59615115104810500
5.lubelskie4203894783256000
6.zachodniopomorskie41513100863142700
7.małopolskie3715470403011400
8.warmińsko-mazurskie3645561283032700
9.pomorskie3631693972691900
10.podkarpackie3595895482641000
11.kujawsko-pomorskie3503985162652300
12.dolnośląskie3129271852410700
13.lubuskie1930717671754000
14.świętokrzyskie1910158271327400
15.podlaskie74711303616800
16.opolskie49420494200

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 7185

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RostkowskaAnnaK401500m04:34.1504:17.181071
2RostkowskaAnnaK40800m02:15.1002:05.491058
3BoguckaBożenaK45skok wzwyż1.401.71890
4BoguckaBożenaK45skok w dal3.814.73674
5BoguckaBożenaK45trójskok8.289.98644
6PrzedwojewskaAnitaK45100m16.2414.79623
7BoguckaBożenaK45rzut oszczepem24.6737.13621
8GadzińskaBarbaraK40rzut oszczepem26.5635.18584
9BoguckaBożenaK45pchnięcie kulą8.6510.60578
10GadzińskaBarbaraK40rzut dyskiem26.2727.84442

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 24107

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1OlszewskiAdrianM40skok w dal6.727.571025
2Szewera PawełM45skok wzwyż1.752.08943
3StolarczykMarekM55rzut dyskiem44.5453.56928
4Szewera PawełM45skok w dal5.766.94904
5StolarczykMarekM55pchnięcie kulą12.2616.34900
6OlszewskiAdrianM40trójskok13.3814.42870
7StolarczykMarekM55rzut młotem43.5860.08865
8TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem39.2561.61810
9OlszewskiAdrianM40100m11.8611.32777
10TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem36.7044.13751
11TłuszczZbigniewM55pchnięcie kulą10.3613.81749
12KominekAndrzejM35rzut dyskiem43.1143.11732
13TłuszczZbigniewM55rzut oszczepem34.5454.22704
14MańkaRobertM45rzut oszczepem41.1053.43692
15KominekAndrzejM35pchnięcie kulą12.8212.82689
16TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą9.4212.56674
17Szewera PawełM45skok o tyczce3.203.95663
18MańkaRobertM45rzut dyskiem34.9138.22641
19MańkaRobertM45pchnięcie kulą10.0911.92636
20TłuszczZbigniewM55rzut młotem31.0042.74594
21PrzedwojewskiTomaszM45trójskok10.1111.72586
22PrzedwojewskiTomaszM45skok w dal4.485.40583
23SobczykTomaszM405000m17:11.1516:32.38580
24MarcinkiewiczTadeuszM651500m05:49.9504:27.85558
25PrzedwojewskiTomaszM45skok wzwyż1.401.67552
26TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem29.0640.06552
27TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem27.7033.31549
28SobczykTomaszM4010000m36:47.4535:36.59545
29MarcinkiewiczTadeuszM65800m02:53.4802:12.00507
30MarcinkiewiczTadeuszM65400m01:18.2901:00.31406
31KaczmarekMarekM655000m22:57.9417:53.97395
32KaczmarekMarekM651500m06:16.7404:48.36379
33MarcinkiewiczTadeuszM65200m35.1827.77317
34KaczmarekMarekM65400m01:23.9201:04.65259
35MarcinkiewiczTadeuszM65100m17.0313.69243
36LewandowskiTadeuszM705000m26:11.2519:17.38243
37KaczmarekMarekM6510000m53:20.0741:46.93219
38LewandowskiTadeuszM701500m07:12.7405:12.74212
39MarciniakKrzysztofM605000m24:05.7619:44.51201
40MańkaRobertM45skok o tyczce1.802.22194
41LewandowskiTadeuszM70800m03:38.4402:37.08136
42LewandowskiTadeuszM70200m41.5131.24103
43KaczmarekMarekM65200m39.6031.26100
44KaczmarekMarekM65100m18.7015.0379
45LewandowskiTadeuszM70400m01:40.6101:13.5162

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 8516

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrabowskaJoannaK45200m29.4026.54890
2Gąsowska MariaK75100m18.8413.04864
3GrabowskaJoannaK45400m01:08.6501:01.28845
4Gąsowska MariaK75200m42.3328.43773
5ArseniukAnnaK3510000m41:00.1940:53.79729
6ZglenickaUrszulaK85pchnięcie kulą3.8012.54698
7MielcarekMariaK65pchnięcie kulą5.8510.75587
8Gąsowska MariaK75skok w dal2.224.25566
9ArseniukAnnaK35skok w dal3.713.99499
10ArseniukAnnaK355000m chód37:23.6036:20.78456
11ZglenickaUrszulaK85rzut dyskiem8.2827.23431
12MielcarekMariaK65rzut dyskiem12.4124.22375
13MielcarekMariaK65rzut oszczepem10.3822.16343
14ArseniukAnnaK35rzut oszczepem15.0317.52258
15ArseniukAnnaK35rzut dyskiem14.8014.80202

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 26523

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MielcarekMarekM7080m ppł.13.8813.961096
2MielcarekMarekM70skok wzwyż1.432.221079
3ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą14.1519.181071
4KrankowskiWacławM65pchnięcie kulą11.4917.36961
5MielcarekBłażejM65pchnięcie kulą10.7316.21892
6KrankowskiWacławM65rzut młotem39.7561.62889
7WojciechowskiEugeniuszM60skok w dal4.636.83875
8PełkaJulianM65skok w dal4.326.81872
9MielcarekMarekM70100m14.3611.04865
10MielcarekMarekM70200m30.0122.58859
11WojciechowskiEugeniuszM60trójskok9.8614.19848
12MielcarekMarekM70skok w dal3.886.55821
13KrankowskiWacławM65rzut dyskiem37.9747.30811
14MielcarekBłażejM65rzut dyskiem37.0246.12789
15NowackiCzesławM75rzut dyskiem28.7844.56759
16TęczaDamianM35skok w dal5.946.26754
17RojewskiWojciechM55trójskok9.9013.26754
18ZglenickiRyszardM60rzut dyskiem38.7543.30736
19WojciechowskiEugeniuszM60300m ppł.53.9401:00.19732
20ŻenkiewiczMarianM75pchnięcie kulą8.0013.42725
21Patyna TomaszM40skok w dal5.356.03707
22TęczaDamianM35trójskok12.5512.59680
23KrankowskiWacławM65rzut oszczepem29.5151.54665
24TęczaDamianM35100m11.9011.74664
25KorolkoEdwardM75skok o tyczce2.103.94660
26NowackiCzesławM75rzut młotem25.7644.00614
27WojciechowskiEugeniuszM60100m14.3812.01594
28Patyna TomaszM40rzut oszczepem37.8844.81568
29ChmielewskiIreneuszM55skok wzwyż1.251.65534
30KorolkoEdwardM75skok wzwyż1.001.63515
31ChmielewskiIreneuszM55pchnięcie kulą7.309.73506
32RemplewiczJanM80rzut dyskiem17.6230.41495
33JastrzębskiKrzysztofM45800m02:28.2102:14.22465
34KorolkoEdwardM75trójskok5.7410.26444
35RemplewiczJanM80rzut oszczepem14.2032.91398
36JastrzębskiKrzysztofM4510000m42:57.8140:05.87293
37OsóbkaTomaszM80100m20.4414.03181
38ChmielewskiIreneuszM55400m01:20.5701:07.84173
39NiejadlikTomaszM40400m ppł.01:33.6301:26.36102
40OsóbkaTomaszM80200m48.4132.2764
41NowackiCzesławM75300m ppł.01:46.3501:36.4113

Kobiety - Województwo lubelskie - 9478

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AndrzejewskaJoannaK501500m05:20.6604:35.51937
2WoszczekDanutaK40400m01:02.9458.46928
3AndrzejewskaJoannaK505000m20:07.0617:34.25901
4AndrzejewskaJoannaK50800m02:40.4802:16.66876
5TustanowskaJolantaK50200m33.5729.08732
6TustanowskaJolantaK50100m16.1514.15698
7LewandowskaAnnaK35skok wzwyż1.401.51676
8TustanowskaJolantaK50400m01:20.5801:08.97638
9Michałowska AnnaK35200m32.4831.78575
10Poświatowska SabinaK40rzut oszczepem24.0931.90524
11WinklerIzabelaK40800m02:58.4402:45.75484
12Michałowska AnnaK35800m02:55.5802:49.75439
13Poświatowska SabinaK40pchnięcie kulą6.977.45384
14Poświatowska SabinaK40rzut dyskiem22.3723.71366
15Poświatowska SabinaK40rzut młotem21.0823.48320

