31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Olsztyn 2021
 

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie133520603447317600
2.warmińsko-mazurskie88639199286871100
3.śląskie78274215075676700
4.pomorskie65538161834935500
5.wielkopolskie6279394005339300
6.łódzkie60570141064646400
7.kujawsko-pomorskie5241576704474500
8.zachodniopomorskie5170483454335900
9.małopolskie48607128573575000
10.dolnośląskie39422138402558200
11.lubelskie2721674121980400
12.podkarpackie2155551931636200
13.lubuskie2005815691848900
14.świętokrzyskie1863384171021600
15.podlaskie65671318524900
16.opolskie14990149900

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 13840

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BoguckaBożenaK50skok wzwyż1.481.921119
2RostkowskaAnnaK40800m02:14.2502:04.701071
3RostkowskaAnnaK401500m04:46.5704:28.83985
4BoguckaBożenaK5080m ppł.14.4514.89929
5Szykulska RenataK45trójskok10.3312.45924
6FicnerAnnaK3510000m38:17.2138:11.24849
7BoguckaBożenaK50skok w dal4.115.48846
8FicnerAnnaK355000m18:27.2618:17.63828
9BoguckaBożenaK50100m15.3213.43802
10BoguckaBożenaK50rzut oszczepem29.9943.62742
11BoguckaBożenaK50trójskok8.2810.82737
12Szykulska RenataK4580m ppł.15.9217.03704
13MazurAneta K45rzut oszczepem25.5738.48646
14GadzińskaBarbaraK40rzut oszczepem27.8936.94617
15Szykulska RenataK45pchnięcie kulą8.1710.01541
16GadzińskaBarbaraK40pchnięcie kulą8.449.02480
17GadzińskaBarbaraK40rzut dyskiem24.7826.26413
18AdamczykMarzena K45rzut dyskiem18.6222.30340
19MazurAneta K45rzut dyskiem15.3018.32267

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 25582

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StolarczykMarekM55rzut dyskiem46.6656.11976
2OlszewskiAdrianM40skok w dal6.206.98918
3StolarczykMarekM55pchnięcie kulą12.3916.52911
4OlszewskiAdrianM40trójskok13.5914.65886
5KasprzakIreneuszM551500m04:46.3004:01.29839
6Szewera PawełM45skok w dal5.466.58831
7TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem40.0562.87828
8KasprzakIreneuszM55800m02:21.2801:58.18813
9MichalakJakubM35skok w dal6.166.49804
10StolarczykMarekM55rzut młotem39.9855.12788
11TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem38.2746.02787
12Szewera PawełM45skok wzwyż1.601.91779
13KominekAndrzejM35pchnięcie kulą14.1614.16769
14KominekAndrzejM35rzut dyskiem43.9243.92747
15OlszewskiAdrianM40100m11.9711.42743
16TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą10.2013.60736
17PrzedwojewskiTomaszM50trójskok10.1812.68691
18PrzedwojewskiTomaszM50skok w dal4.455.74669
19TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem34.2747.24664
20MichalakJakubM35trójskok12.2312.27644
21TłuszczZbigniewM55rzut młotem33.1345.67640
22PrzedwojewskiTomaszM50skok wzwyż1.401.76637
23KinalGrzegorzM40rzut oszczepem41.6249.23632
24JaworKrzysztofM653000m chód21:14.9516:11.00610
25NiezgodaStanisławM70200m32.9024.76605
26JaworKrzysztofM655000m chód36:20.1427:42.57580
27TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem28.0033.67556
28KinalGrzegorzM40110m ppł.19.5518.23530
29Więckowski TomaszM50skok w dal3.905.03519
30NiezgodaStanisławM70100m15.9612.27516
31SobczykTomaszM4010000m37:54.9936:41.96477
32Szcześniak AndrzejM703000m chód24:37.3417:46.34471
33ŻakWaldemarM50100m14.0712.56454
34NiezgodaStanisławM70400m01:20.9459.13451
35Więckowski TomaszM50400m01:08.4159.87422
36SobczykTomaszM405000m18:25.5517:43.98416
37Więckowski TomaszM5010000m43:26.2939:00.45347
38Szcześniak AndrzejM705000m26:26.5819:28.67225
39Szcześniak AndrzejM7010000m56:32.7041:51.62216
40Więckowski TomaszM50100m15.5513.89203
41Szcześniak AndrzejM70400m01:34.2101:08.83149
42Szcześniak AndrzejM70100m19.0114.61103

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 7670

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LisowskaAlicjaK503000m chód17:18.2314:57.86917
2AdryjańczykMałgorzataK45200m29.5726.69887
3AdryjańczykMałgorzataK45100m14.4013.11851
4AdryjańczykMałgorzataK45400m01:08.8401:01.45840
5SafandowskaMałgorzataK405000m chód32:50.7730:48.58674
6MakowskaDanutaK4010000m44:14.2342:24.08666
7Wojciechowska MałgorzataK60skok w dal3.014.64651
8Mikołajczyk HenrykaK60rzut oszczepem17.4132.70538
9Wojciechowska MałgorzataK60100m19.3715.70507
10Pełka-WittJolantaK45skok w dal3.163.92488
11Mikołajczyk HenrykaK60rzut dyskiem13.8223.87369
12Wojciechowska MałgorzataK60200m47.8838.11282

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 44745

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrankowskiWacławM70pchnięcie kulą13.1519.801108
2MielcarekMarekM7080m ppł.14.0414.121075
3KrankowskiWacławM70rzut młotem47.3472.851066
4KorolkoEdwardM80pchnięcie kulą9.9718.631037
5MielcarekMarekM70skok wzwyż1.402.171030
6ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą13.3318.071004
7KrakowiakDariuszM55skok w dal5.277.27979
8PełkaJulianM70skok w dal4.146.98926
9KrankowskiWacławM70rzut dyskiem37.8052.49908
10PełkaJulianM70pchnięcie kulą10.8316.30898
11PełkaJulianM70skok wzwyż1.302.02885
12MielcarekBłażejM65pchnięcie kulą10.3215.59855
13MielcarekMarekM70200m30.1322.67852
14KrakowiakDariuszM55pchnięcie kulą11.5215.36841
15KrakowiakDariuszM55rzut oszczepem40.4863.55838
16WojciechowskiEugeniuszM60skok w dal4.446.55826
17FormaniewiczAndrzejM60200m27.8222.88826
18MielcarekMarekM70skok w dal3.846.48816
19MusiałMichałM50400m58.8451.49803
20MielcarekMarekM70100m14.6211.24794
21WiśniewskiMaciejM40rzut oszczepem50.7660.04788
22TęczaDamianM35100m11.4911.33779
23NowackiCzesławM75rzut dyskiem29.4045.52777
24WojciechowskiEugeniuszM60trójskok9.3713.49773
25KrakowiakDariuszM55100m13.1411.35763
26MielcarekBłażejM65rzut dyskiem35.7444.52759
27TęczaDamianM35skok w dal5.906.21758
28RygierJerzyM55400m01:02.2652.42755
29MusiałMichałM50800m02:18.4502:00.67753
30WierzchowskiHenrykM85pchnięcie kulą6.2213.74744
31KorolkoEdwardM80skok o tyczce2.104.22737
32KrankowskiWacławM70rzut oszczepem29.2956.21732
33ZglenickiRyszardM60rzut dyskiem38.2542.74725
34WojciechowskiEugeniuszM60300m ppł.54.8501:01.20697
35NowackiCzesławM75rzut młotem28.8449.26696
36WiśniewskiMaciejM40pchnięcie kulą12.0112.73684
37RygierJerzyM55800m02:28.1302:03.91678
38KorpalŁukaszM35skok w dal5.495.78671
39KrakowiakDariuszM55rzut dyskiem32.5539.14658
40KubarskiJulianM50skok w dal4.335.58630
41JastrzębskiKrzysztofM45800m02:19.5702:06.39623
42NowackiCzesławM75rzut oszczepem22.4547.35605
43KubarskiJulianM50trójskok9.3811.68599
44SierantOskarM45100m13.0512.05574
45WiśniewskiMaciejM40rzut dyskiem34.5734.57572
46NurkiewiczJarosławM453000m chód18:18.4516:36.07572
47KorolkoEdwardM80skok w dal2.715.23559
48WojciechowskiEugeniuszM60100m14.5012.11558
49JastrzębskiKrzysztofM451500m04:54.6204:29.19545
50TęczaDamianM35trójskok11.1711.20538
51KorolkoEdwardM80skok wzwyż0.951.64524
52WiśniewskiMaciejM40rzut młotem32.9336.53497
53KorpalŁukaszM35400m01:00.6558.79464
54KubarskiJulianM50400m ppł.01:21.5901:09.06454
55MielcarekMarekM70skok o tyczce1.803.15443
56WojciechowskiGrzegorzM6010000m45:22.4637:22.22437
57KorpalŁukaszM35100m12.8512.68425
58ChromińskiPiotrM45rzut oszczepem26.0933.91412
59OsóbkaTomaszM80skok o tyczce1.503.02408
60NurkiewiczJarosławM455000m chód36:21.3033:00.18325
61NiejadlikTomaszM40rzut dyskiem18.9518.95282
62JaroszAdamM3510000m41:01.6341:01.63251
63KubarskiJulianM50100m ppł.22.8321.78217
64NiejadlikTomaszM40200m31.3429.74189
65OsóbkaTomaszM80200m46.0930.72134
66OsóbkaTomaszM80100m21.0714.46122
67WierzchowskiHenrykM85100m22.8314.59112
68AngielWładysławM80800m04:16.8002:40.06107
69AngielWładysławM801500m08:58.3905:36.5595
70AngielWładysławM805000m33:54.0421:39.3468
71AngielWładysławM80400m01:54.5301:13.1667
72WierzchowskiHenrykM85200m53.8333.2338
73NowackiCzesławM75200m49.6135.304
74NurkiewiczJarosławM45110m ppł.30.4727.151

Kobiety - Województwo lubelskie - 7412

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AndrzejewskaJoannaK501500m05:18.9204:34.02947
2WoszczekDanutaK40800m02:22.4902:12.36944
3AndrzejewskaJoannaK5010000m42:36.7037:27.85883
4AndrzejewskaJoannaK50800m02:48.5302:23.52773
5GąszczykJoannaK405000m20:17.0319:19.22729
6GąszczykJoannaK4010000m43:07.7141:20.32710
7LewandowskaAnnaK35skok wzwyż1.401.51676
8Poświatowska SabinaK40rzut oszczepem24.9833.08545
9Poświatowska SabinaK40pchnięcie kulą7.808.34438
10Poświatowska SabinaK40rzut młotem25.1628.03396
11Poświatowska SabinaK40rzut dyskiem22.6524.00371

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 19804

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem39.9055.41963
2BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą11.5117.33959
3MiduchRyszardM55400m ppł.01:07.8054.31953
4CelińskiRobertM45800m02:06.3701:54.44908
5CelińskiRobertM451500m04:18.8703:56.53896
6BobrzykLeszekM70rzut oszczepem33.6964.66854
7NagórekMarcinM401500m04:19.7704:06.24782
8NagórekMarcinM40400m55.3251.91781
9MiduchRyszardM55200m27.2623.26779
10MiduchRyszardM55400m01:01.8952.11771
11NagórekMarcinM40800m02:08.0802:00.25763
12AlbiniakLeszekM50100m12.8311.46735
13MiduchRyszardM55100m ppł.18.5216.76704
14Malinowski DawidM35rzut dyskiem41.4941.49702
15CelińskiRobertM455000m16:58.8515:45.59702
16AlbiniakLeszekM50200m27.2424.08683
17AlbiniakLeszekM50rzut dyskiem37.1140.03674
18RosłowiczJerzyM651500m05:34.7104:16.19674
19WiśniewskiTomaszM50800m02:26.0002:07.25604
20PawlakŁukaszM401500m04:38.8804:24.35591
21WiśniewskiTomaszM501500m05:02.4804:25.82577
22WiśniewskiTomaszM5010000m39:25.6935:24.39558
23WiśniewskiTomaszM505000m18:46.1116:45.73547
24PawlakŁukaszM405000m17:44.9917:04.95502
25RosłowiczJerzyM65800m02:55.5402:13.57477
26KaliszewskiKarolM35400m01:02.4501:00.53397
27KamińskiEdwardM65100m16.0512.90377
28KaliszewskiKarolM35800m02:25.1202:21.03346
29LuchowskiKonradM35100m13.4813.30300
30KaliszewskiKarolM351500m05:13.8305:08.09240
31JedlewskiKrzysztofM405000m24:27.7023:32.515

Kobiety - Województwo lubuskie - 1569

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem36.8049.79849
2KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą10.6012.91720

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 18489

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KlimczakAndrzejM70pchnięcie kulą13.9320.971178
2ZwolskiEdwardM65rzut młotem41.9164.97942
3ZrobczyńskiGrzegorzM70skok w dal4.136.97912
4ZrobczyńskiGrzegorzM70trójskok8.9114.82910
5DuberJerzyM60pchnięcie kulą11.6415.78866
6DuberJerzyM60rzut dyskiem44.4549.67855
7IliaszewiczRyszardM60rzut młotem41.9858.63843
8KoszelaMaciejM40200m24.0222.79839
9KoszelaMaciejM40100m11.7011.16820
10ZwolskiEdwardM65rzut dyskiem37.7547.03806
11DuberJerzyM60rzut młotem38.6754.01770
12MusiałArkadiusz M45rzut oszczepem44.9258.39764
13KrukowskiZenonM75pchnięcie kulą8.2713.87752
14GuzowskiJarosławM50rzut oszczepem38.2654.65710
15KrukowskiZenonM75rzut młotem29.3450.11709
16KrukowskiZenonM75rzut dyskiem26.5541.10694
17KrukowskiZenonM75rzut oszczepem24.9752.66681
18IliaszewiczRyszardM60rzut dyskiem34.3638.39644
19BojarskiArkadiusz M40rzut dyskiem36.7536.75613
20MusiałArkadiusz M45rzut dyskiem29.3332.11527
21AlgierskiJarosławM80skok w dal2.635.08526
22AlgierskiJarosławM80skok wzwyż0.951.64524
23GuzowskiJarosławM50pchnięcie kulą8.099.68503
24AlgierskiJarosławM80trójskok5.6010.76491
25AlgierskiJarosławM80rzut oszczepem16.8238.98485
26SalmanowiczZdzisławM705000m29:19.4621:36.0271
27SalmanowiczZdzisławM7010000m01:03:41.0047:08.6954

Kobiety - Województwo łódzkie - 14106

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrotAneta K40200m26.2124.631031
2GrotAneta K40100m12.7412.051022
3OlczykAgnieszkaK40100m14.3013.53794
4AmbroziakSylwiaK4510000m43:39.6440:07.97762
5HałaczkiewiczSylwiaK351500m05:09.1205:01.95759
6IgnaczakMarzena K45pchnięcie kulą10.9313.40751
7OlczykAgnieszkaK40200m30.8428.99739
8HałaczkiewiczSylwiaK35800m02:31.5802:26.55730
9HałaczkiewiczSylwiaK35200m30.7230.06674
10GłuszczAgataK35100m14.7614.50659
11GłuszczAgataK35200m31.0830.41654
12RosińskaJaninaK85100m24.7314.67633
13IgnaczakMarzena K45rzut młotem31.6338.93577
14Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.8010.47570
15Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem25.9534.37569
16KucharskaZofiaK55rzut oszczepem20.0833.19547
17Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem30.6834.18498
18RosińskaJaninaK85200m59.1933.64478
19KucharskaZofiaK55rzut dyskiem18.3728.08447
20HałaczkiewiczSylwiaK35rzut oszczepem22.1125.77410
21KowalskaMarlenaK303000m chód23:16.2723:16.27357
22Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem20.0021.19320
23RosińskaJaninaK85400m03:14.0901:43.0470
24RosińskaJaninaK851500m15:32.3207:58.4750
25RosińskaJaninaK85800m07:51.7604:01.165

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 46464

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.4019.441086
2KikowskiWojciechM70rzut oszczepem38.5974.06990
3PietrzakWaldemarM60400m01:00.3848.74954
4ŁuczakJerzyM70skok wzwyż1.352.09952
5PietrzakWaldemarM60200m27.0922.28903
6PietrzakWaldemarM60100m13.1811.01871
7SutAndrzejM60300m ppł.51.0456.95850
8ŁuczakJerzyM70trójskok8.4714.09838
9MaksZygmuntM70pchnięcie kulą10.0815.17830
10WodoBronisławM70rzut młotem37.4857.68828
11KucharskiPiotrM35400m52.8251.20818
12ŁuczakJerzyM70skok w dal3.846.48816
13KucharskiPiotrM35200m23.4323.03805
14WojtaszczykStanisławM60pchnięcie kulą10.8714.74804
15KucharskiPiotrM35100m11.4211.26799
16ŚciubełMarcinM45100m12.1811.24797
17PólkowskiMarcinM40skok wzwyż1.701.92789
18SutAndrzejM60100m ppł.18.0916.15783
19SkarbaAndrzejM35400m53.5151.87783
20GrzybowskiPrzemysławM40400m ppł.01:03.8958.93777
21ZduniakKrzysztofM60100m13.5711.33774
22ZduniakKrzysztofM60200m28.3423.31773
23ŚciubełMarcinM45200m25.4923.35770
24ZnykStanisławM35200m23.7623.35766
25Harasiński RyszardM603000m chód18:17.0814:37.66763
26ZnykStanisławM35skok w dal5.926.23761
27RębaczSylwesterM451500m04:32.4904:08.97752
28GrzybowskiPrzemysławM40400m55.9652.51750
29MaksZygmuntM70rzut dyskiem31.5743.84746
30ZnykStanisławM35100m11.6011.44739
31GrzybowskiPrzemysławM40200m24.9823.70727
32PęczekAdamM45200m25.9223.74724
33Harasiński RyszardM605000m chód31:29.9125:13.82724
34WodoBronisławM70rzut oszczepem28.8955.45721
35PęczekAdamM45400m58.5953.15718
36SucharkiewiczAleksanderM403000m chód16:03.5815:05.38716
37ZduniakKrzysztofM60400m01:06.0253.30710
38SulińskiAndrzejM40pchnięcie kulą12.1112.84691
39WodoBronisławM70rzut dyskiem29.2640.63686
40SutAndrzejM60400m01:06.6753.82685
41PłoskońskiPiotrM553000m chód18:24.9415:24.83684
42PęczekAdamM45100m12.6111.64682
43IgnasiakJanM652000m pprz.09:42.5110:34.35681
44PietrzykKrzysztofM405000m16:41.4216:03.77653
45ŁuczakJerzyM7080m ppł.17.2917.39628
46MaksJanuszM55800m02:32.0202:07.16606
47SzczepaniakStefanM80trójskok6.1811.88603
48SulińskiAndrzejM40rzut młotem38.6442.86596
49MaksJanuszM551500m05:13.7904:24.46590
50ŚciubełMarcinM45trójskok10.0311.62582
51GrzybowskiPrzemysławM40100m12.7112.13552
52PłoskońskiPiotrM555000m chód33:52.3628:23.12544
53ŁuczakJerzyM70300m ppł.01:07.2601:06.00543
54Malinowski MichałM35skok w dal4.875.13528
55AmbroziakZbigniewM4510000m38:53.5336:17.88501
56SutAndrzejM60skok o tyczce2.203.35498
57PłoskońskiPiotrM553000m pprz.14:33.0211:36.32497
58SkarbaAndrzejM35800m02:16.5102:12.66494
59StępieńGrzegorzM4510000m39:37.5036:58.92460
60StępieńGrzegorzM455000m18:52.1417:30.74444
61WojtaszczykStanisławM60rzut oszczepem22.3035.44434
62Malinowski MichałM35400m01:02.0801:00.17411
63Malinowski MichałM35400m ppł.01:13.2501:10.69410
64PłoskońskiPiotrM55trójskok7.049.43355
65SutAndrzejM60rzut młotem19.0926.66344
66PłoskońskiPiotrM55400m ppł.01:32.6901:14.24323
67IgnasiakJanM653000m chód26:34.8720:14.65290
68KurpiewskiJanuszM651500m06:36.2405:03.28271
69KurpiewskiJanuszM65800m03:13.5302:27.26253
70BalickiJacekM55200m36.0230.73133
71ObałkaSzymonM652000m pprz.13:39.8014:52.76105

Kobiety - Województwo małopolskie - 12857

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Prymakowska BarbaraK7510000m57:55.0037:42.92871
2SzczepanikDorotaK50pchnięcie kulą12.3715.06854
3SzczepanikDorotaK50rzut dyskiem36.4549.32840
4PiechutaAleksandraK30200m27.9527.95804
5PiechutaAleksandraK30100m13.5413.54791
6SzczepanikDorotaK50rzut młotem38.3745.18681
7PaterAgnieszkaK35rzut oszczepem34.1339.78670
8KąśIwonaK405000m21:10.2820:09.94653
9KąśIwonaK4010000m45:20.0043:27.12624
10KąśIwonaK401500m05:55.2505:33.26572
11Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód21:08.7519:48.82558
12Pasińska-SkowronSylwiaK40skok wzwyż1.201.38539
13KąśIwonaK40800m02:55.9702:43.46511
14PaterAgnieszkaK35100m16.1215.83496
15Sierka EwaK40skok w dal3.363.88470
16PaterAgnieszkaK35skok w dal3.533.79462
17Sierka EwaK40skok wzwyż1.101.26414
18PaterAgnieszkaK35pchnięcie kulą7.927.92412
19PaterAgnieszkaK35rzut dyskiem24.8824.88388
20Sierka EwaK40rzut oszczepem16.7922.24345
21Sierka EwaK40pchnięcie kulą6.366.80344
22Sierka EwaK40trójskok6.286.98323
23Sierka EwaK40rzut dyskiem15.6416.57235

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 35750

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LisCzesławM65pchnięcie kulą13.4020.241134
2MaciołAndrzejM652000m pprz.08:03.1408:46.141071
3LisCzesławM65rzut młotem44.6569.221009
4KuschillJuliuszM7080m ppł.14.5114.591004
5KuschillJuliuszM70300m ppł.54.9753.94968
6LasikJózefM60trójskok10.6415.31966
7LisCzesławM65rzut dyskiem44.1655.01956
8LasikJózefM60skok w dal4.777.03931
9UlidowskiAndrzejM453000m pprz.10:59.0309:43.97852
10MertaDariuszM50pchnięcie kulą12.6815.17830
11GidzińskiKrzysztofM60trójskok9.7213.99826
12WidełMarekM50skok w dal5.076.53825
13RomanowskiŁukaszM40400m ppł.01:02.4757.62825
14GidzińskiKrzysztofM60skok wzwyż1.401.95817
15ApostołMarianM65100m13.9311.20809
16GidzińskiKrzysztofM60skok w dal4.376.44808
17GąsiorowskiMarcinM35pchnięcie kulą14.7814.78807
18KuschillJuliuszM70200m30.6723.08800
19ApostołMarianM65200m29.2923.12798
20MaciołAndrzejM655000m19:32.3615:13.74791
21WidełMarekM50200m26.2623.21786
22HajAndrzejM60100m13.5011.28783
23KuschillJuliuszM70100m14.6811.28783
24GidzińskiKrzysztofM60rzut oszczepem36.8558.57766
25RomanowskiŁukaszM40110m ppł.17.5316.35754
26RomanowskiŁukaszM40200m24.7523.48753
27ApostołMarianM65400m01:08.2252.56747
28RomanowskiŁukaszM40skok wzwyż1.651.86732
29WidełMarekM50100m12.8711.49727
30MertaDariuszM50rzut dyskiem39.1642.24716
31GąsiorowskiMarcinM35rzut dyskiem40.6240.62685
32DanhoferKrzysztofM40400m57.4553.91680
33LeśniakMarianM702000m pprz.10:31.9410:37.75670
34LeśniakMarianM70400m01:14.9154.73641
35DanhoferKrzysztofM40200m25.8124.49636
36TrelaJacekM602000m pprz.09:35.5711:10.19571
37BurdaMarekM50400m01:04.6056.53559
38MajTadeuszM5510000m41:11.7835:29.69552
39PszczółkaJózefM602000m pprz.09:51.4911:28.73518
40MaciołAndrzejM65800m02:53.0502:11.67514
41BurdaMarekM50200m29.0525.68512
42LeśniakMarianM70800m03:03.6702:12.08506
43KoptaJerzyM751500m06:45.9604:34.55496
44KoptaJerzyM75800m03:20.5302:15.08449
45KoptaJerzyM755000m25:47.8717:48.19407
46SzczepaniakTomaszM55rzut dyskiem19.6623.64369
47KoptaJerzyM7510000m56:05.6438:54.07353
48SzczepaniakTomaszM55100m15.3713.28302
49SzczepaniakTomaszM55skok o tyczce1.802.55282
50PilchMarekM6510000m53:40.7542:03.14208
51PilchMarekM65200m38.7830.62138
52PilchMarekM65400m01:30.1201:09.43136
53PilchMarekM655000m27:07.6021:08.5597
54GąsiorowskiMarcinM35100m14.9214.7295