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 32560

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem40.2855.94973
2BobrzykLeszekM70rzut oszczepem37.0671.13948
3BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą11.3817.13947
4MiduchRyszardM55400m ppł.01:08.5854.93928
5StećStanisławM553000m pprz.12:04.3909:37.77874
6KozłowskiRobertM50pchnięcie kulą12.8415.36841
7MiduchRyszardM55400m01:00.7351.13822
8NagórekMarcinM35800m02:01.8401:58.40808
9KamolaKazimierzM602000m pprz.08:32.4009:56.64807
10CelińskiRobertM451500m04:28.9904:05.78788
11MiduchRyszardM55200m27.1223.14787
12SiwekRyszardM65skok w dal4.066.40781
13BobrzykWojciechM40skok w dal5.686.40779
14GórniakMarekM60skok w dal4.266.28778
15CelińskiRobertM45800m02:12.8902:00.35760
16BobrzykWojciechM40skok wzwyż1.651.86732
17KozłowskiRobertM50rzut dyskiem39.3442.44720
18RosłowiczJerzyM651500m05:30.7204:13.13707
19StećStanisławM55800m02:27.1502:03.09696
20KamińskiEdwardM65400m01:09.8653.82685
21KornelukMirosławM55skok w dal4.255.86682
22KornelukMirosławM55skok wzwyż1.351.79665
23CelińskiRobertM455000m17:19.0616:04.35652
24WiśniewskiTomaszM50800m02:23.6502:05.21649
25WenerskiWojciechM705000m21:50.9216:05.62648
26GrochmalPawełM40800m02:13.9702:05.78636
27KamińskiEdwardM65800m02:45.7202:06.10629
28KornelukMirosławM55trójskok9.0212.08627
29GrochmalPawełM401500m04:36.6904:22.27612
30WiśniewskiTomaszM505000m18:16.9616:19.69612
31PietrasGrzegorzM50skok wzwyż1.381.73609
32RosłowiczJerzyM65800m02:47.7302:07.63596
33KoprianiukStanisławM70pchnięcie kulą7.4511.22594
34AlbiniakLeszekM45rzut dyskiem31.8734.89578
35KamolaKazimierzM605000m20:12.0916:33.07578
36MazurekPawełM405000m17:15.9816:37.03568
37KamińskiJózefM65skok o tyczce2.203.59563
38RosłowiczJerzyM655000m21:22.1716:39.32563
39PietrasGrzegorzM50trójskok9.1211.36552
40KamińskiEdwardM65200m31.9725.24547
41KozłowskiRobertM50rzut młotem30.3937.75516
42WenerskiWojciechM7010000m48:42.4536:03.49516
43GrochmalPawełM405000m17:41.4317:01.52510
44GogaczGrzegorzM35pchnięcie kulą9.459.45489
45AlbiniakLeszekM45100m13.4512.42487
46CarJacekM405000m18:41.6117:59.44384
47KowalczykGrzegorzM505000m20:19.5618:09.19364
48KaliszewskiKarolM355000m18:43.3318:39.17308
49WoźniakMarekM455000m20:06.9418:40.16306
50KaliszewskiKarolM3510000m40:43.2040:43.20265
51KoprianiukStanisławM70100m19.9415.3355
52KoprianiukStanisławM70200m43.8232.9739

Kobiety - Województwo lubuskie - 1767

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem41.0155.49955
2KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą11.8114.38812

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 17540

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KlimczakAndrzejM70pchnięcie kulą13.3220.051123
2ZrobczyńskiGrzegorzM70skok w dal4.247.15945
3ZrobczyńskiGrzegorzM70trójskok9.0415.03936
4ZwolskiEdwardM60rzut młotem44.8462.63905
5HerzogAdamM70pchnięcie kulą10.8216.29897
6NowakIreneuszM70pchnięcie kulą10.4415.72863
7DuberJerzyM60rzut dyskiem44.2249.41850
8DecJanM70rzut oszczepem32.7762.89829
9ZwolskiEdwardM60rzut dyskiem42.8447.87821
10DuberJerzyM60pchnięcie kulą11.0014.91814
11JanowiczTadeuszM70rzut młotem35.1454.08771
12KrukowskiZenonM75pchnięcie kulą8.0513.50730
13DuberJerzyM60rzut młotem36.6351.16726
14KrukowskiZenonM75rzut dyskiem27.2442.17715
15HabichPawełM40skok w dal5.346.02707
16KrukowskiZenonM75rzut oszczepem25.0152.75683
17BojarskiArkadiusz M40rzut dyskiem39.5839.58666
18NowakIreneuszM70rzut dyskiem27.4538.12639
19NowakIreneuszM70rzut młotem28.5343.90612
20DecJanM70rzut dyskiem25.5235.44589
21HerzogAdamM70skok o tyczce2.103.67585
22KrukowskiZenonM75rzut młotem24.5441.91581
23HabichPawełM40trójskok10.5711.40553

Kobiety - Województwo łódzkie - 11510

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1IgnaczakMarzena K45rzut dyskiem38.7546.40786
2HałaczkiewiczSylwiaK352000m pprz.07:57.2307:42.39784
3OlczykAgnieszkaK40100m14.4213.64778
4OlczykAgnieszkaK40400m01:09.2701:04.34759
5HałaczkiewiczSylwiaK351500m05:10.1905:02.99752
6IgnaczakMarzena K45pchnięcie kulą10.9413.41751
7HałaczkiewiczSylwiaK35200m30.1729.52704
8HałaczkiewiczSylwiaK355000m19:46.4319:36.11703
9KucharskaZofiaK55pchnięcie kulą8.7812.26680
10HałaczkiewiczSylwiaK35100m14.6814.42670
11Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.7010.37563
12Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem25.4833.75558
13RosińskaJaninaK80100m23.9815.47537
14KucharskaZofiaK55rzut oszczepem19.6132.42533
15IgnaczakMarzena K45rzut młotem26.1632.20465
16Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem27.6930.85442
17RosińskaJaninaK80200m57.8635.99370
18Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem20.6521.88332
19KucharskaZofiaK55rzut młotem18.3023.80325
20RosińskaJaninaK80400m03:08.2301:51.2118