Kobiety - Województwo mazowieckie - 60344

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Chewińska Ludwika K70pchnięcie kulą9.9620.981223
2BartosikEwaK70trójskok8.2814.931215
3KielanUrszulaK60skok wzwyż1.331.951152
4BartosikEwaK70100m15.4411.361132
5BartosikEwaK70skok w dal3.546.301039
6PatlaGenowefaK55rzut oszczepem35.4558.601022
7KielanUrszulaK60trójskok8.4913.03988
8KrysztosiakKatarzyna K45200m28.3825.62960
9KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.805.96958
10ZielińskaWeronika K35400m01:00.4658.31933
11KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62926
12Milińska-TymendorfAnnaK50300m ppł.53.9701:05.04919
13IlczukWeronika K35200m26.8426.26916
14ŁońAgnieszkaK40800m02:24.7402:14.45911
15Milińska-TymendorfAnnaK50200m30.4326.36907
16Hass-KalitaJoannaK45400m01:06.3359.21906
17Hass-KalitaJoannaK451500m05:11.3004:39.86906
18Milińska-TymendorfAnnaK50400m01:09.3659.37901
19IlczukWeronika K35100m13.0612.83897
20Hass-KalitaJoannaK45800m02:31.9402:15.32897
21Jabłkowska MonikaK50200m30.7426.63892
22KrysztosiakKatarzyna K45400m01:07.3101:00.09880
23Jabłkowska MonikaK50400m01:10.6001:00.43870
24Jabłkowska MonikaK50100m14.9313.08855
25PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą10.6314.84840
26DżońBarbaraK55skok wzwyż1.201.66836
27KorzeniowskaJustyna K453000m chód17:44.9616:00.17833
28DżońBarbaraK55skok w dal3.775.41827
29Rupala-KapuścińskaBarbaraK35skok w dal4.935.30809
30BujnowskaMałgorzataK35400m01:04.8801:02.58808
31Rupala-KapuścińskaBarbaraK35100m13.7413.50797
32Milińska-TymendorfAnnaK5080m ppł.15.6816.16792
33BujnowskaMałgorzataK35200m28.8428.22787
34Hass-KalitaJoannaK455000m20:34.8018:47.74779
35Hass-KalitaJoannaK45200m31.6728.59762
36Kalista-ŁebekBeataK40200m30.4928.66759
37BujnowskaMałgorzataK35100m14.0713.82751
38PierzchałaHalinaK60rzut oszczepem23.0743.33736
39BorekElżbieta K50skok wzwyż1.201.56729
40Kalista-ŁebekBeataK40100m14.8114.01727
41Chewińska Ludwika K70rzut oszczepem17.6742.86727
42BujnowskaMałgorzataK35800m02:32.1602:27.11722
43Przybysz-MałekBeataK55pchnięcie kulą9.1812.82715
44PierzchałaHalinaK60100m17.3414.05715
45BorekElżbieta K50100m16.3114.29683
46NiewierkoMariaK353000m chód18:31.7317:59.49683
47Kalista-ŁebekBeataK40skok w dal4.074.70671
48Bratkowska AnnaK50rzut dyskiem29.6740.14669
49MichalakMarta K40400m01:13.0901:07.89666
50Przybysz-MałekBeataK55rzut młotem33.9944.21665
51MosakWeronika K30100m14.5414.54654
52SękowskaKatarzyna K35skok w dal4.164.47614
53Milińska-TymendorfAnnaK50rzut oszczepem25.2736.76614
54KielanUrszulaK60rzut oszczepem19.4936.61611
55ZiółkowskaKatarzyna K403000m chód20:19.1319:02.32610
56Bratkowska AnnaK50pchnięcie kulą9.0911.07607
57Chewińska Ludwika K70rzut młotem23.2140.70607
58GrabińskaGizelaK501500m06:23.7105:29.68592
59GrabińskaGizelaK50800m03:05.0602:37.60582
60Rupala-KapuścińskaBarbaraK35skok o tyczce2.602.83550
61ŚliwaAneta K35800m02:47.2802:41.73531
62MilewskaMagdaK30rzut oszczepem31.3832.18529
63ŚliwaAneta K351500m05:49.6105:41.50527
64Kalista-ŁebekBeataK40rzut oszczepem23.8631.60518
65MarsopAgnieszkaK35rzut oszczepem26.0330.34495
66LewandowskaDagmaraK4510000m51:21.6347:12.63484
67SękowskaKatarzyna K35pchnięcie kulą8.908.90473
68Kalista-ŁebekBeataK40pchnięcie kulą8.238.80467
69Ugniewska-MirosMonikaK40pchnięcie kulą7.938.48447
70GórnaKatarzyna K50100m18.5416.25446
71SękowskaKatarzyna K35skok wzwyż1.201.29445
72KrakowskaJoannaK40pchnięcie kulą7.868.40442
73GórnaKatarzyna K50200m39.8534.52439
74SękowskaKatarzyna K35rzut oszczepem22.3626.06415
75KrakowskaJoannaK40rzut oszczepem19.4025.69408
76MilewskaMagdaK30pchnięcie kulą7.747.74401
77MarsopAgnieszkaK35pchnięcie kulą7.647.64395
78KulikEwaK405000m24:43.3823:32.92389
79DżońBarbaraK55rzut młotem20.7627.00379
80Kalista-ŁebekBeataK40rzut dyskiem23.0024.37378
81Ugniewska-MirosMonikaK40rzut dyskiem20.9722.22339
82SękowskaKatarzyna K35rzut dyskiem21.1421.14319
83BońdaMonikaK45rzut oszczepem13.1819.84300
84MarsopAgnieszkaK35rzut dyskiem20.1120.11300
85GórnaKatarzyna K50rzut dyskiem14.5619.70292
86Ugniewska-MirosMonikaK40rzut oszczepem14.4219.10287
87SękowskaKatarzyna K35100m ppł.23.3822.21287
88BońdaMonikaK45rzut dyskiem14.4217.27248
89BońdaMonikaK45rzut młotem14.6618.04230

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 73176

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChmielewskiStanisławM60trójskok12.0917.401194
2WalczakMariuszM50rzut młotem64.5980.231183
3AdamczykJakubM40400m ppł.53.9649.771143
4ChmielewskiStanisławM60skok w dal5.438.011132
5BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.532.251108
6AdamczykJakubM40200m22.5421.391026
7TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.9418.351021
8OgonowskiSzymonM35400m49.3247.811008
9PiączkowskiAndrzejM70rzut młotem42.8765.97958
10OgonowskiSzymonM35200m22.4822.09926
11ZatorskiKazimierzM45skok w dal5.696.86891
12PiotrowskiAndrzejM45800m02:07.9701:55.89871
13PiączkowskiAndrzejM70pchnięcie kulą10.4115.67860
14KamionkaMarekM65rzut młotem37.9958.89847
15BońdaKonradM50pchnięcie kulą12.6015.07824
16Gajda RobertM55800m02:20.7901:57.77823
17BońdaKonradM50rzut oszczepem43.6762.38821
18WnorowskiStefanM40400m54.6651.29813
19MakowskiMichalM35800m02:02.2401:58.79798
20UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem28.4059.90786
21KorzeniowskiPawełM453000m chód16:03.5214:33.72770
22PawłowskiŁukaszM35100m11.5311.37767
23WnorowskiStefanM40200m24.6423.38766
24Gajda RobertM551500m04:54.4004:08.12761
25KobiałkaKonradM401500m04:21.8404:08.20760
26CzerwońskiArturM50400m59.9652.47752
27KobiałkaKonradM40800m02:09.1002:01.21740
28PiączkowskiAndrzejM70rzut dyskiem31.1143.20734
29TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.141.86732
30GrzegorekTomaszM50rzut oszczepem39.2056.00729
31ZatorskiKazimierzM45trójskok11.3013.09722
32JurekPawełM55skok w dal4.325.96717
33BobińskiMarianM65trójskok8.3312.89709
34CzerwońskiArturM50800m02:20.7502:02.68706
35MakowskiMichalM351500m04:17.9204:13.20706
36KulikJarosławM451500m04:37.4304:13.49703
37WażnyKrzysztofM35100m11.7711.61698
38WażnyKrzysztofM35200m24.3723.95698
39ZatorskiKazimierzM45rzut oszczepem41.2053.56694
40SuwalskiKazimierzM80rzut oszczepem23.0253.35691
41WalczykKonradM45skok w dal4.865.86683
42GórnyJacekM45100m12.6111.64682
43BernardelliMichałM405000m16:32.3215:55.01676
44ChurskiSzymonM50800m02:22.4102:04.12673
45SkrzypczakRobertM40rzut oszczepem43.9752.01672
46DubielAdamM40110m ppł.18.2517.02670
47WnorowskiStefanM40100m12.2511.69669
48GrzegorekTomaszM50rzut dyskiem36.7239.61667
49WalczykKonradM45skok wzwyż1.501.79665
50ZatorskiKazimierzM45skok wzwyż1.501.79665
51BońdaKonradM50rzut dyskiem36.6239.50665
52JanuszkoRomanM45skok o tyczce3.203.95663
53TurczynMarekM501500m04:53.0304:17.51660
54KuciejczykHenrykM6010000m41:12.2933:56.18658
55SiejkaMariuszM40400m58.0954.51652
56TokarskiJerzyM75rzut dyskiem24.9738.66649
57KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem31.9250.11645
58WalczakMariuszM50rzut dyskiem35.4038.19640
59CzyżkowskiPawełM3510000m34:17.2434:17.24633
60Florek FabianM351500m04:25.6404:20.78627
61NowakowskiJacekM50800m02:24.9902:06.37623
62CzyżkowskiPawełM355000m16:23.4716:19.83611
63KuciejczykHenrykM605000m19:56.6216:20.39610
64MichajłowRobertM4510000m37:10.4034:41.63605
65LipiecTomaszM505000m18:22.4316:24.58599
66SiejkaMariuszM40200m26.1924.85597
67NowakowskiJacekM501500m05:00.2104:23.82597
68TurczynMarekM50800m02:26.4902:07.68595
69BońdaKonradM50rzut młotem34.4142.74594
70KulikJarosławM455000m17:46.2916:29.62587
71FalandyszJanuszM6010000m42:29.8535:00.06585
72PiechnikMateuszM35200m25.5625.12569
73LeviCharlesM60pchnięcie kulą7.7410.49551
74TokarskiJerzyM75rzut oszczepem20.6343.51550
75GołaszewskiMichałM405000m17:25.1316:45.83547
76Florek FabianM355000m16:50.8816:47.14544
77WitkowskiPawełM4010000m36:47.6235:36.76544
78PrzetackiRyszardM65100m15.1512.18540
79PopławskiJanuszM70skok o tyczce2.003.50539
80DżońWitoldM60skok o tyczce2.303.50539
81GrządkowskiSewerynM4510000m38:22.1035:48.55532
82CybruchKrzysztofM40skok o tyczce3.003.45525
83DubielAdamM40100m12.8512.26520
84PopławskiJanuszM70400m01:18.6757.48518
85JurekPawełM55100m ppł.20.2918.36517
86SałamachaJarosławM401500m04:47.8404:32.84511
87WitkowskiPawełM405000m17:46.6017:06.50498
88ŻukPawełM45skok wzwyż1.351.61496
89SałamachaJarosławM40800m02:21.4502:12.81492
90BoratynDariuszM50skok o tyczce2.503.31487
91ŻukPawełM45skok w dal4.014.83473
92DżońWitoldM60rzut dyskiem25.5828.58461
93ŚliwaKrzysztofM351500m04:43.7704:38.58460
94LeviCharlesM60rzut dyskiem24.6727.57442
95MalerWładysławM80200m40.1526.76410
96ŚliwaKrzysztofM35800m02:21.2102:17.23410
97KępińskiCezaryM40100m13.3712.76408
98JurekPawełM55100m14.7712.76406
99WojciechowskiSebastianM351500m04:51.7504:46.41395
100WojciechowskiSebastianM355000m18:00.4217:56.42390
101WitkowskiBartoszM40pchnięcie kulą7.307.74388
102SowińskiEdmundM7510000m55:23.6538:24.95379
103MichalakJerzyM70400m01:24.3501:01.63358
104MalerWładysławM80100m19.0113.05346
105PiechnikMateuszM35110m ppł.20.8920.34325
106BernardelliMichałM405000m chód35:44.6833:37.29300
107PlejznerowskiMarcinM355000m18:51.5718:47.38293
108SowińskiEdmundM755000m27:18.8418:50.96287
109DembińskiEugeniuszM7510000m58:57.9040:53.53257
110KrukowskiArturM40800m02:37.5802:27.95244
111DembińskiEugeniuszM751500m07:36.1505:08.49238
112WitkowskiBartoszM40rzut młotem17.7119.64236
113LeviCharlesM60rzut młotem13.9819.53234
114MalerWładysławM805000m30:35.9619:32.81218
115KrukowskiArturM401500m05:29.7805:12.60213
116GórnyJacekM45200m32.2729.56202
117SowińskiEdmundM751500m07:44.9205:14.43202
118GmitrzukPawełM4510000m45:28.5942:26.59193
119MichalakJerzyM70800m03:31.9202:32.39187
120SowińskiEdmundM75800m03:47.6102:33.32176
121MuchaSebastianM401500m05:47.9905:29.86123
122ChurskiSzymonM50400m01:22.3301:12.0585
123GlińskiTadeuszM801500m09:48.2206:07.7012
124GlińskiTadeuszM80800m04:51.0403:01.411

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 1499

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1WalczakMarekM40pchnięcie kulą13.2013.99759
2KrawulskiAdamM45pchnięcie kulą11.5713.67740

Kobiety - Województwo podkarpackie - 5193

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MorawczyńskaJolantaK503000m chód16:49.4414:32.96952
2MorawczyńskaJolantaK505000m chód29:20.1525:23.94929
3Bocek TelkaAldonaK55200m40.4733.63482
4Bocek TelkaAldonaK55100m19.0116.03469
5PielaMałgorzataK551500m07:16.3405:57.06448
6ZaorskaJustyna K4510000m53:24.4249:05.50420
7Bocek TelkaAldonaK55400m01:38.4001:20.49382
8PielaMałgorzataK55400m01:40.8401:22.49345
9Bocek TelkaAldonaK551500m07:51.8706:26.13317
10UrbanikAnnaK555000m30:34.7125:27.21270
11UrbanikAnnaK5510000m01:09:18.7758:05.47179

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 16362

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RupalaAndrzejM65skok w dal4.547.16961
2Cząstka JanM60400m01:01.2749.46913
3MorawczyńskiKonradM453000m chód14:55.8113:32.32881
4KurczTadeuszM45100m11.8810.97880
5Cząstka JanM60200m27.4122.55868
6KurczTadeuszM45200m24.7222.64859
7PorzuczekBartoszM35800m02:01.2901:57.87821
8MorawczyńskiKonradM455000m chód26:12.8923:47.87814
9PorzuczekBartoszM35400m53.3651.72791
10ZajchowskiMarekM55skok w dal4.406.07722
11KurczTadeuszM45400m59.1953.69691
12ZajchowskiMarekM55trójskok9.0812.16640
13ForyśWłodzimierzM55100m13.6811.82632
14WojtasiewiczWincentyM652000m pprz.10:00.3110:53.74620
15ForyśWłodzimierzM55trójskok8.6711.61590
16ForyśWłodzimierzM55skok wzwyż1.301.72581
17ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.301.72581
18ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:22.1401:05.79549
19Cząstka JanM60800m02:44.0002:11.17524
20ForyśWłodzimierzM55skok o tyczce2.203.12435
21Gajda RomanM5510000m44:30.4638:20.87382
22ZajchowskiMarekM55100m ppł.21.8319.76378
23ForyśWłodzimierzM553000m pprz.15:41.1812:30.69359
24WojtasiewiczWincentyM655000m23:44.8718:30.54324
25Gajda RomanM555000m21:55.8418:47.67293
26ZajchowskiMarekM55skok o tyczce1.602.27207
27KuropatwaKazimierzM751500m08:37.6105:50.0649
28KuropatwaKazimierzM75800m04:18.8002:54.3317

Kobiety - Województwo podlaskie - 1318

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RakowskaIwonaK40800m02:43.0402:31.45662
2RakowskaIwonaK401500m05:39.7205:18.69656

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 5249

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TrusiewiczAdamM50pchnięcie kulą12.8315.35841
2CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą8.1215.18830
3CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem29.7856.45808
4TrusiewiczAdamM50rzut dyskiem39.5242.63723
5CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem23.8941.23697
6DziekońskiTadeuszM7010000m45:12.4333:28.01692
7TrusiewiczAdamM50rzut młotem37.7046.83658