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 48105

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiaszWiesławM70pchnięcie kulą12.5718.921055
2SutAndrzejM60300m ppł.47.8553.39990
3KikowskiWojciechM70rzut oszczepem38.5674.00989
4ŁuczakJerzyM70skok wzwyż1.372.12981
5SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą9.3617.49969
6SutAndrzejM60100m ppł.16.7114.92954
7PietrzakWaldemarM60400m01:00.6148.93943
8ŁuczakJerzyM70trójskok9.0815.10941
9MaksZygmuntM70pchnięcie kulą10.6616.05883
10KucharskiPiotrM35400m51.8150.22871
11KikowskiWojciechM70skok wzwyż1.281.98846
12KucharskiPiotrM35200m23.0822.68844
13SutAndrzejM60trójskok9.7013.96824
14WodoBronisławM70rzut młotem36.1955.69796
15GrzybowskiPrzemysławM40400m55.0551.66794
16SkarbaAndrzejM35400m53.4651.82786
17RębaczSylwesterM451500m04:29.6704:06.40781
18GrzybowskiPrzemysławM40400m ppł.01:03.8458.89779
19MaksZygmuntM70rzut dyskiem32.2944.84765
20ŁuczakJerzyM70skok w dal3.696.23757
21SutAndrzejM60400m01:04.8852.38757
22ZnykStanisławM35skok w dal5.896.20750
23GrzybowskiPrzemysławM40200m24.7923.52737
24SutAndrzejM60200m28.6323.55736
25ZduniakKrzysztofM60200m28.6523.57734
26PólkowskiMarcinM40skok wzwyż1.651.86732
27PęczekAdamM45400m58.3452.92729
28WojtaszczykJakubM35pchnięcie kulą13.4413.44726
29ZduniakKrzysztofM60100m13.8411.56714
30ŚciubełMarcinM40100m12.0911.54713
31KucharskiPiotrM35100m11.7311.57709
32SutAndrzejM60100m13.8711.58709
33GrzybowskiPrzemysławM40100m12.1111.56708
34WodoBronisławM70rzut oszczepem28.1754.06701
35SulińskiAndrzejM40pchnięcie kulą12.2112.94697
36PęczekAdamM45200m26.0823.89692
37GarbiczKrzysztofM40100m12.1911.63688
38WojtaszczykJakubM35rzut dyskiem40.7740.77688
39PęczekAdamM45100m12.6111.64686
40WodoBronisławM70rzut dyskiem28.9940.26679
41SkarbaAndrzejM35800m02:07.4302:03.84679
42ZduniakKrzysztofM60400m01:06.9154.02675
43TobiaszWiesławM70rzut dyskiem28.6739.81670
44ŚciubełMarcinM40200m25.6224.31645
45MaksJanuszM551500m05:08.2704:19.81637
46MaksJanuszM55800m02:30.8102:06.15628
47GroblewskiEdwardM602000m pprz.09:20.2510:52.36624
48SulińskiAndrzejM40rzut młotem40.1244.50622
49SulińskiAndrzejM40rzut dyskiem35.5135.51590
50PłoskońskiPiotrM555000m chód32:51.1727:31.84590
51WojtaszczykJakubM35rzut oszczepem42.0745.29575
52ŁuczakJerzyM7080m ppł.17.7317.83573
53ZimnyEmanuelM35400m ppł.01:08.4101:06.02542
54JagusiakMaciejM355000m16:53.2416:49.49538
55SzczepaniakStefanM80trójskok5.7711.09528
56AmbrozikŁukaszM35400m59.5357.70509
57IgnasiakJanM602000m pprz.09:54.6111:32.36508
58Malinowski MichałM35trójskok10.7610.79495
59PłoskońskiPiotrM553000m pprz.14:39.1311:41.19484
60SulińskiAndrzejM40rzut oszczepem32.7538.74481
61KowalczykMarcinM405000m17:55.0617:14.64480
62GroblewskiEdwardM6010000m44:55.1136:59.69459
63GroblewskiEdwardM601500m05:47.4304:39.75450
64ŁuczakJerzyM70100m16.3912.60449
65GroblewskiEdwardM60800m02:48.8802:15.07449
66GroblewskiEdwardM605000m21:31.7817:38.36428
67AmbrozikŁukaszM35200m27.4626.99379
68PłoskońskiPiotrM55400m ppł.01:30.8601:12.78357
69AmbrozikŁukaszM35100m13.2413.06353
70PłoskońskiPiotrM551500m05:47.8004:53.13343
71KurpiewskiJanuszM60800m03:05.0002:27.96243
72KurpiewskiJanuszM601500m06:26.0205:10.82223
73PłoskońskiPiotrM55100m ppł.27.0524.4866

Kobiety - Województwo małopolskie - 7040

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepanikDorotaK50pchnięcie kulą12.9115.72895
2SzczepanikDorotaK50rzut dyskiem38.6352.27895
3KazekIlona K30200m27.2027.20850
4KazekIlona K30100m13.2613.26833
5PiechutaAleksandraK30200m27.6027.60824
6PiechutaAleksandraK30100m13.3313.33822
7KąśIwonaK405000m21:35.4220:33.89618
8KąśIwonaK40800m02:58.5802:45.88483
9Pasińska-SkowronSylwiaK405000m chód39:14.9036:48.90440
10Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód24:22.0622:49.95380

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 30114

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KuschillJuliuszM7080m ppł.13.7413.821118
2KuschillJuliuszM70300m ppł.52.5651.581065
3MaciołAndrzejM652000m pprz.08:09.0908:52.621045
4LisCzesławM60pchnięcie kulą13.5618.381022
5SeidelWojciechM70100m13.8510.65990
6LisCzesławM60rzut młotem45.6563.76923
7GidzińskiKrzysztofM60trójskok10.1414.59892
8KuschillJuliuszM70100m14.3311.02879
9GidzińskiKrzysztofM60skok wzwyż1.442.01875
10WidełMarekM50trójskok11.3714.16849
11ApostołMarianM65200m28.7122.67838
12KuschillJuliuszM70200m30.2422.76836
13HajAndrzejM60200m27.8222.88818
14HajAndrzejM60100m13.4311.22814
15ApostołMarianM65400m01:06.6251.32812
16MaciołAndrzejM651500m05:20.2604:05.13795
17GidzińskiKrzysztofM60rzut oszczepem37.7560.00787
18LeśniakMarianM70800m02:46.2701:59.56779
19ApostołMarianM65100m14.2511.46744
20WidełMarekM50200m26.6723.58731
21MaciołAndrzejM655000m20:03.3115:37.86723
22MaciołAndrzejM65800m02:40.9302:02.45711
23UlidowskiAndrzejM453000m pprz.11:46.8510:26.34707
24SuszkoRobertM55400m01:03.9953.88682
25LeśniakMarianM701500m05:54.2404:16.01676
26PszczółkaJózefM602000m pprz.09:06.8110:36.71673
27RomanowskiŁukaszM35400m ppł.01:04.7201:02.45655
28RomanowskiŁukaszM35skok wzwyż1.651.77646
29MuchaEdwardM65800m02:44.9602:05.52642
30LisCzesławM60rzut dyskiem33.0236.90616
31DanhoferKrzysztofM35400m57.4855.72596
32MuchaEdwardM65400m01:12.6055.93586
33MuchaEdwardM651500m05:46.2004:24.98585
34MajTadeuszM555000m19:17.8816:32.30580
35DanhoferKrzysztofM35200m26.0225.57511
36MuchaEdwardM65200m33.3526.33440
37KrupińskiPawełM50400m01:09.5401:00.85386
38MajTadeuszM5510000m45:05.2238:50.82356
39PszczółkaJózefM60800m02:57.0702:21.62337
40PszczółkaJózefM6010000m47:39.9039:15.41335
41PilchMarekM655000m24:56.5219:26.39228
42PilchMarekM65400m01:26.9901:07.02193
43PilchMarekM651500m07:00.9505:22.20160
44PilchMarekM6510000m55:19.7643:20.70160
45RomanowskiŁukaszM35110m ppł.23.3122.70144
46PilchMarekM65800m03:32.9102:42.0090
47PilchMarekM65100m18.6414.9884