Kobiety - Województwo pomorskie - 16183

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1DubielaHalinaK555000m21:13.0317:39.67892
2PetkaLucynaK451500m05:15.5004:43.63880
3DubielaHalinaK5510000m44:56.1137:39.61874
4PetkaLucynaK45800m02:35.2902:18.30851
5PetkaLucynaK455000m19:55.4018:11.76837
6GrinholcIwonaK453000m chód17:48.5216:03.38828
7PtakRyszardaK50pchnięcie kulą11.0913.50757
8TorłopMałgorzataK555000m chód37:24.6030:57.63668
9WitkowskaIwonaK555000m chód37:28.6731:01.00665
10TorłopMałgorzataK553000m chód22:13.7818:22.50655
11WitkowskaIwonaK553000m chód22:34.1818:39.37636
12RaczyńskaEwaK40400m01:16.6901:11.23583
13KownatkeAnnaK35skok wzwyż1.301.40560
14PaprockaDorotaK40pchnięcie kulą9.6410.30559
15GrzywaczDorotaK451500m06:20.9205:42.45522
16RaczyńskaEwaK40800m02:55.1002:42.65520
17GrzywaczDorotaK455000m24:01.7321:56.73505
18GrzywaczDorotaK4510000m50:41.7246:35.95505
19PtakRyszardaK50rzut dyskiem22.7630.79497
20RathnauAgnieszkaK40pchnięcie kulą8.659.25494
21RathnauAgnieszkaK40rzut dyskiem27.2328.86461
22SpręgaAureliaK455000m24:56.7922:47.02442
23GrzywaczDorotaK45400m01:27.3301:17.96433
24GrzywaczDorotaK45800m03:11.2502:50.33433
25SpręgaAureliaK451500m06:49.9906:08.58393
26SpręgaAureliaK45800m03:17.2702:55.69376
27Poćwiardowska-MarchlewiczAnnaK353000m chód23:57.5623:15.87357

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 49355

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ZielkeDariuszM60skok wzwyż1.602.231089
2Barbużyński BogusławM553000m chód14:08.6711:50.341081
3TobiasHubertM75pchnięcie kulą10.7918.101006
4KownatkeRafałM35pchnięcie kulą17.1017.10946
5MałkiewiczKrzysztofM45skok wzwyż1.752.08943
6PłoskiPrzemysławM40pchnięcie kulą16.0917.06943
7KubilusRobertM50200m25.2822.35895
8ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:46.4313:25.14894
9Pokrywka LeszekM50100m ppł.16.1315.39889
10ŁuniewskiMirosławM605000m chód28:43.7723:00.74865
11KaszubaKrzysztofM50pchnięcie kulą12.4814.93816
12MałkiewiczKrzysztofM45pchnięcie kulą12.4614.72803
13WerlingZbigniewM80pchnięcie kulą7.8214.61796
14MałkiewiczKrzysztofM45skok w dal5.346.43793
15KujawskiGrzegorzM4010000m33:12.2532:08.30792
16KujawskiGrzegorzM405000m15:56.0715:20.12773
17GrzenkowiczGrzegorzM40pchnięcie kulą13.3614.16769
18RóżyckiRyszardM602000m pprz.08:42.3410:08.21767
19KujawskiGrzegorzM403000m pprz.10:56.0310:09.52763
20SuchanowskiMaciejM35pchnięcie kulą13.7913.79747
21KubilusRobertM50800m02:19.4902:01.58731
22KostroWłodzimierzM75300m ppł.01:06.5401:00.32728
23TobiasHubertM75trójskok7.2412.94716
24SuchanowskiMaciejM35rzut dyskiem42.2042.20715
25KaszubaKrzysztofM50rzut dyskiem38.8641.92710
26LibanZygfrydM755000m22:47.7515:43.88706
27TobiasHubertM75rzut młotem28.7349.07693
28MałkiewiczKrzysztofM45rzut oszczepem40.2552.32676
29TobiasHubertM75rzut dyskiem25.5539.56666
30SzczerbaMirosławM55rzut młotem33.5846.29650
31SalewskiJanM40400m58.1554.57649
32Kostra ZbigniewM65400m01:10.9854.68644
33BagińskiTomaszM401500m04:33.8104:19.54639
34SalewskiJanM40800m02:14.0302:05.84635
35NarlochAdamM45skok w dal4.645.59626
36OssowskiDariuszM551500m05:09.6204:20.95625
37BorowskiSławomirM45pchnięcie kulą9.7911.56614
38GrzenkowiczGrzegorzM40rzut dyskiem36.8036.80614
39GuzowskiDariuszM5010000m38:29.3934:33.83614
40BorowskiSławomirM45rzut młotem35.5643.77610
41MarchlewiczDawidM35rzut młotem43.6443.64608
42TobiasHubertM75skok w dal3.025.45599
43SuchanowskiMaciejM35rzut młotem42.8242.82595
44SalewskiJanM40200m26.2824.93589
45SosnowskiWiesławM4510000m37:25.7334:55.94589
46KownatkeRafałM35rzut młotem41.1341.13569
47MałkiewiczKrzysztofM45rzut dyskiem31.2334.19565
48BorowskiSławomirM45rzut dyskiem31.1134.06563
49NagórekKrzysztofM6010000m42:56.7035:22.17560
50SuchanowskiMaciejM35rzut oszczepem40.8944.02557
51WerlingZbigniewM80rzut młotem21.2040.19554
52KostroWłodzimierzM75400m01:22.9857.02538
53LibanZygfrydM7510000m51:33.5535:45.38535
54NagórekKrzysztofM60800m02:44.5802:11.63515
55Kostra ZbigniewM65300m ppł.01:03.9201:07.15509
56NagórekKrzysztofM60400m01:11.5457.75507
57BorzeckiStefanM75rzut oszczepem18.3338.66480
58MrówkaMichałM353000m chód18:16.8217:45.01473
59ZawadzkiKazimierzM5510000m42:50.7736:54.98464
60Kostra ZbigniewM65800m02:57.8502:15.33444
61ZielińskiJacekM50800m02:37.4902:17.27410
62LibanZygfrydM75800m03:24.8502:17.99397
63LibanZygfrydM751500m07:04.1304:46.84391
64OssowskiDariuszM555000m20:55.3117:55.80391
65ZawadzkiKazimierzM555000m21:00.2718:00.05383
66RóżyckiRyszardM60800m02:54.2902:19.40373
67MrówkaMichałM355000m chód32:50.4231:55.25371
68BuryPawełM351500m04:56.8504:51.42356
69SzczerbaMirosławM55trójskok7.029.40354
70GrobelnyTomaszM401500m05:09.7304:53.59339
71ZielińskiJacekM50400m01:11.3601:02.45329
72BuryPawełM355000m18:36.1218:31.99321
73GrobelnyTomaszM40800m02:33.2902:23.92301
74ZielińskiJacekM501500m05:41.9705:00.52290
75RóżyckiRyszardM605000m23:02.1318:52.38284
76GrzywaczStanisławM601500m06:15.7705:02.57276
77GrzywaczStanisławM60800m03:02.6202:26.06270
78GrzywaczStanisławM605000m23:20.2019:07.18259
79Mikołajczyk WojciechM351500m05:10.9005:05.21258
80ZielińskiJacekM505000m21:25.9419:08.47257
81ZielińskiJacekM5010000m45:36.8140:57.66254
82RysiewskiRobertM351500m05:12.2105:06.50250
83GrobelnyTomaszM405000m20:03.9319:18.66240
84TobiasHubertM75100m18.8713.77216
85Mikołajczyk WojciechM355000m20:09.4520:04.98172
86GrzywaczStanisławM60400m01:24.2201:07.99169

Kobiety - Województwo śląskie - 21507

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SowaAlicjaK75pchnięcie kulą6.8016.43939
2MolskaUrszulaK60skok wzwyż1.151.69869
3Brych-PająkEwaK455000m19:53.7718:10.27840
4Brych-PająkEwaK451500m05:29.1704:55.92798
5Włodarczyk PatrycjaK40400m01:08.4401:03.57781
6Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:38.3905:04.21744
7Stępień-Wyrobiec OlgaK455000m21:13.9919:23.54722
8MolskaUrszulaK60skok w dal3.174.89710
9GołekDianaK3510000m41:28.6141:22.14709
10MolskaUrszulaK60trójskok6.7610.38703
11GołekDianaK355000m19:48.2019:37.86700
12NowakMonikaK355000m19:56.8419:46.43687
13Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m02:48.8702:30.40677
14SzyrajewMariaK70skok wzwyż0.901.49655
15Włodarczyk PatrycjaK402000m pprz.09:02.5708:20.25649
16NowakMonikaK351500m05:28.6205:21.00642
17SowaAlicjaK75rzut oszczepem13.8538.18640
18MolskaUrszulaK6080m ppł.19.5317.75635
19NowakMonikaK35800m02:39.0902:33.81631
20ŚwitajAneta K352000m pprz.08:42.0508:25.81630
21SzyrajewMariaK70skok w dal2.444.35596
22SowaAlicjaK75rzut dyskiem14.3735.81589
23SowaAlicjaK75rzut młotem19.8738.50570
24MolskaUrszulaK60100m18.8215.25559
25SzczotkaIlona K50400m01:25.8001:13.44531
26ŚwitajAneta K35200m33.5132.79522
27SzyrajewMariaK70200m46.0032.98511
28SzyrajewMariaK70trójskok4.768.58500
29SzyrajewMariaK70100m21.6615.93480
30SzczotkaIlona K501500m06:50.1505:52.40471
31Włodarczyk AlicjaK65100m20.6916.03469
32SzczotkaIlona K50800m03:18.2302:48.81449
33ŚwitajAneta K35pchnięcie kulą8.108.10424
34MolskaUrszulaK60200m45.6436.32354
35Włodarczyk AlicjaK65800m04:46.2003:27.75121

Mężczyźni - Województwo śląskie - 56767

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SeidelBogusławM705000m chód27:12.4019:39.901101
2MadejStefanM70rzut oszczepem39.1575.141006
3NowakRafałM453000m pprz.10:13.3009:03.451003
4MolskiStefanM553000m chód15:13.9612:44.98971
5MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem49.8955.75970
6MaliszewskiAndrzejM60pchnięcie kulą12.4616.89933
7MałeckiWaldemarM603000m chód16:31.6413:13.31916
8NowakRafałM45800m02:06.1001:54.20914
9NowakRafałM451500m04:18.5203:56.21900
10OrłowskiWaldemarM60100m13.0810.92899
11DobrzyńskiMarekM70300m ppł.57.2956.22878
12MyśliwiecJanM551500m04:46.8004:01.72834
13MyśliwiecJanM55800m02:21.3101:58.21812
14MolskiStefanM555000m chód28:34.9323:57.11804
15KreihsWitoldM50skok w dal5.016.46800
16MolskiStefanM55skok w dal4.656.41792
17MałeckiWaldemarM605000m chód30:09.2524:09.21791
18JenekAndrzejM60rzut oszczepem37.6359.81784
19OkońskiCzesławM75skok wzwyż1.171.91779
20KowalikZbigniewM65skok w dal3.986.28778
21BłaszczykZbigniewM6010000m39:26.5232:29.07765
22KalinowskiZbigniewM353000m pprz.10:27.1910:09.44763
23ŁukasiakAndrzejM601500m05:08.4404:08.36759
24StecułaLeszekM60skok wzwyż1.351.88751
25StecułaLeszekM60300m ppł.53.5659.76747
26ŻabińskiStanisławM65rzut oszczepem32.3656.52737
27StecułaLeszekM60skok w dal4.136.09733
28BryniakFryderykM75skok wzwyż1.141.86732
29GreniuchZbigniewM75skok wzwyż1.141.86732
30BerwidEdwardM85pchnięcie kulą6.0913.45727
31KreihsWitoldM50pchnięcie kulą11.2113.41725
32MyśliwiecJanM55400m01:03.1453.16717
33NowakRafałM455000m16:55.2115:42.22711
34GamracyLeszekM703000m chód21:15.7315:20.82690
35JędrusikJózefM80100m16.9311.62687
36GreniuchZbigniewM75trójskok7.0712.64687
37PałkaPiotrM3510000m33:36.8133:36.81681
38KołodziejczykJarosławM5010000m37:28.1533:38.84679
39BryniakFryderykM75rzut oszczepem24.8252.35677
40MolskiStefanM55400m ppł.01:17.3301:01.94672
41KreihsWitoldM50100m ppł.17.9417.11663
42KreihsWitoldM50rzut dyskiem36.1338.97655
43GamracyLeszekM705000m chód36:35.7726:27.10651
44GreniuchZbigniewM75skok w dal3.115.61639
45ListowskiAndrzejM50skok wzwyż1.401.76637
46StecułaLeszekM60100m14.1611.83634
47KreihsWitoldM50trójskok9.7112.10632
48ŁukasiakAndrzejM605000m19:48.5116:13.75627
49OkońskiCzesławM75skok w dal3.075.54617
50KalinowskiZbigniewM355000m16:23.0116:19.37613
51ListowskiAndrzejM50400m ppł.01:15.4101:03.83610
52MolskiStefanM553000m pprz.13:44.4110:57.55608
53KowalikZbigniewM65trójskok7.6711.87600
54ZawadzkiJerzyM75skok wzwyż1.051.72599
55WierzbickiJacekM35100m12.1411.97594
56WierzbickiJacekM35skok w dal5.125.39592
57KulejWiesławM70rzut oszczepem23.9645.98585
58StecułaLeszekM60rzut oszczepem28.6845.58579
59StecułaLeszekM60100m ppł.19.9817.84575
60JędrusikJózefM80200m37.6125.07574
61OkońskiCzesławM75trójskok6.4111.46562
62KwoczałaZygmuntM70200m33.5125.22557
63WilkDariuszM40800m02:19.9002:11.35520
64WilkDariuszM401500m04:46.7604:31.82520
65KwoczałaZygmuntM70100m15.9612.27516
66RębiszMariuszM4510000m38:52.5636:16.98502
67WierzbickiJacekM35trójskok10.8410.87497
68WilkDariuszM405000m17:47.6917:07.54496
69ŁukasiakAndrzejM60800m02:45.9302:12.71493
70PiontekAdrianM40pchnięcie kulą8.909.43488
71KreihsWitoldM50400m ppł.01:20.6601:08.27476
72WierzbickiJacekM35pchnięcie kulą8.988.98461
73BerwidEdwardM85rzut młotem15.3234.11460
74WyrobiecGrzegorzM451500m05:05.5904:39.22454
75GreniuchZbigniewM75100m17.2412.58443
76ListowskiAndrzejM503000m pprz.14:12.6011:58.23439
77SzczotkaAndrzejM551500m05:36.1804:43.33420
78BerwidEdwardM85rzut dyskiem12.5125.54404
79SzczotkaAndrzejM55800m02:44.6902:17.76401
80ZawadzkiJerzyM75200m37.9827.03388
81WyrobiecGrzegorzM455000m19:24.2018:00.49382
82BerwidEdwardM85rzut oszczepem10.7428.78339
83ZawadzkiJerzyM75100m18.0013.13328
84OkońskiCzesławM7580m ppł.22.5020.79289
85WierzbickiJacekM35400m ppł.01:19.1301:16.36275
86OkońskiCzesławM75skok o tyczce1.302.44253
87PiontekAdrianM40rzut oszczepem19.0022.48249
88ZawadzkiJerzyM7580m ppł.23.1421.38243
89GamracyLeszekM702000m pprz.13:19.2513:26.60241
90ZawadzkiJerzyM75300m ppł.01:29.5601:21.19181
91KwoczałaZygmuntM70400m01:37.3001:11.09102
92ZawadzkiJerzyM75400m01:47.3001:13.7359
93RissMieczysławM75100m21.7415.868