Kobiety - Województwo mazowieckie - 52895

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BalcerzakJoannaK45200m26.3023.741090
2KonradAgnieszkaK4580m ppł.12.8313.731056
3KielanUrszulaK55skok wzwyż1.351.861053
4BalcerzakJoannaK45100m13.1311.961037
5BartosikEwaK65trójskok8.0513.391037
6KrysztosiakKatarzyna K45200m27.5024.821011
7Gąsowska MałgorzataK40100m12.8512.151005
8BartosikEwaK65100m15.7412.20995
9Gąsowska MałgorzataK40200m26.7925.18987
10BartosikEwaK65skok w dal3.615.98968
11RączkaElżbieta K45skok wzwyż1.451.77955
12KrysztosiakKatarzyna K45100m13.7212.49952
13KrysztosiakKatarzyna K45400m01:04.8057.85947
14KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.785.93940
15IlczukWeronika K30400m58.7658.76919
16IlczukWeronika K30200m26.3426.34908
17IlczukWeronika K30100m12.8612.86894
18KonradAgnieszkaK45100m14.1812.91886
19KielanUrszulaK55trójskok8.5112.05878
20Milińska-TymendorfAnnaK50400m01:11.6401:01.32844
21Jabłkowska MonikaK50200m31.6727.43837
22Gąsowska MałgorzataK40skok w dal4.715.44835
23Milińska-TymendorfAnnaK50200m31.8027.55829
24ZglińskaIwonaK45200m30.5027.53825
25Sucharska-CzapskaIzabellaK45200m30.7027.71813
26ZglińskaIwonaK45400m01:10.0001:02.49811
27Jabłkowska MonikaK50400m01:13.0501:02.52810
28Kalista-ŁebekBeataK40200m29.7627.97798
29Milińska-TymendorfAnnaK50300m ppł.58.3001:10.26796
30KorzeniowskaJustyna K453000m chód18:21.2516:32.89790
31Kalista-ŁebekBeataK40100m14.4113.63779
32Sucharska-CzapskaIzabellaK45400m01:11.5901:03.91771
33Jabłkowska MonikaK50100m15.6213.69762
34Przybysz-MałekBeataK55pchnięcie kulą9.5813.38750
35DżońBarbaraK55200m34.8828.98739
36BurchardIlona K40400m01:10.2701:05.27734
37Milińska-TymendorfAnnaK50800m02:52.1302:26.59729
38BieleckaMarta K35400m01:08.8301:06.39705
39KielanUrszulaK55pchnięcie kulą8.8412.34685
40ŻuraniewskaAgnieszkaK405000m20:48.0819:48.80684
41SobierajAneta K35400m01:10.6801:08.17658
42Kalista-ŁebekBeataK40skok w dal4.064.69655
43KonradAgnieszkaK45pchnięcie kulą9.6011.77650
44BrulińskaMonikaK40400m01:13.9401:08.68646
45SobierajAneta K35200m31.3830.70635
46Kalista-ŁebekBeataK40rzut oszczepem27.7336.73613
47BieleckaMarta K35800m02:41.6102:36.24600
48Przybysz-MałekBeataK55rzut młotem30.8040.06596
49ZglińskaIwonaK45pchnięcie kulą8.8710.87594
50SękowskaKatarzyna K35skok w dal4.024.32570
51SękowskaKatarzyna K35skok wzwyż1.301.40560
52Stalmach-ChylinskaJolantaK605000m27:03.4121:22.17551
53Stalmach-ChylinskaJolantaK60400m01:34.8101:13.81523
54Milińska-TymendorfAnnaK5080m ppł.18.5019.07510
55KaczanowskaJoannaK45skok w dal3.163.92500
56DomagałaJoannaK40rzut oszczepem22.2229.43478
57NiewadaKarolina K353000m chód21:49.7921:11.81472
58Stalmach-ChylinskaJolantaK601500m07:34.2405:52.40471
59GłowackaElżbieta K65400m01:44.7001:17.14450
60DomagałaJoannaK40pchnięcie kulą7.958.50448
61GłowackaElżbieta K65200m45.2634.33446
62GłowackaElżbieta K65100m21.0116.28445
63TomasikAleksandraK45pchnięcie kulą6.848.38441
64GłowackaElżbieta K651500m08:10.2905:58.45441
65GłowackaElżbieta K65800m03:54.9302:50.54430
66SękowskaKatarzyna K35pchnięcie kulą7.967.96415
67SękowskaKatarzyna K35100m ppł.21.9220.82380
68Kalista-ŁebekBeataK40rzut dyskiem22.6323.98371
69BońdaMonikaK45rzut oszczepem14.8922.41348
70TomasikAleksandraK45rzut oszczepem13.5420.38310
71Ugniewska-MirosMonikaK35rzut oszczepem17.1820.02304
72SękowskaKatarzyna K35rzut oszczepem16.9819.79299
73KaczanowskaJoannaK45rzut dyskiem15.4918.55271
74SękowskaKatarzyna K35rzut dyskiem17.5717.57253
75KaczanowskaJoannaK45rzut oszczepem11.1616.80244
76Ugniewska-MirosMonikaK35rzut dyskiem17.0117.01243
77TomasikAleksandraK45rzut młotem15.1218.61240
78TomasikAleksandraK45rzut dyskiem13.9116.66237
79BońdaMonikaK45rzut młotem14.8618.29234
80KawkaIdaK45100m20.8018.94207
81BońdaMonikaK45rzut dyskiem11.2713.49178
82KawkaIdaK451500m08:09.1407:19.74134

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 68451

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChmielewskiStanisławM60trójskok11.8016.981149
2ChmielewskiStanisławM60skok w dal5.377.921105
3AdamczykJakubM40400m ppł.55.2250.931093
4WalczakMariuszM45rzut młotem56.4069.431012
5AdamczykJakubM40400m50.9547.811008
6OgonowskiSzymonM35400m50.2948.75954
7TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.2717.23953
8PiotrowskiAndrzejM45800m02:06.1301:54.22914
9ZatorskiKazimierzM45skok w dal5.686.84886
10BońdaKonradM50pchnięcie kulą13.0315.59855
11OgonowskiSzymonM35200m23.0522.65848
12Krzesiński RyszardM75rzut młotem34.1658.35838
13SypniewskiTomaszM35400m52.6150.99829
14PiączkowskiAndrzejM70rzut dyskiem34.2447.55815
15ŚwidzińskiPawełM50rzut młotem45.7156.78814
16PopławskiJanuszM70skok w dal3.876.53810
17GrzegorekTomaszM45rzut młotem44.9955.38792
18BońdaKonradM50rzut oszczepem42.0060.00787
19UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem28.3359.75783
20KowalskiLechM80rzut oszczepem25.3958.84770
21KamionkaMarekM60rzut młotem38.3853.61764
22BernardelliMichałM401500m04:22.6304:08.95752
23SeremakPawelM35skok wzwyż1.751.88751
24JendrychMarekM351500m04:13.9004:09.25749
25KobiałkaKonradM401500m04:23.0904:09.38747
26BernardelliMichałM40800m02:08.9302:01.05744
27SypniewskiTomaszM35200m23.9623.55736
28PawskiWawrzyniecM35800m02:04.9602:01.44734
29TokarskiJerzyM75rzut dyskiem27.7843.01730
30BernardelliMichałM40400m56.3852.91730
31WalczykKonradM45skok w dal5.036.06727
32TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.131.85722
33WalczykKonradM45skok wzwyż1.551.85722
34Gajda RobertM55800m02:25.9802:02.11719
35ŻołekDanielM35200m24.1323.71717
36GromekRadosławM355000m15:44.3715:40.88715
37GórnyJacekM45200m25.9123.73711
38TurczynMarekM50800m02:20.6502:02.59708
39ŻołekDanielM35100m11.7811.62697
40ZatorskiKazimierzM45trójskok10.9812.72696
41BońdaKonradM50rzut dyskiem38.1941.20696
42TurczynMarekM501500m04:49.2204:14.17695
43CzerwońskiArturM50800m02:21.3802:03.23693
44ZatorskiKazimierzM45rzut oszczepem41.0353.33691
45KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem33.9553.29690
46WażnyKrzysztofM35200m24.4424.02688
47GórnyJacekM45100m12.6111.64686
48ProkopiukRobertM45200m26.1423.94686
49SiejkaMariuszM40400m57.5454.00676
50Gajda RobertM551500m05:04.1504:16.34673
51BernardelliMichałM405000m16:36.7315:59.25665
52WażnyKrzysztofM35100m11.9111.75662
53JurekPawełM50skok w dal4.435.71640
54GórnyJacekM45400m01:00.4254.81638
55SeremakPawelM35800m02:09.6602:06.00631
56PągowskiAndrzejM45rzut dyskiem34.0037.23622
57KulikJarosławM455000m17:32.6416:16.96619
58WażnyKrzysztofM35400m57.1055.35612
59PrzetackiRyszardM65100m14.8811.96611
60LeviCharlesM60rzut młotem30.9043.16601
61ProkopiukRobertM45trójskok10.1411.75598
62JanuszkoRomanM45skok o tyczce3.003.70594
63Wieczorek KonstantyM50200m28.1524.88584
64PopławskiJanuszM70100m15.7112.08573
65BońdaKonradM50rzut młotem33.2941.35572
66MusiatowiczWojciechM35skok w dal5.075.34570
67BernardelliMichałM4010000m36:23.9035:13.80569
68PopławskiJanuszM70200m33.3225.07568
69TokarskiJerzyM75rzut oszczepem21.0844.46563
70ChylińskiAndrzejM555000m chód33:31.2128:05.39559
71PietrakGrzegorzM50skok o tyczce2.703.57558
72ProkopiukRobertM45pchnięcie kulą8.9410.56555
73PawskiWawrzyniecM35200m25.6525.21551
74GawendaRafałM45100m13.1912.18545
75PionkAndrzejM70rzut oszczepem22.1742.55536
76KlaśŁukaszM455000m18:08.7316:50.45536
77JurekPawełM50pchnięcie kulą8.209.81510
78OstrykiewiczHenrykM701500m06:17.7404:32.99510
79GronkiewiczMarekM50rzut oszczepem28.3240.46506
80GrotkowskiKrzysztofM55400m01:08.7257.86502
81MalerWładysławM8010000m56:45.9836:26.30492
82GrotkowskiKrzysztofM55200m30.3525.89484
83PieniążekLeszekM605000m21:03.4317:15.13479
84MalerWładysławM80200m39.1626.10467
85DziełakRobertM50rzut oszczepem26.1837.40462
86GronkiewiczMarekM50rzut dyskiem26.4928.57461
87MusiatowiczWojciechM35400m01:01.0159.14450
88DżońWitoldM55skok o tyczce2.203.12435
89Więcek JacekM55100m14.6212.63434
90PionkAndrzejM70rzut dyskiem19.4927.07433
91StońLeszekM6010000m45:27.8637:26.67433
92OstrykiewiczHenrykM70800m03:10.1202:16.72419
93MalerWładysławM805000m27:43.5717:42.69418
94JurekPawełM50100m ppł.20.2719.34416
95UgniewskiAndrzejM75skok w dal2.524.55412
96GrotkowskiKrzysztofM55rzut oszczepem21.3233.47406
97DziełakRobertM50rzut dyskiem23.7025.57405
98MusiatowiczWojciechM35200m27.2326.76402
99ChmielewskiPiotrM401500m05:05.2204:49.32372
100DembińskiEugeniuszM751500m07:09.9404:50.77361
101SowińskiEdmundM751500m07:09.9604:50.78360
102KowalskiLechM80trójskok4.829.26337
103DembińskiEugeniuszM7510000m57:03.2139:34.00319
104JurekPawełM50100m14.8213.23316
105SowińskiEdmundM755000m26:57.8518:36.48313
106SowińskiEdmundM7510000m58:40.6740:41.58266
107StońLeszekM605000m23:29.1019:14.48247
108NiewadaPawełM403000m chód22:44.9621:22.52222
109MichalskiMarcinM351500m05:22.0605:16.17192
110MichalskiMarcinM35800m02:38.0602:33.60173
111SowińskiEdmundM75800m03:53.8502:37.52131
112PionkAndrzejM70400m01:36.9901:10.86107
113KowalskiLechM80200m51.8734.587

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 4942

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LipowskiWitoldM60rzut młotem46.5364.99942
2Szymura HenrykM65100m13.5110.86930
3WalczakMarekM40pchnięcie kulą12.4313.18711
4KrawulskiAdamM45pchnięcie kulą11.0113.00700
5KotłowskiMarcinM40200m25.7724.45629
6KotłowskiMarcinM40100m12.4711.90615
7BartosikZbigniewM40100m13.3812.77415

Kobiety - Województwo podkarpackie - 9548

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MorawczyńskaJolantaK505000m chód28:54.1425:01.42948
2MorawczyńskaJolantaK503000m chód17:15.5614:55.55920
3Orłowska BeataK50400m01:13.6501:03.04795
4SkrzypczakBarbaraK405000m20:39.6219:40.74696
5SiembidaMałgorzataK4010000m43:39.0141:50.32689
6SiembidaMałgorzataK405000m20:59.0619:59.25668
7SkrzypczakBarbaraK4010000m45:01.2743:09.17636
8SiembidaMałgorzataK40800m02:45.6002:33.83631
9SojkaAnnaK35400m01:12.6701:10.09611
10SojkaAnnaK351500m05:34.1305:26.38611
11Orłowska BeataK50800m03:04.4502:37.08589
12SojkaAnnaK35800m02:42.8902:37.48584
13ZaorskaJustyna K451500m06:34.4205:54.58460
14ZaorskaJustyna K45800m03:20.9302:58.95344
15UrbanikAnnaK555000m29:13.6824:19.76337
16UrbanikAnnaK5510000m01:21:18.0501:08:08.2929

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 26410

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Cząstka JanM60400m59.1147.721014
2Cząstka JanM60200m27.0322.23902
3KurczTadeuszM45200m24.3822.33885
4KurczTadeuszM45100m11.9010.98881
5Dziuba BogdanM455000m16:01.2914:52.17855
6KurczTadeuszM45400m56.1250.91834
7Dziuba BogdanM451500m04:27.0904:04.04807
8RzemieńRyszardM45400m ppł.01:06.5358.51792
9MorawczyńskiKonradM403000m chód15:30.2814:34.09770
10KrawczakJanM65skok w dal3.966.25758
11ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.411.87741
12PorzuczekBartoszM35400m54.5652.89731
13MorawczyńskiKonradM405000m chód26:44.4825:09.17728
14DrypsRyszardM601500m05:12.8604:11.91720
15NowakMarcinM35800m02:06.0302:02.48710
16Cząstka JanM60800m02:33.4502:02.73704
17ForyśWłodzimierzM55skok wzwyż1.381.83703
18PasiecznyRobertM401500m04:28.8704:14.86688
19RojekJózefM501500m04:50.7504:15.51681
20DrypsRyszardM60800m02:34.7602:03.78680
21NowakMarcinM351500m04:21.9104:17.12664
22TurczynMariuszM351500m04:22.9104:18.10654
23PorzuczekBartoszM35800m02:10.5102:06.83613
24RojekJózefM505000m18:16.2516:19.06613
25SzymańskiAdamM7010000m47:15.1534:58.86586
26ForyśWłodzimierzM55100m13.8912.00585
27PorzuczekBartoszM35200m25.3324.89585
28ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:21.5101:05.29564
29WojtasiewiczWincentyM652000m pprz.10:19.4711:14.60558
30ProszowskiPiotrM45400m01:02.3756.58557
31SzymańskiAdamM705000m22:40.2416:41.95556
32ForyśWłodzimierzM55400m01:07.6756.98540
33ProszowskiPiotrM455000m18:15.6416:56.86521
34PorzuczekBartoszM35100m12.7512.58456
35UrbańskiZbigniewM5010000m41:56.7537:40.04420
36KrawczakJanM655000m22:48.3617:46.50410
37ForyśWłodzimierzM55skok o tyczce2.102.98397
38KrawczakJanM6510000m50:04.8539:14.00336
39ZajkoAndrzejM60rzut dyskiem19.1721.42328
40ZajkoAndrzejM60rzut oszczepem14.5023.04257
41Gajda RomanM5510000m48:51.1942:05.51207
42GrygielJacekM501500m06:00.0705:16.43191
43OleksakTomaszM505000m22:52.0220:25.35146
44OleksakTomaszM5010000m51:08.4945:55.5082

Kobiety - Województwo podlaskie - 1303

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RakowskaIwonaK35800m02:36.4002:31.21666
2RakowskaIwonaK351500m05:29.5805:21.93637

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 6168

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem34.9966.33963
2CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą8.4415.77866
3TrusiewiczAdamM50pchnięcie kulą12.6815.17830
4TrusiewiczAdamM50rzut dyskiem39.8042.93729
5BrocJerzyM75rzut dyskiem25.9840.22678
6TrusiewiczAdamM50rzut młotem36.5445.39635
7CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem20.5035.38588
8KrupicaYuryM555000m19:50.6417:00.38512
9MorawskiJacekM505000m22:25.8320:01.96176
10BrocJerzyM75100m19.6714.35138
11BrocJerzyM75400m01:47.9101:14.1453

Kobiety - Województwo pomorskie - 9397

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁuniewskaJaninaK603000m chód18:29.2414:32.97952
2DubielaHalinaK5510000m45:46.4538:21.80841
3PetkaLucynaK40800m02:30.4302:19.73830
4PetkaLucynaK401500m05:14.8504:55.36801
5PetkaLucynaK405000m19:39.9618:43.91785
6PtakRyszardaK50pchnięcie kulą9.8411.98663
7PtakRyszardaK50rzut dyskiem27.1236.69606
8GrzywaczDorotaK455000m23:41.2621:38.04530
9GrzywaczDorotaK451500m06:21.0305:42.55522
10GrzywaczDorotaK4510000m51:00.6846:53.38495
11GrzywaczDorotaK45800m03:10.0302:49.24445
12SpręgaAureliaK405000m24:03.5722:55.00433
13WitkowskaIwonaK55100m20.1016.95369
14Poćwiardowska-MarchlewiczAnnaK353000m chód24:23.0723:40.64336
15SpręgaAureliaK401500m06:58.2206:32.33292
16WitkowskaIwonaK55rzut dyskiem12.4319.00279
17SpręgaAureliaK40800m03:28.1703:13.37218