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 8417

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚlęzakHalinaK65skok wzwyż1.201.871064
2Stępniewska CzesławaK65rzut dyskiem26.5551.83887
3Stępniewska CzesławaK65pchnięcie kulą8.0414.77836
4ŚlęzakHalinaK65pchnięcie kulą7.7014.14797
5ŚlęzakHalinaK65skok w dal3.045.04751
6Stępniewska CzesławaK65skok wzwyż1.001.56729
7ŚlęzakHalinaK65rzut oszczepem17.8438.08638
8Stępniewska CzesławaK65rzut oszczepem17.8037.99637
9Stępniewska CzesławaK65skok w dal2.674.42607
10ŚlęzakHalinaK65rzut dyskiem16.0231.27505
11Stępniewska CzesławaK65rzut młotem21.0533.42485
12ŚlęzakHalinaK65rzut młotem20.9133.19481

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 10216

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PardelaMirosławM80pchnięcie kulą9.4817.72983
2MirkowskiGrzegorzM80pchnięcie kulą9.0616.93935
3MirkowskiGrzegorzM80rzut młotem32.2561.13882
4KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.1315.09825
5MirkowskiGrzegorzM80rzut dyskiem24.6042.46720
6PardelaMirosławM80skok w dal3.075.93705
7MirkowskiGrzegorzM80rzut oszczepem22.2851.64667
8PardelaMirosławM80skok wzwyż1.001.72599
9PardelaMirosławM80trójskok6.0611.64593
10SułekKrzysztofM75rzut dyskiem22.4434.74576
11SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.3210.60557
12MirkowskiGrzegorzM80skok wzwyż0.901.55441
13SułekKrzysztofM75rzut młotem17.8930.56405
14SułekKrzysztofM75skok w dal2.394.31376
15SyskaRyszardM60400m01:15.9901:01.35368
16KotwicaFabianM655000m23:31.5618:20.17343
17SyskaRyszardM60800m03:05.1902:28.11241

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 19928

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Romanowska HelenaK80pchnięcie kulą7.0119.431126
2SudzińskaMariolaK401500m04:55.2504:36.97927
3SudzińskaMariolaK405000m18:15.5817:23.54920
4FalbaWioletta K505000m20:21.2417:46.63880
5SkrzyńskaEwaK50200m31.1526.98869
6SkrzyńskaEwaK50100m15.0713.21836
7OpakBeataK55200m33.4027.75818
8MielczarekAlicjaK40200m29.5427.76815
9OpakBeataK55100m16.0513.53788
10MielczarekAlicjaK40100m14.5013.72767
11PiechockaKatarzyna K4510000m43:35.8040:04.44764
12PietruszkaMagdalenaK35400m01:06.8901:04.52755
13SamborTeresaK80pchnięcie kulą4.7213.08731
14PietruszkaMagdalenaK35800m02:32.4302:27.37718
15JachimowiczDorotaK405000m20:26.1419:27.90716
16PieczulisKrystynaK551500m06:18.8905:10.05708
17SamborElżbieta K553000m chód21:34.8917:50.36694
18MielczarekAlicjaK40skok w dal4.104.74682
19KowalskaAgnieszkaK405000m20:51.9019:52.43678
20Romanowska HelenaK80rzut dyskiem14.1039.71661
21Romanowska HelenaK80rzut młotem20.1643.15647
22SamborElżbieta K55pchnięcie kulą8.1211.34623
23Romanowska HelenaK80rzut oszczepem11.7536.80615
24SamborElżbieta K55rzut dyskiem18.8228.77459
25PieczkowskaAgnieszkaK40800m03:00.9002:48.04458
26SamborElżbieta K55rzut oszczepem16.8527.85448
27SamborTeresaK80rzut oszczepem8.4426.44422
28SamborElżbieta K55rzut młotem21.9028.49403

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 68711

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM75rzut młotem47.6081.301200
2GrzybMarekM65skok w dal5.037.931111
3GudaniecRyszardM70pchnięcie kulą12.7819.241074
4KubackiMieczysławM65pchnięcie kulą12.3818.701042
5GrzybMarekM65skok wzwyż1.472.161020
6JabłońskiJerzyM75pchnięcie kulą10.8218.151009
7GrzybMarekM65rzut oszczepem42.6474.47996
8ZawadaSławomirM50skok wzwyż1.652.07933
9GudaniecRyszardM70rzut oszczepem35.7368.57911
10JabłońskiJerzyM75rzut dyskiem33.6552.10901
11ZawadaSławomirM50100m ppł.16.0615.32898
12GrzybMarekM65100m ppł.18.4015.41886
13GulbickiTadeuszM65skok w dal4.276.74871
14ChilmanowiczJanuszM55pchnięcie kulą11.8615.81868
15GrzybMarekM65200m28.6222.60864
16ZawadaSławomirM50skok w dal5.226.73855
17SkrzyńskiPiotrM50200m25.6622.68852
18BartkowskiZbigniewM5510000m36:26.6431:24.01850
19SzyslerAndrzejM65300m ppł.54.2657.01848
20GrzybMarekM65100m13.8011.09842
21SkrzyńskiPiotrM50100m12.4511.12836
22SzparakRyszardM65400m01:06.1350.95832
23LotzTadeuszM65pchnięcie kulą9.9715.06823
24GoleniowskiDawidM35800m02:01.3301:57.91820
25ZawadaSławomirM50trójskok11.1713.91818
26JabłońskiSławomirM70rzut młotem37.0356.99817
27BartkowskiZbigniewM555000m17:39.2915:07.81809
28KubackiMieczysławM65rzut dyskiem37.8747.17808
29KubackiMieczysławM65rzut młotem34.9854.23774
30BarczakAdamM45800m02:12.5502:00.04768
31JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą9.3714.11766
32KłosGrzegorzM35800m02:03.7502:00.26762
33FlagaPrzemysławM351500m04:14.2504:09.60745
34ZawadaSławomirM50400m ppł.01:10.8759.98740
35GudaniecRyszardM70rzut dyskiem30.6642.58722
36LotzTadeuszM65rzut młotem32.5550.46715
37OlszewskiMarekM50skok w dal4.676.02714
38BarczakAdamM451500m04:36.5104:12.65712
39SzyslerAndrzejM65400m01:09.9153.86683
40GulbickiTadeuszM65trójskok8.2012.69678
41ChilmanowiczJanuszM55rzut młotem34.2847.26665
42WodzyńskiBogusławM601500m05:19.6204:17.36662
43JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem28.0038.88653
44GębskiMariuszM40200m25.6824.37650
45KołakowskiRafałM40800m02:13.5702:05.41644
46GębskiMariuszM40100m12.3611.79640
47KrupińskiBogumiłM4510000m36:39.5434:12.83638
48GulbickiTadeuszM65200m31.1924.62623
49OlszewskiMarekM50rzut oszczepem33.8948.41620
50CiołkowskiMarekM553000m chód19:13.7316:05.67618
51Zienkiewicz PiotrM455000m17:33.4316:17.69617
52FlagaPrzemysławM355000m16:21.7416:18.11616
53GulbickiTadeuszM65100m14.8111.91609
54LotzTadeuszM65rzut dyskiem29.3436.55609
55KaweczyńskiKrzysztofM353000m pprz.11:18.0010:58.81605
56GębskiMariuszM40rzut oszczepem39.8747.16602
57KasperskiArkadiusz M5010000m38:45.7734:48.54598
58CzaplickiPiotrM401500m04:38.8604:24.33592
59BystrzyckiRadosławM5010000m38:55.6534:57.41588
60KołakowskiRafałM40400m59.5855.91587
61CentkowskiRomualdM65rzut dyskiem28.2035.13583
62FiukMiroslawM55skok wzwyż1.301.72581
63GulbickiTadeuszM65rzut dyskiem28.0734.97580
64GulbickiTadeuszM65rzut oszczepem25.9145.25575
65KasprowiczMarcinM405000m17:13.4616:34.60574
66ChilmanowiczJanuszM55rzut dyskiem28.5234.30567
67KasperskiArkadiusz M505000m18:36.8216:37.43567
68LotzTadeuszM65rzut oszczepem25.5744.66566
69ElminowskiEdwardM55400m01:07.0756.47562
70PatalonAdamM505000m18:46.2616:45.86547
71OziemkiewiczMarekM45pchnięcie kulą8.8110.41546
72OlszewskiMarekM50pchnięcie kulą8.6810.38544
73OziemkiewiczMarekM45rzut dyskiem29.7532.57535
74CzaplickiPiotrM405000m17:31.1616:51.64533
75OlszewskiMarekM50400m ppł.01:18.4401:06.39531
76AmbroziakMarcinM3510000m35:52.2435:52.24528
77StraussDarekM505000m18:56.2316:54.77526
78OlszewskiMarekM50skok wzwyż1.301.63515
79KosowskiJanuszM6510000m46:08.4436:08.80511
80CiołkowskiMarekM555000m chód34:54.2629:14.99499
81OziemkiewiczMarekM45rzut oszczepem30.2039.26489
82PatalonAdamM5010000m40:38.8836:30.11489
83ZawadaSławomirM50skok o tyczce2.503.31487
84ChodaraRomanM65400m01:15.6758.30484
85ElminowskiEdwardM55200m30.6626.16465
86OziemkiewiczMarekM45rzut młotem27.9334.38464
87KlimikZenonM551500m05:33.2404:40.85441
88ChodaraRomanM65800m02:58.8202:16.06431
89DobrzyńskiHenrykM551500m05:36.2504:43.39419
90ŻmijewskiPawełM40200m28.1126.67418
91PieczarkaDariuszM451500m05:11.4204:44.54410
92Szostawicki MichałM4010000m39:08.2437:52.86408
93NagorskiRobertM5510000m44:00.2237:54.81406
94DobrzyńskiHenrykM55800m02:46.1602:18.99380
95LeśniewskiJanM70800m03:14.0902:19.57370
96NowakJerzyM555000m21:15.2918:12.92357
97KuczkowskiRyszardM55800m02:48.4402:20.90348
98ŻmijewskiPawełM40100m13.7613.13332
99KuczkowskiRyszardM551500m05:49.9704:54.95329
100MelnyczokJanM655000m23:44.5018:30.26324
101PieczarkaDariuszM45800m02:37.7702:22.88317
102LeśniewskiJanM705000m25:13.1018:34.55316
103JabłonkaKrystianM35800m02:27.2002:23.05314
104MelnyczokJanM651500m06:28.0304:57.00314
105JabłonkaKrystianM351500m05:04.3204:58.75302
106ŚliwczyńskiJarosławM351500m05:06.2905:00.68289
107KrólikowskiJanuszM65rzut oszczepem14.2224.84283
108PaluszakTadeuszM70400m01:28.9101:04.96250
109RękawieckiRobertM45400m01:15.7701:08.73151
110SzapielGrzegorzM4510000m46:44.9043:37.81150
111PieczkowskiHubertM45400m01:19.9601:12.5377
112KwiatkowskiRyszardM55100m17.4115.0462
113RękawieckiRobertM45800m03:05.8802:48.3346
114KrólikowskiJanuszM65800m03:52.1702:56.6610

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 9400

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁeszykAneta K50skok w dal4.536.05982
2PodsiadłoAleksandraK65100m16.4312.73908
3PodsiadłoAleksandraK65200m35.0126.55894
4TalarPatrycjaK351500m05:06.3104:59.20776
5PodsiadłoAleksandraK65400m01:26.5901:03.80774
6MałeckaAnnaK35rzut dyskiem45.2345.23764
7KaczmarekAgataK4010000m42:05.8240:21.00752
8TalarPatrycjaK3510000m40:29.8340:23.51751
9SinieckaBeataK50rzut dyskiem30.0240.62678
10MałeckaAnnaK35pchnięcie kulą10.8510.85593
11SinieckaBeataK50pchnięcie kulą8.8710.80590
12ŻerkoRenataK50rzut oszczepem23.2733.85560
13ŻerkoRenataK50rzut młotem22.8826.94378

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 53393

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM80pchnięcie kulą13.0624.411386
2MusiałWiesławM60skok w dal5.337.861104
3RoszczakCzesławM80rzut młotem38.0272.071054
4MusiałWiesławM60100m ppł.16.0014.291048
5DrążkowskiMariuszM65pchnięcie kulą12.3318.631037
6MusiałWiesławM60300m ppł.47.1952.651020
7RoszczakCzesławM80rzut dyskiem33.2557.391001
8LorenzSylwesterM70skok w dal4.317.27982
9MusiałWiesławM60trójskok10.6315.30959
10MusiałWiesławM60skok wzwyż1.502.09952
11MarcinkowskiMarcinM40200m23.3122.12926
12GołębiewskiEdwardM703000m chód18:22.3613:15.68912
13CiesielskiWojciechM55skok wzwyż1.552.05908
14KowalewiczAleksanderM70rzut oszczepem35.2167.58897
15SuszyckiNorbertM70rzut dyskiem37.2451.72894
16WawrzyniakZenonM65rzut oszczepem38.5767.36893
17LorenzSylwesterM70trójskok8.7114.49887
18LorenzSylwesterM70skok wzwyż1.302.02885
19MuszyńskiAndrzejM70skok wzwyż1.302.02885
20MusiałWiesławM60200m27.3522.50875
21MarcinkowskiMarcinM40100m11.5411.01866
22KowalewiczAleksanderM70pchnięcie kulą10.3815.63857
23KrólikBogdanM55rzut oszczepem41.2564.75856
24GołębiewskiEdwardM705000m chód32:21.4823:23.30840
25RoszczakCzesławM80rzut oszczepem27.4563.62839
26KwitaZbigniewM603000m chód17:35.6114:04.49822
27LorenzSylwesterM70100m14.5711.20806
28LorenzSylwesterM7080m ppł.15.9116.00804
29NadachowskiJanM70rzut młotem36.1955.69796
30NadachowskiJanM70pchnięcie kulą9.6814.57794
31NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą12.2114.42785
32KowalewiczAleksanderM70rzut dyskiem33.0345.87784
33KrollEdwardM80rzut oszczepem25.1958.38764
34Dziuba MariuszM50skok wzwyż1.501.88751
35DrążkowskiMariuszM65rzut dyskiem34.5243.00730
36ItkowiakRobertM50rzut oszczepem39.2556.07730
37KowalewiczAleksanderM70trójskok7.7912.96715
38NowakIreneuszM70pchnięcie kulą8.8013.25715
39NadachowskiMarekM45rzut dyskiem38.1441.76707
40JankowskiTomaszM45rzut młotem40.2749.57701
41TarasiukPawełM3510000m33:20.9533:20.95700
42KrólikBogdanM55pchnięcie kulą9.6812.90694
43NadachowskiMarekM45rzut młotem39.2148.27680
44DyczkoPiotrM35400m ppł.01:04.5901:02.33659
45CzerbniakNorbertM4510000m36:20.9633:55.49659
46BrylewskiMateuszM351500m04:22.9704:18.16654
47MuszyńskiAndrzejM70skok w dal3.375.69649
48DrążkowskiMariuszM65rzut młotem29.5745.84642
49RepczyńskiAleksanderM70300m ppł.01:04.0901:02.89641
50NowakIreneuszM70rzut oszczepem24.8447.67609
51TerleckiKrzysztofM4010000m35:54.2134:45.06601
52PodsiadłoZdzisławM70100m15.5811.98588
53SienkiewiczCzesławM6010000m42:32.5135:02.25582
54DrążkowskiMariuszM65rzut oszczepem26.0645.51578
55NadachowskiMarekM45rzut oszczepem34.6845.08572
56KrollEdwardM80rzut młotem20.1138.12522
57RepczyńskiAleksanderM70400m01:18.5957.42521
58KrólikBogdanM55rzut dyskiem25.6630.86503
59SzajdaTomaszM405000m17:47.6017:07.46496
60DyczkoPiotrM35400m59.8858.04495
61KoziczLeszekM501500m05:12.5304:34.65495
62SienkiewiczCzesławM605000m21:06.9017:17.97472
63GołębiewskiEdwardM701500m06:26.0004:38.96457
64Dziuba MariuszM50rzut dyskiem25.6827.70444
65KoziczLeszekM505000m19:54.3117:46.64410
66DyczkoPiotrM35800m02:21.6002:17.61404
67WernerCzesławM55200m31.6927.03386
68SmulAndrzejM601500m05:59.7904:49.70369
69RepczyńskiAleksanderM70800m03:14.8002:20.08362
70GołębiewskiEdwardM70400m01:24.6101:01.82351
71WernerCzesławM55100m15.1013.04348
72RepczyńskiAleksanderM70100m17.0313.09337
73GołębiewskiEdwardM70800m03:16.8902:21.58337
74NuijensPeterM701500m06:49.4304:55.90322
75SkalskiPrzemysławM35100m13.5213.34292
76SkalskiPrzemysławM35200m29.3228.82248
77SobkowskiKrzysztofM351500m05:30.8805:24.82147

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 8345

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PiwowarskaTeresaK65pchnięcie kulą8.5015.61888
2KielingAnnaK5580m ppł.16.5516.07801
3KielingAnnaK55skok w dal3.615.18784
4KielingAnnaK55100m16.1613.63774
5KielingAnnaK55200m34.7028.83750
6ZboińskaAgnieszkaK45100m15.7814.37673
7ZboińskaAgnieszkaK45200m33.3830.13668
8ZboińskaAgnieszkaK45skok w dal3.724.62649
9PiwowarskaTeresaK65rzut młotem26.4842.04629
10KielingAnnaK55rzut dyskiem23.6836.20596
11PiwowarskaTeresaK65rzut oszczepem16.1734.51572
12ZboińskaAgnieszkaK45400m01:20.8501:12.17561

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 43359

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StrelczukWojciechM65pchnięcie kulą12.9719.591095
2KopikLeszekM75pchnięcie kulą11.6419.521091
3JaworskiLeszekM65skok w dal4.637.30979
4SzychRobertM50800m02:09.4601:52.84950
5SzychRobertM501500m04:25.2603:53.11938
6SobońRomanM60skok wzwyż1.452.02885
7RatajczykKrzysztofM40skok wzwyż1.782.01875
8StrelczukWojciechM65rzut młotem38.6359.88862
9JaworskiLeszekM65trójskok9.2414.30855
10HoffmannZygfrydM70skok w dal3.966.68854
11RadzikowskiHenrykM60pchnięcie kulą11.1815.16829
12KrauzeJerzyM55rzut oszczepem40.0662.89829
13JaworskiLeszekM65100m13.9011.17818
14KopikLeszekM75rzut dyskiem29.8846.26791
15PiotrowskiRobertM55pchnięcie kulą10.8814.50790
16KielingMariuszM603000m chód18:04.9514:27.96780
17KrauzeJerzyM55100m ppł.17.9716.26768
18Barański BogusławM602000m pprz.08:42.8510:08.81765
19RokickiŁukaszM35200m23.8123.40760
20JaworskiLeszekM65200m29.7023.45758
21KrauzeJerzyM55200m27.6223.56743
22SuskiJanM65300m ppł.57.2301:00.13734
23KrawczukJanM70skok o tyczce2.404.20732
24KrauzeJerzyM55100m13.2911.48725
25SuskiGrzegorzM40trójskok12.0613.00725
26KielingMariuszM605000m chód31:28.0525:12.33725
27PiotrowskiRobertM55rzut dyskiem35.4042.57722
28SuskiJanM65skok wzwyż1.251.84713
29BurdzyMieczysławM75skok w dal3.325.99707
30WojnachAndrzejM50800m02:21.1102:02.99698
31SuskiJanM65trójskok8.2512.76697
32ZboińskiWojciechM50400m01:01.3853.71690
33RokickiŁukaszM35100m11.8111.65687
34HoffmannZygfrydM70400m01:13.6353.79686
35SuławaMarianM70skok o tyczce2.304.02682
36RadzikowskiHenrykM60rzut dyskiem36.1540.39681
37RadzikowskiHenrykM60rzut młotem34.1247.66671
38SuskiGrzegorzM40skok w dal5.075.71659
39JurkowskiJerzyM65rzut młotem30.1446.72656
40HoffmannZygfrydM70100m15.2911.75649
41WojnachAndrzejM501500m04:54.8704:19.13644
42PochranowiczJanuszM6510000m43:43.5734:15.30636
43HoffmannZygfrydM70200m32.6624.58625
44ŻmudaTomaszM40800m02:14.7302:06.50620
45ZboińskiWojciechM50200m27.9824.73610
46KuśmiderAndrzejM355000m16:23.9016:20.26610
47WojnachAndrzejM505000m18:29.3816:30.79584
48Barański BogusławM601500m05:30.8104:26.37572
49JurkowskiJerzyM65rzut dyskiem27.2233.91560
50PochranowiczJanuszM651500m05:56.6004:32.94510
51BurdzyMieczysławM75trójskok5.9410.62470
52Barański BogusławM60800m02:47.6102:14.05468
53ŻmudaTomaszM401500m04:53.1704:37.90466
54PiotrowskiRobertM55rzut młotem24.5833.89456
55KnapCzarekM505000m19:36.7417:30.95444
56HoffmannZygfrydM70800m03:08.5102:15.56440
57GłowackiWłodzimierzM801500m07:32.8404:43.07422
58WyganowskiAndrzejM755000m25:38.2617:41.55421
59WyganowskiAndrzejM751500m07:00.9504:44.69409
60WyganowskiAndrzejM75800m03:24.2902:17.61404
61BurdzyMieczysławM75300m ppł.01:18.5601:11.21397
62GłowackiWłodzimierzM80800m03:43.0302:19.01380
63SuskiJanM65100m ppł.23.7819.91367
64BurdzyMieczysławM75100m18.0213.15324
65BurdzyMieczysławM75200m41.3129.40211
66BurdzyMieczysławM7580m ppł.26.8624.8255

Raport województw

Miejsce Województwo Punkty Punkty - Kobiety Punkty - Mężczyźni Zgłoszeni - Kobiety Zgłoszeni - Mężczyźni
1.mazowieckie133520603447317600
2.warmińsko-mazurskie88639199286871100
3.śląskie78274215075676700
4.pomorskie65538161834935500
5.wielkopolskie6279394005339300
6.łódzkie60570141064646400
7.kujawsko-pomorskie5241576704474500
8.zachodniopomorskie5170483454335900
9.małopolskie48607128573575000
10.dolnośląskie39422138402558200
11.lubelskie2721674121980400
12.podkarpackie2155551931636200
13.lubuskie2005815691848900
14.świętokrzyskie1863384171021600
15.podlaskie65671318524900
16.opolskie14990149900

Kobiety - Województwo dolnośląskie - 13840

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BoguckaBożenaK50skok wzwyż1.481.921119
2RostkowskaAnnaK40800m02:14.2502:04.701071
3RostkowskaAnnaK401500m04:46.5704:28.83985
4BoguckaBożenaK5080m ppł.14.4514.89929
5Szykulska RenataK45trójskok10.3312.45924
6FicnerAnnaK3510000m38:17.2138:11.24849
7BoguckaBożenaK50skok w dal4.115.48846
8FicnerAnnaK355000m18:27.2618:17.63828
9BoguckaBożenaK50100m15.3213.43802
10BoguckaBożenaK50rzut oszczepem29.9943.62742
11BoguckaBożenaK50trójskok8.2810.82737
12Szykulska RenataK4580m ppł.15.9217.03704
13MazurAneta K45rzut oszczepem25.5738.48646
14GadzińskaBarbaraK40rzut oszczepem27.8936.94617
15Szykulska RenataK45pchnięcie kulą8.1710.01541
16GadzińskaBarbaraK40pchnięcie kulą8.449.02480
17GadzińskaBarbaraK40rzut dyskiem24.7826.26413
18AdamczykMarzena K45rzut dyskiem18.6222.30340
19MazurAneta K45rzut dyskiem15.3018.32267

Mężczyźni - Województwo dolnośląskie - 25582

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StolarczykMarekM55rzut dyskiem46.6656.11976
2OlszewskiAdrianM40skok w dal6.206.98918
3StolarczykMarekM55pchnięcie kulą12.3916.52911
4OlszewskiAdrianM40trójskok13.5914.65886
5KasprzakIreneuszM551500m04:46.3004:01.29839
6Szewera PawełM45skok w dal5.466.58831
7TrzcińskiFranciszekM55rzut oszczepem40.0562.87828
8KasprzakIreneuszM55800m02:21.2801:58.18813
9MichalakJakubM35skok w dal6.166.49804
10StolarczykMarekM55rzut młotem39.9855.12788
11TłuszczZbigniewM55rzut dyskiem38.2746.02787
12Szewera PawełM45skok wzwyż1.601.91779
13KominekAndrzejM35pchnięcie kulą14.1614.16769
14KominekAndrzejM35rzut dyskiem43.9243.92747
15OlszewskiAdrianM40100m11.9711.42743
16TrzcińskiFranciszekM55pchnięcie kulą10.2013.60736
17PrzedwojewskiTomaszM50trójskok10.1812.68691
18PrzedwojewskiTomaszM50skok w dal4.455.74669
19TrzcińskiFranciszekM55rzut młotem34.2747.24664
20MichalakJakubM35trójskok12.2312.27644
21TłuszczZbigniewM55rzut młotem33.1345.67640
22PrzedwojewskiTomaszM50skok wzwyż1.401.76637
23KinalGrzegorzM40rzut oszczepem41.6249.23632
24JaworKrzysztofM653000m chód21:14.9516:11.00610
25NiezgodaStanisławM70200m32.9024.76605
26JaworKrzysztofM655000m chód36:20.1427:42.57580
27TrzcińskiFranciszekM55rzut dyskiem28.0033.67556
28KinalGrzegorzM40110m ppł.19.5518.23530
29Więckowski TomaszM50skok w dal3.905.03519
30NiezgodaStanisławM70100m15.9612.27516
31SobczykTomaszM4010000m37:54.9936:41.96477
32Szcześniak AndrzejM703000m chód24:37.3417:46.34471
33ŻakWaldemarM50100m14.0712.56454
34NiezgodaStanisławM70400m01:20.9459.13451
35Więckowski TomaszM50400m01:08.4159.87422
36SobczykTomaszM405000m18:25.5517:43.98416
37Więckowski TomaszM5010000m43:26.2939:00.45347
38Szcześniak AndrzejM705000m26:26.5819:28.67225
39Szcześniak AndrzejM7010000m56:32.7041:51.62216
40Więckowski TomaszM50100m15.5513.89203
41Szcześniak AndrzejM70400m01:34.2101:08.83149
42Szcześniak AndrzejM70100m19.0114.61103