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 26919

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TobiasHubertM75pchnięcie kulą10.0216.81928
2KaszubaKrzysztofM50pchnięcie kulą13.5816.25895
3KostroWłodzimierzM75skok w dal3.796.84875
4BorychowskiMariuszM455000m16:02.5414:53.33852
5ŁuniewskiMirosławM603000m chód17:21.8513:53.48842
6KostroWłodzimierzM75300m ppł.01:03.1257.22840
7ŁuniewskiMirosławM605000m chód29:22.9923:32.15831
8MałkiewiczKrzysztofM45pchnięcie kulą12.2214.43786
9KaszubaKrzysztofM50rzut dyskiem42.3245.65780
10SuchanowskiMaciejM35rzut dyskiem42.9642.96729
11WerlingZbigniewM80pchnięcie kulą7.2113.47728
12TyrolskiGrzegorzM40rzut oszczepem46.3654.84713
13SuchanowskiMaciejM35pchnięcie kulą13.1313.13708
14MałkiewiczKrzysztofM45rzut oszczepem41.6954.19703
15TobiasHubertM75trójskok7.0812.66685
16TobiasHubertM75rzut młotem27.1346.34650
17TobiasHubertM75skok w dal3.155.68640
18SuchanowskiMaciejM35rzut młotem45.7045.70640
19TobiasHubertM75rzut dyskiem24.5538.01637
20TyrolskiGrzegorzM40pchnięcie kulą11.2511.93636
21MrówkaMichałM351500m04:25.1304:20.28632
22MarchlewiczDawidM35rzut młotem45.0445.04630
23WerlingZbigniewM80rzut młotem22.6742.97598
24NagórekKrzysztofM60400m01:08.9455.66598
25LibanZygfrydM755000m23:49.4516:26.46595
26MałkiewiczKrzysztofM45rzut dyskiem32.5635.65593
27NagórekKrzysztofM601500m05:29.3204:25.17583
28TyrolskiGrzegorzM40rzut dyskiem34.4234.42570
29NagórekKrzysztofM60800m02:41.1402:08.88570
30BorowskiSławomirM40rzut młotem36.1240.06552
31LibanZygfrydM751500m06:37.0504:28.52551
32SuchanowskiMaciejM35rzut oszczepem40.2843.36548
33BorowskiSławomirM40rzut dyskiem33.1233.12545
34LibanZygfrydM7510000m51:46.6535:54.46526
35BorychowskiMariuszM4510000m38:30.9735:56.83523
36MrówkaMichałM355000m17:04.4917:00.70512
37MarchlewiczDawidM35rzut dyskiem28.9828.98468
38LibanZygfrydM75800m03:20.1202:14.80454
39CzubenkoSemenM403000m chód19:31.1418:20.40426
40CzubenkoSemenM405000m chód32:46.9430:50.10421
41GrzywaczStanisławM551500m06:08.4705:10.55225
42GrzywaczStanisławM555000m22:44.9719:29.78223
43GrobelnyTomaszM355000m20:08.8720:04.40173
44GrzywaczStanisławM55800m03:09.4602:38.48122
45GrzywaczStanisławM55400m01:24.3701:11.04103
46GrobelnyTomaszM3510000m46:00.8746:00.8780

Kobiety - Województwo śląskie - 14978

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MolskaUrszulaK60skok wzwyż1.151.69869
2Brych-PająkEwaK451500m05:17.7404:45.65866
3Brych-PająkEwaK455000m19:45.8218:03.01852
4ŚwitajAneta K352000m pprz.07:53.8207:39.08797
5Włodarczyk PatrycjaK40800m02:33.6802:22.75785
6MolskaUrszulaK60skok w dal3.355.16773
7WolniewiczKatarzyna K503000m chód19:45.0417:04.82750
8WolniewiczKatarzyna K505000m chód33:50.5629:18.06741
9MolskaUrszulaK6080m ppł.19.0017.27672
10Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:53.9305:18.18659
11Włodarczyk PatrycjaK4010000m44:38.8742:47.70650
12Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m02:52.1402:33.31638
13NowakMonikaK351500m05:29.3605:21.72638
14ŚwitajAneta K355000m20:31.1920:20.48637
15MolskaUrszulaK60trójskok6.399.81630
16NowakMonikaK355000m20:41.7120:30.91622
17ŚwitajAneta K35800m02:41.0302:35.68607
18MolskaUrszulaK60100m18.7215.17566
19ŚwitajAneta K3510000m45:56.1745:49.00534
20NowakMonikaK3510000m46:34.6446:27.37510
21Włodarczyk AlicjaK65200m44.4133.68478
22MolskaUrszulaK60200m43.2734.44441
23Włodarczyk AlicjaK65400m01:58.3901:27.23263

Mężczyźni - Województwo śląskie - 47571

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MadejStefanM70rzut oszczepem41.3279.301066
2MaliszewskiAndrzejM60pchnięcie kulą12.6517.15949
3MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem48.8754.61948
4NowakRafałM453000m pprz.10:29.6009:17.89947
5MadejStefanM70pchnięcie kulą10.7716.21892
6KowalikZbigniewM65skok w dal4.366.88881
7MolskiStefanM55skok w dal4.926.78863
8OkońskiCzesławM75skok wzwyż1.221.99856
9OrłowskiWaldemarM60100m13.2911.10849
10MolskiStefanM553000m chód16:34.1713:52.12844
11NowakRafałM45800m02:09.9501:57.68825
12PluszczewskiCzesławM85pchnięcie kulą6.5614.49789
13OkońskiCzesławM75skok w dal3.546.39787
14MolskiStefanM555000m chód28:57.3424:15.89784
15BryniakFryderykM75skok wzwyż1.161.90770
16JenekAndrzejM60rzut oszczepem36.7358.37763
17ŁukasiakAndrzejM601500m05:08.9104:08.73755
18BerwidEdwardM85pchnięcie kulą6.2513.80748
19BryniakFryderykM75rzut oszczepem26.9256.77740
20KreihsWitoldM50skok w dal4.686.03720
21ChłopekAleksanderM70pchnięcie kulą8.7213.13708
22StanekJózefM70pchnięcie kulą8.3712.60676
23WójcikTomaszM355000m15:58.5315:54.98676
24StanekJózefM70rzut dyskiem28.5139.59666
25MolskiStefanM55400m ppł.01:17.7801:02.30660
26OkońskiCzesławM75trójskok6.9312.39658
27WierzbickiJacekM35skok w dal5.425.71655
28PluszczewskiCzesławM85rzut oszczepem18.8650.53651
29StecułaLeszekM55skok w dal4.165.73644
30MolskiStefanM55trójskok9.1012.18641
31ŁukasiakAndrzejM605000m19:44.4016:10.38636
32ZawadzkiJerzyM75skok w dal3.115.61632
33KalinowskiZbigniewM353000m pprz.11:09.8410:50.88629
34ChłopekAleksanderM70skok wzwyż1.131.75627
35StecułaLeszekM55rzut oszczepem30.8748.46621
36KowalikZbigniewM65trójskok7.7612.01617
37WierzbickiJacekM35100m12.1111.95609
38StecułaLeszekM55skok wzwyż1.301.72599
39PluszczewskiCzesławM85rzut młotem19.2642.88596
40PiontekAdrianM40pchnięcie kulą9.9710.57556
41NorekTomaszM40100m12.7112.13556
42StecułaLeszekM55100m14.1012.18540
43LichotaWojciechM3510000m35:42.3035:42.30539
44ŁukasiakAndrzejM60800m02:43.0902:10.44538
45SkoczeńKarolM60pchnięcie kulą7.4310.07526
46OkońskiCzesławM7580m ppł.19.8218.31520
47GamracyLeszekM653000m chód22:37.0617:13.54517
48GamracyLeszekM655000m chód37:53.7728:53.98517
49StecułaLeszekM55200m29.9825.58515
50WierzbickiJacekM35trójskok10.9310.96511
51WójcikTomaszM3510000m36:15.0236:15.02504
52WilkDariuszM401500m04:49.0104:33.95501
53RissMieczysławM70100m16.1212.39497
54WilkDariuszM40800m02:21.2002:12.57496
55ChłopekAleksanderM70skok o tyczce1.903.32490
56FrośKarolM351500m04:42.7604:37.59469
57WilkDariuszM405000m18:00.5317:19.90468
58KreihsWitoldM50rzut dyskiem26.7028.80465
59BerwidEdwardM85rzut dyskiem14.0228.62462
60PluszczewskiCzesławM85rzut dyskiem14.0128.60461
61StecułaLeszekM55100m ppł.21.0919.09440
62KoszykFredM60800m02:49.7402:15.76436
63WyrobiecGrzegorzM451500m05:08.5804:41.95431
64FrośKarolM355000m17:49.3217:45.36413
65KoszykFredM60400m01:14.6401:00.26407
66SkoczeńKarolM60rzut dyskiem22.9625.66406
67ZawadzkiJerzyM75300m ppł.01:18.4401:11.11399
68BerwidEdwardM85rzut oszczepem12.2932.93398
69SkoczeńKarolM60rzut oszczepem20.6732.85397
70ZawadzkiJerzyM75100m17.5712.82396
71MuszyńskiJerzyM60200m32.5526.78394
72RissMieczysławM70200m35.8927.01380
73GreniuchZbigniewM70trójskok5.779.60377
74ZawadzkiJerzyM75200m38.3827.31355
75WyrobiecGrzegorzM455000m19:42.4718:17.45348
76MuszyńskiJerzyM60100m15.6913.10347
77SkoczeńKarolM60rzut młotem19.2226.84347
78PiontekAdrianM40rzut oszczepem24.0928.50335
79ZawadzkiJerzyM75400m01:34.2501:04.76256
80HałasMarcinM35400m01:07.2001:05.14245
81HałasMarcinM353000m chód22:41.2322:01.75186
82HałasMarcinM355000m chód39:15.6238:09.66143
83HałasMarcinM35100m14.9914.7995
84ZawadzkiJerzyM7580m ppł.28.3026.1515