Kobiety - Województwo kujawsko-pomorskie - 7670

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LisowskaAlicjaK503000m chód17:18.2314:57.86917
2AdryjańczykMałgorzataK45200m29.5726.69887
3AdryjańczykMałgorzataK45100m14.4013.11851
4AdryjańczykMałgorzataK45400m01:08.8401:01.45840
5SafandowskaMałgorzataK405000m chód32:50.7730:48.58674
6MakowskaDanutaK4010000m44:14.2342:24.08666
7Wojciechowska MałgorzataK60skok w dal3.014.64651
8Mikołajczyk HenrykaK60rzut oszczepem17.4132.70538
9Wojciechowska MałgorzataK60100m19.3715.70507
10Pełka-WittJolantaK45skok w dal3.163.92488
11Mikołajczyk HenrykaK60rzut dyskiem13.8223.87369
12Wojciechowska MałgorzataK60200m47.8838.11282

Mężczyźni - Województwo kujawsko-pomorskie - 44745

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrankowskiWacławM70pchnięcie kulą13.1519.801108
2MielcarekMarekM7080m ppł.14.0414.121075
3KrankowskiWacławM70rzut młotem47.3472.851066
4KorolkoEdwardM80pchnięcie kulą9.9718.631037
5MielcarekMarekM70skok wzwyż1.402.171030
6ZglenickiRyszardM60pchnięcie kulą13.3318.071004
7KrakowiakDariuszM55skok w dal5.277.27979
8PełkaJulianM70skok w dal4.146.98926
9KrankowskiWacławM70rzut dyskiem37.8052.49908
10PełkaJulianM70pchnięcie kulą10.8316.30898
11PełkaJulianM70skok wzwyż1.302.02885
12MielcarekBłażejM65pchnięcie kulą10.3215.59855
13MielcarekMarekM70200m30.1322.67852
14KrakowiakDariuszM55pchnięcie kulą11.5215.36841
15KrakowiakDariuszM55rzut oszczepem40.4863.55838
16WojciechowskiEugeniuszM60skok w dal4.446.55826
17FormaniewiczAndrzejM60200m27.8222.88826
18MielcarekMarekM70skok w dal3.846.48816
19MusiałMichałM50400m58.8451.49803
20MielcarekMarekM70100m14.6211.24794
21WiśniewskiMaciejM40rzut oszczepem50.7660.04788
22TęczaDamianM35100m11.4911.33779
23NowackiCzesławM75rzut dyskiem29.4045.52777
24WojciechowskiEugeniuszM60trójskok9.3713.49773
25KrakowiakDariuszM55100m13.1411.35763
26MielcarekBłażejM65rzut dyskiem35.7444.52759
27TęczaDamianM35skok w dal5.906.21758
28RygierJerzyM55400m01:02.2652.42755
29MusiałMichałM50800m02:18.4502:00.67753
30WierzchowskiHenrykM85pchnięcie kulą6.2213.74744
31KorolkoEdwardM80skok o tyczce2.104.22737
32KrankowskiWacławM70rzut oszczepem29.2956.21732
33ZglenickiRyszardM60rzut dyskiem38.2542.74725
34WojciechowskiEugeniuszM60300m ppł.54.8501:01.20697
35NowackiCzesławM75rzut młotem28.8449.26696
36WiśniewskiMaciejM40pchnięcie kulą12.0112.73684
37RygierJerzyM55800m02:28.1302:03.91678
38KorpalŁukaszM35skok w dal5.495.78671
39KrakowiakDariuszM55rzut dyskiem32.5539.14658
40KubarskiJulianM50skok w dal4.335.58630
41JastrzębskiKrzysztofM45800m02:19.5702:06.39623
42NowackiCzesławM75rzut oszczepem22.4547.35605
43KubarskiJulianM50trójskok9.3811.68599
44SierantOskarM45100m13.0512.05574
45WiśniewskiMaciejM40rzut dyskiem34.5734.57572
46NurkiewiczJarosławM453000m chód18:18.4516:36.07572
47KorolkoEdwardM80skok w dal2.715.23559
48WojciechowskiEugeniuszM60100m14.5012.11558
49JastrzębskiKrzysztofM451500m04:54.6204:29.19545
50TęczaDamianM35trójskok11.1711.20538
51KorolkoEdwardM80skok wzwyż0.951.64524
52WiśniewskiMaciejM40rzut młotem32.9336.53497
53KorpalŁukaszM35400m01:00.6558.79464
54KubarskiJulianM50400m ppł.01:21.5901:09.06454
55MielcarekMarekM70skok o tyczce1.803.15443
56WojciechowskiGrzegorzM6010000m45:22.4637:22.22437
57KorpalŁukaszM35100m12.8512.68425
58ChromińskiPiotrM45rzut oszczepem26.0933.91412
59OsóbkaTomaszM80skok o tyczce1.503.02408
60NurkiewiczJarosławM455000m chód36:21.3033:00.18325
61NiejadlikTomaszM40rzut dyskiem18.9518.95282
62JaroszAdamM3510000m41:01.6341:01.63251
63KubarskiJulianM50100m ppł.22.8321.78217
64NiejadlikTomaszM40200m31.3429.74189
65OsóbkaTomaszM80200m46.0930.72134
66OsóbkaTomaszM80100m21.0714.46122
67WierzchowskiHenrykM85100m22.8314.59112
68AngielWładysławM80800m04:16.8002:40.06107
69AngielWładysławM801500m08:58.3905:36.5595
70AngielWładysławM805000m33:54.0421:39.3468
71AngielWładysławM80400m01:54.5301:13.1667
72WierzchowskiHenrykM85200m53.8333.2338
73NowackiCzesławM75200m49.6135.304
74NurkiewiczJarosławM45110m ppł.30.4727.151

Kobiety - Województwo lubelskie - 7412

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1AndrzejewskaJoannaK501500m05:18.9204:34.02947
2WoszczekDanutaK40800m02:22.4902:12.36944
3AndrzejewskaJoannaK5010000m42:36.7037:27.85883
4AndrzejewskaJoannaK50800m02:48.5302:23.52773
5GąszczykJoannaK405000m20:17.0319:19.22729
6GąszczykJoannaK4010000m43:07.7141:20.32710
7LewandowskaAnnaK35skok wzwyż1.401.51676
8Poświatowska SabinaK40rzut oszczepem24.9833.08545
9Poświatowska SabinaK40pchnięcie kulą7.808.34438
10Poświatowska SabinaK40rzut młotem25.1628.03396
11Poświatowska SabinaK40rzut dyskiem22.6524.00371

Mężczyźni - Województwo lubelskie - 19804

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1BobrzykLeszekM70rzut dyskiem39.9055.41963
2BobrzykLeszekM70pchnięcie kulą11.5117.33959
3MiduchRyszardM55400m ppł.01:07.8054.31953
4CelińskiRobertM45800m02:06.3701:54.44908
5CelińskiRobertM451500m04:18.8703:56.53896
6BobrzykLeszekM70rzut oszczepem33.6964.66854
7NagórekMarcinM401500m04:19.7704:06.24782
8NagórekMarcinM40400m55.3251.91781
9MiduchRyszardM55200m27.2623.26779
10MiduchRyszardM55400m01:01.8952.11771
11NagórekMarcinM40800m02:08.0802:00.25763
12AlbiniakLeszekM50100m12.8311.46735
13MiduchRyszardM55100m ppł.18.5216.76704
14Malinowski DawidM35rzut dyskiem41.4941.49702
15CelińskiRobertM455000m16:58.8515:45.59702
16AlbiniakLeszekM50200m27.2424.08683
17AlbiniakLeszekM50rzut dyskiem37.1140.03674
18RosłowiczJerzyM651500m05:34.7104:16.19674
19WiśniewskiTomaszM50800m02:26.0002:07.25604
20PawlakŁukaszM401500m04:38.8804:24.35591
21WiśniewskiTomaszM501500m05:02.4804:25.82577
22WiśniewskiTomaszM5010000m39:25.6935:24.39558
23WiśniewskiTomaszM505000m18:46.1116:45.73547
24PawlakŁukaszM405000m17:44.9917:04.95502
25RosłowiczJerzyM65800m02:55.5402:13.57477
26KaliszewskiKarolM35400m01:02.4501:00.53397
27KamińskiEdwardM65100m16.0512.90377
28KaliszewskiKarolM35800m02:25.1202:21.03346
29LuchowskiKonradM35100m13.4813.30300
30KaliszewskiKarolM351500m05:13.8305:08.09240
31JedlewskiKrzysztofM405000m24:27.7023:32.515

Kobiety - Województwo lubuskie - 1569

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KrzyżanMałgorzataK50rzut dyskiem36.8049.79849
2KrzyżanMałgorzataK50pchnięcie kulą10.6012.91720

Mężczyźni - Województwo lubuskie - 18489

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1KlimczakAndrzejM70pchnięcie kulą13.9320.971178
2ZwolskiEdwardM65rzut młotem41.9164.97942
3ZrobczyńskiGrzegorzM70skok w dal4.136.97912
4ZrobczyńskiGrzegorzM70trójskok8.9114.82910
5DuberJerzyM60pchnięcie kulą11.6415.78866
6DuberJerzyM60rzut dyskiem44.4549.67855
7IliaszewiczRyszardM60rzut młotem41.9858.63843
8KoszelaMaciejM40200m24.0222.79839
9KoszelaMaciejM40100m11.7011.16820
10ZwolskiEdwardM65rzut dyskiem37.7547.03806
11DuberJerzyM60rzut młotem38.6754.01770
12MusiałArkadiusz M45rzut oszczepem44.9258.39764
13KrukowskiZenonM75pchnięcie kulą8.2713.87752
14GuzowskiJarosławM50rzut oszczepem38.2654.65710
15KrukowskiZenonM75rzut młotem29.3450.11709
16KrukowskiZenonM75rzut dyskiem26.5541.10694
17KrukowskiZenonM75rzut oszczepem24.9752.66681
18IliaszewiczRyszardM60rzut dyskiem34.3638.39644
19BojarskiArkadiusz M40rzut dyskiem36.7536.75613
20MusiałArkadiusz M45rzut dyskiem29.3332.11527
21AlgierskiJarosławM80skok w dal2.635.08526
22AlgierskiJarosławM80skok wzwyż0.951.64524
23GuzowskiJarosławM50pchnięcie kulą8.099.68503
24AlgierskiJarosławM80trójskok5.6010.76491
25AlgierskiJarosławM80rzut oszczepem16.8238.98485
26SalmanowiczZdzisławM705000m29:19.4621:36.0271
27SalmanowiczZdzisławM7010000m01:03:41.0047:08.6954

Kobiety - Województwo łódzkie - 14106

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1GrotAneta K40200m26.2124.631031
2GrotAneta K40100m12.7412.051022
3OlczykAgnieszkaK40100m14.3013.53794
4AmbroziakSylwiaK4510000m43:39.6440:07.97762
5HałaczkiewiczSylwiaK351500m05:09.1205:01.95759
6IgnaczakMarzena K45pchnięcie kulą10.9313.40751
7OlczykAgnieszkaK40200m30.8428.99739
8HałaczkiewiczSylwiaK35800m02:31.5802:26.55730
9HałaczkiewiczSylwiaK35200m30.7230.06674
10GłuszczAgataK35100m14.7614.50659
11GłuszczAgataK35200m31.0830.41654
12RosińskaJaninaK85100m24.7314.67633
13IgnaczakMarzena K45rzut młotem31.6338.93577
14Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40pchnięcie kulą9.8010.47570
15Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut oszczepem25.9534.37569
16KucharskaZofiaK55rzut oszczepem20.0833.19547
17Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut młotem30.6834.18498
18RosińskaJaninaK85200m59.1933.64478
19KucharskaZofiaK55rzut dyskiem18.3728.08447
20HałaczkiewiczSylwiaK35rzut oszczepem22.1125.77410
21KowalskaMarlenaK303000m chód23:16.2723:16.27357
22Ochmańska-ZrazekMagdalenaK40rzut dyskiem20.0021.19320
23RosińskaJaninaK85400m03:14.0901:43.0470
24RosińskaJaninaK851500m15:32.3207:58.4750
25RosińskaJaninaK85800m07:51.7604:01.165