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 5827

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚlęzakHalinaK65skok wzwyż1.151.79977
2Stępniewska CzesławaK65rzut dyskiem26.2751.28876
3Stępniewska CzesławaK65pchnięcie kulą8.1214.92845
4ŚlęzakHalinaK65skok w dal3.125.17778
5Stępniewska CzesławaK65rzut oszczepem17.9838.38644
6ŚlęzakHalinaK65rzut dyskiem19.0737.22615
7Stępniewska CzesławaK65rzut młotem17.1127.16381
8ŚlęzakHalinaK65rzut młotem16.9726.94378
9MarekEwaK60100m22.9318.58224
10MarekEwaK60400m02:06.9701:38.85109

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 13274

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MirkowskiGrzegorzM80pchnięcie kulą8.7816.41904
2KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.5915.71862
3CzarneckiRafałM40800m02:04.9901:57.35834
4MirkowskiGrzegorzM80rzut dyskiem26.5545.83783
5Włodarczyk ZdzisławM75rzut młotem32.1154.84783
6MirkowskiGrzegorzM80rzut młotem25.8849.06693
7MirkowskiGrzegorzM80rzut oszczepem22.0151.01657
8PardelaMirosławM80skok w dal2.925.64640
9SułekKrzysztofM75rzut dyskiem23.5236.41607
10Włodarczyk ZdzisławM75skok wzwyż1.051.72599
11PardelaMirosławM80trójskok6.0911.70585
12MarekAndrzejM60300m ppł.59.0501:05.89546
13SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.1810.37544
14MarekAndrzejM60100m14.6812.26532
15SułekKrzysztofM75skok wzwyż1.001.63515
16SyskaRyszardM60400m01:11.3157.57515
17Włodarczyk ZdzisławM7580m ppł.20.3318.78470
18Włodarczyk ZdzisławM75rzut dyskiem18.5028.64462
19MarekAndrzejM60100m ppł.21.7019.38414
20ZdonekJarosławM4510000m40:29.7837:47.71413
21SułekKrzysztofM75rzut młotem15.9827.29354
22SyskaRyszardM60800m03:01.4602:25.13283
23KotwicaFabianM601500m06:15.1705:02.09279

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 6128

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PawłowskaDorotaK401500m05:07.5604:48.52847
2OpakBeataK55100m15.8513.36810
3OpakBeataK55200m33.5127.84810
4PieczulisKrystynaK555000m22:34.4718:47.46779
5PawłowskaDorotaK405000m19:44.1918:47.94778
6PieczulisKrystynaK551500m06:18.9705:10.11708
7MalgremMariaK65pchnięcie kulą5.099.35501
8MalgremMariaK65rzut dyskiem11.1721.80331
9MalgremMariaK65rzut młotem15.1524.05330
10MalgremMariaK65rzut oszczepem7.6116.24234

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 30327

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM75rzut młotem51.0087.111291
2GrzybMarekM65skok w dal4.967.821092
3JabłońskiJerzyM75pchnięcie kulą11.4019.121067
4GrzybMarekM65rzut oszczepem44.5477.791044
5GrzybMarekM65skok wzwyż1.482.181040
6LotzTadeuszM65pchnięcie kulą11.3217.10946
7GrzybMarekM65100m ppł.18.2115.25906
8JabłońskiJerzyM75rzut dyskiem33.6052.02899
9SkrzyńskiPiotrM50200m25.3022.37882
10SkrzyńskiPiotrM50100m12.3311.01871
11Jaśkiewicz ŁukaszM35400m52.5550.94832
12GrzybMarekM65200m29.0322.92807
13JabłońskiSławomirM70rzut młotem34.9053.71765
14GrzybMarekM65100m14.1711.39764
15LotzTadeuszM65rzut młotem34.5153.50762
16GoleniowskiDawidM35800m02:05.9502:02.40712
17GębskiMariuszM40200m25.0823.80704
18LotzTadeuszM65rzut dyskiem33.3241.51702
19JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą8.5912.93696
20OlszewskiMarekM50skok w dal4.555.86664
21GębskiMariuszM40100m12.3711.80642
22JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem27.3637.99636
23PawłowskiMariuszM405000m16:49.3216:11.37633
24WitekMarcinM40200m25.8724.55629
25WitekMarcinM40100m12.4211.85628
26WalendykiewiczTadeuszM40800m02:14.6402:06.41622
27KaweczyńskiKrzysztofM353000m pprz.11:17.0410:57.88607
28LotzTadeuszM65rzut oszczepem27.0247.19603
29WalendykiewiczTadeuszM401500m04:37.5804:23.12603
30PatalonAdamM5010000m39:23.7135:22.61560
31PawłowskiMariuszM4010000m36:33.8635:23.44559
32PatalonAdamM501500m05:06.6104:29.45542
33OlszewskiMarekM50rzut oszczepem29.9342.76539
34OlszewskiMarekM50pchnięcie kulą8.5010.17532
35OziemkiewiczMarekM40pchnięcie kulą9.4410.01522
36KrupińskiBogumiłM4510000m38:37.2136:02.65517
37PatalonAdamM505000m19:01.9516:59.88514
38KaweczyńskiKrzysztofM355000m17:25.6117:21.74464
39KaweczyńskiKrzysztofM351500m04:43.8004:38.61460
40OziemkiewiczMarekM40rzut dyskiem27.5627.56442
41OziemkiewiczMarekM40rzut oszczepem28.6133.84411
42OlszewskiMarekM50400m ppł.01:24.7201:11.71384
43WitekMarcinM40400m ppł.01:20.9801:14.70312
44OziemkiewiczMarekM40rzut młotem19.8221.98272
45OlszewskiMarekM50100m ppł.22.3221.29248

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 13296

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1FrąckowiakEwaK80pchnięcie kulą6.4717.931033
2PrzybyszDorotaK5010000m43:09.2237:56.44861
3PodsiadłoAleksandraK65100m16.9313.12852
4PodsiadłoAleksandraK65200m36.1927.45836
5PodsiadłoAleksandraK65400m01:30.8601:06.95690
6SinieckaBeataK50rzut dyskiem30.2140.87683
7Gawłowska ReginaK70pchnięcie kulą5.8212.26680
8KapturskaDanutaK65pchnięcie kulą6.5412.01665
9FrąckowiakEwaK80rzut młotem20.5543.98661
10Gawłowska ReginaK70100m19.7314.51657
11FrąckowiakEwaK80rzut dyskiem13.5338.10632
12SinieckaBeataK50pchnięcie kulą8.8210.74586
13Gawłowska ReginaK70rzut dyskiem15.8634.98574
14Gawłowska ReginaK70rzut młotem21.4437.60555
15KapturskaDanutaK65rzut oszczepem15.5133.11546
16ŻerkoRenataK50rzut oszczepem21.5631.36514
17KapturskaDanutaK65rzut dyskiem15.7530.74496
18FrąckowiakEwaK80rzut oszczepem9.1428.63463
19KapturskaDanutaK65rzut młotem19.8231.46453
20Gawłowska ReginaK70rzut oszczepem11.5728.06452
21ŻerkoRenataK50rzut młotem24.4028.73407

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 55943

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MusiałWiesławM60100m ppł.15.7114.031088
2RoszczakCzesławM75pchnięcie kulą11.5819.421085
3MusiałWiesławM60skok w dal5.187.641046
4MusiałWiesławM60300m ppł.46.7152.121042
5BrandenburgJózefM652000m pprz.08:16.1509:00.311015
6LorenzSylwesterM65skok w dal4.697.40996
7GuzowskiKrzysztofM45200m23.5421.56989
8GuzowskiKrzysztofM45400m53.3448.38975
9GuzowskiKrzysztofM45100m11.6110.72964
10MusiałWiesławM60trójskok10.4014.97938
11WawrzyniakZenonM65pchnięcie kulą11.1216.80928
12RoszczakCzesławM75rzut dyskiem34.1752.90916
13MusiałWiesławM60skok wzwyż1.472.05914
14Sobora ŁukaszM40skok w dal6.237.02912
15WawrzyniakZenonM65rzut oszczepem39.1868.43909
16DrążkowskiMariuszM60pchnięcie kulą12.1516.47908
17MusiałWiesławM60200m27.3622.51859
18MarcinkowskiMarcinM35200m22.9822.58857
19Sobora ŁukaszM40trójskok13.2514.28855
20GołębiewskiEdwardM703000m chód19:04.9613:46.43855
21LorenzSylwesterM65trójskok9.1914.22852
22KwitaZbigniewM605000m chód29:07.5123:19.76844
23MarcinkowskiMarcinM35100m11.2911.14835
24RoszczakCzesławM75rzut młotem33.9357.95832
25Czerniak PrzemysławM35skok o tyczce4.204.50816
26KwitaZbigniewM603000m chód17:41.7414:09.39813
27GołębiewskiEdwardM705000m chód32:57.6723:49.46812
28AntkowiakMirosławM55200m26.9623.00805
29KrollEdwardM75rzut oszczepem28.5560.21790
30JarmuszkiewiczAndrzejM70rzut młotem35.8555.17788
31NadachowskiJanM70pchnięcie kulą9.4514.23774
32BrandenburgJózefM651500m05:23.4804:07.59767
33AntkowiakMirosławM55400m01:02.0952.28762
34AntkowiakMirosławM55100m13.1811.39752
35NadachowskiJanM70rzut młotem33.9352.21742
36LorenzSylwesterM65300m ppł.57.2001:00.09736
37NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą11.5113.59735
38SzczodrzyńskiPiotrM45200m25.7723.60726
39KrólikBogdanM50rzut oszczepem38.9255.60724
40SzczodrzyńskiPiotrM45100m12.4911.53717
41SkibickiZdzisławM35pchnięcie kulą13.2513.25715
42NadachowskiMarekM45rzut młotem40.2049.49699
43SkibickiZdzisławM35rzut dyskiem40.5740.57685
44JankowskiTomaszM45rzut młotem39.2548.32681
45NadachowskiJanM70rzut dyskiem28.7239.88672
46BrandenburgJózefM65800m02:44.1402:04.89656
47DrążkowskiMariuszM60rzut młotem33.2646.45652
48NadachowskiMarekM45rzut dyskiem35.1938.53646
49FiukMichałM35800m02:09.2802:05.63639
50TarasiukPawełM355000m16:12.8516:09.25639
51NadachowskiMarekM45rzut oszczepem37.7549.07630
52MichalskiZygmuntM70rzut dyskiem27.0337.54628
53DrążkowskiMariuszM60rzut dyskiem33.6237.57628
54SkibickiZdzisławM35rzut oszczepem44.3147.70610
55TarasiukPawełM3510000m34:48.0834:48.08598
56KrólikBogdanM50pchnięcie kulą9.3511.19592
57KapturskiAndrzejM70rzut dyskiem25.4135.29586
58SkibickiZdzisławM35rzut młotem41.6741.67577
59LorenzSylwesterM65100m ppł.21.2917.83576
60PodsiadłoZdzisławM70100m15.7012.07575
61DrążkowskiMariuszM60rzut oszczepem28.4745.25575
62LorenzSylwesterM65skok o tyczce2.203.59563
63NowickiPrzemysławM60rzut oszczepem27.6743.98556
64MichalskiZygmuntM70skok o tyczce2.003.50539
65FiukMichałM351500m04:35.8704:30.82530
66JankowskiTomaszM45rzut dyskiem28.5531.26511
67DyczkoPiotrM35400m ppł.01:10.0501:07.60496
68SienkiewiczCzesławM6010000m44:25.2236:35.08484
69KrólikBogdanM50rzut dyskiem27.4329.59480
70PodsiadłoZdzisławM70200m34.6326.06469
71ChudzikMariuszM45400m01:04.8258.80464
72GołębiewskiEdwardM701500m06:26.3204:39.19455
73FrąckowiakFeliksM75rzut dyskiem17.4627.03432
74GołębiewskiEdwardM705000m23:54.1917:36.42432
75SienkiewiczCzesławM605000m21:29.8917:36.81431
76GołębiewskiEdwardM70400m01:21.7159.70429
77WernerCzesławM55100m14.9112.88381
78NowickiPrzemysławM60100m15.6113.04359

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 10086

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KielingAnnaK5580m ppł.16.2015.73829
2KielingAnnaK55100m16.0813.56781
3ZboińskaAgnieszkaK45200m31.3028.25778
4OrzełAnnaK40400m01:09.2601:04.33760
5ZboińskaAgnieszkaK45100m15.1413.79757
6OrzełAnnaK40200m30.5928.75749
7OrzełAnnaK40100m14.7913.99720
8ZboińskaAgnieszkaK45skok w dal3.714.61637
9KielingAnnaK55skok w dal3.154.52624
10KielingAnnaK55rzut dyskiem24.5237.49620
11ZboińskaAgnieszkaK45400m01:20.9101:12.23559
12StrelczukIrenaK60pchnięcie kulą5.889.42505
13SulejaJoannaK60100m20.5916.68403
14SulejaJoannaK601500m07:52.3306:06.43403
15SulejaJoannaK60200m46.1636.74338
16SulejaJoannaK60800m03:53.5102:59.76336
17SulejaJoannaK60400m01:50.1601:25.76287

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 31427

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StrelczukWojciechM65pchnięcie kulą13.1819.911114
2KopikLeszekM70pchnięcie kulą11.9217.94996
3SobońRomanM60skok wzwyż1.532.13991
4HoffmannZygfrydM65skok w dal4.286.75859
5RadzikowskiHenrykM60pchnięcie kulą11.4515.52851
6KrauzeJerzyM55rzut oszczepem40.9164.22848
7RatajczykKrzysztofM40skok wzwyż1.751.98846
8StrelczukWojciechM65rzut młotem37.9758.86846
9KłosowiczStanisławM60200m27.9823.02801
10KłosowiczStanisławM60100m13.7411.48737
11KrauzeJerzyM55100m ppł.18.3216.58725
12RadzikowskiHenrykM60rzut dyskiem38.2042.68724
13KopikLeszekM70rzut dyskiem30.4942.34718
14SuskiJanM65skok wzwyż1.251.84713
15SuskiGrzegorzM40trójskok11.9312.86702
16LinowieckiCezaryM601500m05:15.0804:13.70700
17WojciechowskiPrzemysławM45200m26.0823.89694
18LinowieckiCezaryM60800m02:34.0102:03.18694
19RadzikowskiHenrykM60rzut młotem35.1049.02692
20ZboińskiWojciechM50400m01:01.5253.84684
21JaworskiLeszekM65rzut oszczepem29.9352.27676
22KrauzeJerzyM55200m28.2524.10673
23KuśmiderAndrzejM355000m16:01.6915:58.13668
24ZboińskiWojciechM50200m27.3224.15664
25SuskiJanM65trójskok7.9712.33651
26JurkowskiJerzyM65rzut młotem29.7546.12647
27KrauzeJerzyM55100m13.6511.79640
28WojciechowskiPrzemysławM45100m12.8011.82637
29KrawczukJanM65skok o tyczce2.303.75607
30KielingMariuszM553000m chód19:42.6216:29.85581
31KielingMariuszM555000m chód33:04.7827:43.25580
32BednarzTomaszM45rzut oszczepem34.8145.25575
33PiotrowskiKamilM35rzut oszczepem41.8945.09572
34DunalJerzyM65rzut młotem26.3340.82564
35HoffmannZygfrydM65400m01:13.6956.77549
36HoffmannZygfrydM65200m31.8925.18548
37JurkowskiJerzyM65rzut dyskiem26.6733.22547
38HoffmannZygfrydM65100m15.2112.23540
39PiotrowskiKamilM35pchnięcie kulą10.2110.21534
40PiotrowskiKamilM35rzut dyskiem31.7831.78520
41ZboińskiWojciechM50800m02:31.1702:11.76512
42GłowackiWłodzimierzM801500m07:19.5204:34.74494
43GłowackiWłodzimierzM80200m39.7526.50430
44SuskiJanM65300m ppł.01:07.2901:10.69410
45DunalJerzyM65rzut dyskiem19.2523.98375
46SuskiJanM65100m ppł.24.6720.66300
47SkąpskiRyszardM703000m chód28:22.6420:28.97275
48BurdzyMieczysławM70300m ppł.01:18.2701:16.81265
49PiotrowskiEugeniuszM605000m23:38.3519:22.05235
50PiotrowskiEugeniuszM6010000m50:57.1141:57.84212
51BednarzTomaszM453000m chód30:00.6827:12.8611
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2020 by ATP_Web