Mężczyźni - Województwo łódzkie - 46464

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SzczepaniakStefanM80pchnięcie kulą10.4019.441086
2KikowskiWojciechM70rzut oszczepem38.5974.06990
3PietrzakWaldemarM60400m01:00.3848.74954
4ŁuczakJerzyM70skok wzwyż1.352.09952
5PietrzakWaldemarM60200m27.0922.28903
6PietrzakWaldemarM60100m13.1811.01871
7SutAndrzejM60300m ppł.51.0456.95850
8ŁuczakJerzyM70trójskok8.4714.09838
9MaksZygmuntM70pchnięcie kulą10.0815.17830
10WodoBronisławM70rzut młotem37.4857.68828
11KucharskiPiotrM35400m52.8251.20818
12ŁuczakJerzyM70skok w dal3.846.48816
13KucharskiPiotrM35200m23.4323.03805
14WojtaszczykStanisławM60pchnięcie kulą10.8714.74804
15KucharskiPiotrM35100m11.4211.26799
16ŚciubełMarcinM45100m12.1811.24797
17PólkowskiMarcinM40skok wzwyż1.701.92789
18SutAndrzejM60100m ppł.18.0916.15783
19SkarbaAndrzejM35400m53.5151.87783
20GrzybowskiPrzemysławM40400m ppł.01:03.8958.93777
21ZduniakKrzysztofM60100m13.5711.33774
22ZduniakKrzysztofM60200m28.3423.31773
23ŚciubełMarcinM45200m25.4923.35770
24ZnykStanisławM35200m23.7623.35766
25Harasiński RyszardM603000m chód18:17.0814:37.66763
26ZnykStanisławM35skok w dal5.926.23761
27RębaczSylwesterM451500m04:32.4904:08.97752
28GrzybowskiPrzemysławM40400m55.9652.51750
29MaksZygmuntM70rzut dyskiem31.5743.84746
30ZnykStanisławM35100m11.6011.44739
31GrzybowskiPrzemysławM40200m24.9823.70727
32PęczekAdamM45200m25.9223.74724
33Harasiński RyszardM605000m chód31:29.9125:13.82724
34WodoBronisławM70rzut oszczepem28.8955.45721
35PęczekAdamM45400m58.5953.15718
36SucharkiewiczAleksanderM403000m chód16:03.5815:05.38716
37ZduniakKrzysztofM60400m01:06.0253.30710
38SulińskiAndrzejM40pchnięcie kulą12.1112.84691
39WodoBronisławM70rzut dyskiem29.2640.63686
40SutAndrzejM60400m01:06.6753.82685
41PłoskońskiPiotrM553000m chód18:24.9415:24.83684
42PęczekAdamM45100m12.6111.64682
43IgnasiakJanM652000m pprz.09:42.5110:34.35681
44PietrzykKrzysztofM405000m16:41.4216:03.77653
45ŁuczakJerzyM7080m ppł.17.2917.39628
46MaksJanuszM55800m02:32.0202:07.16606
47SzczepaniakStefanM80trójskok6.1811.88603
48SulińskiAndrzejM40rzut młotem38.6442.86596
49MaksJanuszM551500m05:13.7904:24.46590
50ŚciubełMarcinM45trójskok10.0311.62582
51GrzybowskiPrzemysławM40100m12.7112.13552
52PłoskońskiPiotrM555000m chód33:52.3628:23.12544
53ŁuczakJerzyM70300m ppł.01:07.2601:06.00543
54Malinowski MichałM35skok w dal4.875.13528
55AmbroziakZbigniewM4510000m38:53.5336:17.88501
56SutAndrzejM60skok o tyczce2.203.35498
57PłoskońskiPiotrM553000m pprz.14:33.0211:36.32497
58SkarbaAndrzejM35800m02:16.5102:12.66494
59StępieńGrzegorzM4510000m39:37.5036:58.92460
60StępieńGrzegorzM455000m18:52.1417:30.74444
61WojtaszczykStanisławM60rzut oszczepem22.3035.44434
62Malinowski MichałM35400m01:02.0801:00.17411
63Malinowski MichałM35400m ppł.01:13.2501:10.69410
64PłoskońskiPiotrM55trójskok7.049.43355
65SutAndrzejM60rzut młotem19.0926.66344
66PłoskońskiPiotrM55400m ppł.01:32.6901:14.24323
67IgnasiakJanM653000m chód26:34.8720:14.65290
68KurpiewskiJanuszM651500m06:36.2405:03.28271
69KurpiewskiJanuszM65800m03:13.5302:27.26253
70BalickiJacekM55200m36.0230.73133
71ObałkaSzymonM652000m pprz.13:39.8014:52.76105

Kobiety - Województwo małopolskie - 12857

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Prymakowska BarbaraK7510000m57:55.0037:42.92871
2SzczepanikDorotaK50pchnięcie kulą12.3715.06854
3SzczepanikDorotaK50rzut dyskiem36.4549.32840
4PiechutaAleksandraK30200m27.9527.95804
5PiechutaAleksandraK30100m13.5413.54791
6SzczepanikDorotaK50rzut młotem38.3745.18681
7PaterAgnieszkaK35rzut oszczepem34.1339.78670
8KąśIwonaK405000m21:10.2820:09.94653
9KąśIwonaK4010000m45:20.0043:27.12624
10KąśIwonaK401500m05:55.2505:33.26572
11Pasińska-SkowronSylwiaK403000m chód21:08.7519:48.82558
12Pasińska-SkowronSylwiaK40skok wzwyż1.201.38539
13KąśIwonaK40800m02:55.9702:43.46511
14PaterAgnieszkaK35100m16.1215.83496
15Sierka EwaK40skok w dal3.363.88470
16PaterAgnieszkaK35skok w dal3.533.79462
17Sierka EwaK40skok wzwyż1.101.26414
18PaterAgnieszkaK35pchnięcie kulą7.927.92412
19PaterAgnieszkaK35rzut dyskiem24.8824.88388
20Sierka EwaK40rzut oszczepem16.7922.24345
21Sierka EwaK40pchnięcie kulą6.366.80344
22Sierka EwaK40trójskok6.286.98323
23Sierka EwaK40rzut dyskiem15.6416.57235

Mężczyźni - Województwo małopolskie - 35750

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1LisCzesławM65pchnięcie kulą13.4020.241134
2MaciołAndrzejM652000m pprz.08:03.1408:46.141071
3LisCzesławM65rzut młotem44.6569.221009
4KuschillJuliuszM7080m ppł.14.5114.591004
5KuschillJuliuszM70300m ppł.54.9753.94968
6LasikJózefM60trójskok10.6415.31966
7LisCzesławM65rzut dyskiem44.1655.01956
8LasikJózefM60skok w dal4.777.03931
9UlidowskiAndrzejM453000m pprz.10:59.0309:43.97852
10MertaDariuszM50pchnięcie kulą12.6815.17830
11GidzińskiKrzysztofM60trójskok9.7213.99826
12WidełMarekM50skok w dal5.076.53825
13RomanowskiŁukaszM40400m ppł.01:02.4757.62825
14GidzińskiKrzysztofM60skok wzwyż1.401.95817
15ApostołMarianM65100m13.9311.20809
16GidzińskiKrzysztofM60skok w dal4.376.44808
17GąsiorowskiMarcinM35pchnięcie kulą14.7814.78807
18KuschillJuliuszM70200m30.6723.08800
19ApostołMarianM65200m29.2923.12798
20MaciołAndrzejM655000m19:32.3615:13.74791
21WidełMarekM50200m26.2623.21786
22HajAndrzejM60100m13.5011.28783
23KuschillJuliuszM70100m14.6811.28783
24GidzińskiKrzysztofM60rzut oszczepem36.8558.57766
25RomanowskiŁukaszM40110m ppł.17.5316.35754
26RomanowskiŁukaszM40200m24.7523.48753
27ApostołMarianM65400m01:08.2252.56747
28RomanowskiŁukaszM40skok wzwyż1.651.86732
29WidełMarekM50100m12.8711.49727
30MertaDariuszM50rzut dyskiem39.1642.24716
31GąsiorowskiMarcinM35rzut dyskiem40.6240.62685
32DanhoferKrzysztofM40400m57.4553.91680
33LeśniakMarianM702000m pprz.10:31.9410:37.75670
34LeśniakMarianM70400m01:14.9154.73641
35DanhoferKrzysztofM40200m25.8124.49636
36TrelaJacekM602000m pprz.09:35.5711:10.19571
37BurdaMarekM50400m01:04.6056.53559
38MajTadeuszM5510000m41:11.7835:29.69552
39PszczółkaJózefM602000m pprz.09:51.4911:28.73518
40MaciołAndrzejM65800m02:53.0502:11.67514
41BurdaMarekM50200m29.0525.68512
42LeśniakMarianM70800m03:03.6702:12.08506
43KoptaJerzyM751500m06:45.9604:34.55496
44KoptaJerzyM75800m03:20.5302:15.08449
45KoptaJerzyM755000m25:47.8717:48.19407
46SzczepaniakTomaszM55rzut dyskiem19.6623.64369
47KoptaJerzyM7510000m56:05.6438:54.07353
48SzczepaniakTomaszM55100m15.3713.28302
49SzczepaniakTomaszM55skok o tyczce1.802.55282
50PilchMarekM6510000m53:40.7542:03.14208
51PilchMarekM65200m38.7830.62138
52PilchMarekM65400m01:30.1201:09.43136
53PilchMarekM655000m27:07.6021:08.5597
54GąsiorowskiMarcinM35100m14.9214.7295

Kobiety - Województwo mazowieckie - 60344

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Chewińska Ludwika K70pchnięcie kulą9.9620.981223
2BartosikEwaK70trójskok8.2814.931215
3KielanUrszulaK60skok wzwyż1.331.951152
4BartosikEwaK70100m15.4411.361132
5BartosikEwaK70skok w dal3.546.301039
6PatlaGenowefaK55rzut oszczepem35.4558.601022
7KielanUrszulaK60trójskok8.4913.03988
8KrysztosiakKatarzyna K45200m28.3825.62960
9KrysztosiakKatarzyna K45skok w dal4.805.96958
10ZielińskaWeronika K35400m01:00.4658.31933
11KrysztosiakKatarzyna K45100m13.8612.62926
12Milińska-TymendorfAnnaK50300m ppł.53.9701:05.04919
13IlczukWeronika K35200m26.8426.26916
14ŁońAgnieszkaK40800m02:24.7402:14.45911
15Milińska-TymendorfAnnaK50200m30.4326.36907
16Hass-KalitaJoannaK45400m01:06.3359.21906
17Hass-KalitaJoannaK451500m05:11.3004:39.86906
18Milińska-TymendorfAnnaK50400m01:09.3659.37901
19IlczukWeronika K35100m13.0612.83897
20Hass-KalitaJoannaK45800m02:31.9402:15.32897
21Jabłkowska MonikaK50200m30.7426.63892
22KrysztosiakKatarzyna K45400m01:07.3101:00.09880
23Jabłkowska MonikaK50400m01:10.6001:00.43870
24Jabłkowska MonikaK50100m14.9313.08855
25PatlaGenowefaK55pchnięcie kulą10.6314.84840
26DżońBarbaraK55skok wzwyż1.201.66836
27KorzeniowskaJustyna K453000m chód17:44.9616:00.17833
28DżońBarbaraK55skok w dal3.775.41827
29Rupala-KapuścińskaBarbaraK35skok w dal4.935.30809
30BujnowskaMałgorzataK35400m01:04.8801:02.58808
31Rupala-KapuścińskaBarbaraK35100m13.7413.50797
32Milińska-TymendorfAnnaK5080m ppł.15.6816.16792
33BujnowskaMałgorzataK35200m28.8428.22787
34Hass-KalitaJoannaK455000m20:34.8018:47.74779
35Hass-KalitaJoannaK45200m31.6728.59762
36Kalista-ŁebekBeataK40200m30.4928.66759
37BujnowskaMałgorzataK35100m14.0713.82751
38PierzchałaHalinaK60rzut oszczepem23.0743.33736
39BorekElżbieta K50skok wzwyż1.201.56729
40Kalista-ŁebekBeataK40100m14.8114.01727
41Chewińska Ludwika K70rzut oszczepem17.6742.86727
42BujnowskaMałgorzataK35800m02:32.1602:27.11722
43Przybysz-MałekBeataK55pchnięcie kulą9.1812.82715
44PierzchałaHalinaK60100m17.3414.05715
45BorekElżbieta K50100m16.3114.29683
46NiewierkoMariaK353000m chód18:31.7317:59.49683
47Kalista-ŁebekBeataK40skok w dal4.074.70671
48Bratkowska AnnaK50rzut dyskiem29.6740.14669
49MichalakMarta K40400m01:13.0901:07.89666
50Przybysz-MałekBeataK55rzut młotem33.9944.21665
51MosakWeronika K30100m14.5414.54654
52SękowskaKatarzyna K35skok w dal4.164.47614
53Milińska-TymendorfAnnaK50rzut oszczepem25.2736.76614
54KielanUrszulaK60rzut oszczepem19.4936.61611
55ZiółkowskaKatarzyna K403000m chód20:19.1319:02.32610
56Bratkowska AnnaK50pchnięcie kulą9.0911.07607
57Chewińska Ludwika K70rzut młotem23.2140.70607
58GrabińskaGizelaK501500m06:23.7105:29.68592
59GrabińskaGizelaK50800m03:05.0602:37.60582
60Rupala-KapuścińskaBarbaraK35skok o tyczce2.602.83550
61ŚliwaAneta K35800m02:47.2802:41.73531
62MilewskaMagdaK30rzut oszczepem31.3832.18529
63ŚliwaAneta K351500m05:49.6105:41.50527
64Kalista-ŁebekBeataK40rzut oszczepem23.8631.60518
65MarsopAgnieszkaK35rzut oszczepem26.0330.34495
66LewandowskaDagmaraK4510000m51:21.6347:12.63484
67SękowskaKatarzyna K35pchnięcie kulą8.908.90473
68Kalista-ŁebekBeataK40pchnięcie kulą8.238.80467
69Ugniewska-MirosMonikaK40pchnięcie kulą7.938.48447
70GórnaKatarzyna K50100m18.5416.25446
71SękowskaKatarzyna K35skok wzwyż1.201.29445
72KrakowskaJoannaK40pchnięcie kulą7.868.40442
73GórnaKatarzyna K50200m39.8534.52439
74SękowskaKatarzyna K35rzut oszczepem22.3626.06415
75KrakowskaJoannaK40rzut oszczepem19.4025.69408
76MilewskaMagdaK30pchnięcie kulą7.747.74401
77MarsopAgnieszkaK35pchnięcie kulą7.647.64395
78KulikEwaK405000m24:43.3823:32.92389
79DżońBarbaraK55rzut młotem20.7627.00379
80Kalista-ŁebekBeataK40rzut dyskiem23.0024.37378
81Ugniewska-MirosMonikaK40rzut dyskiem20.9722.22339
82SękowskaKatarzyna K35rzut dyskiem21.1421.14319
83BońdaMonikaK45rzut oszczepem13.1819.84300
84MarsopAgnieszkaK35rzut dyskiem20.1120.11300
85GórnaKatarzyna K50rzut dyskiem14.5619.70292
86Ugniewska-MirosMonikaK40rzut oszczepem14.4219.10287
87SękowskaKatarzyna K35100m ppł.23.3822.21287
88BońdaMonikaK45rzut dyskiem14.4217.27248
89BońdaMonikaK45rzut młotem14.6618.04230

Mężczyźni - Województwo mazowieckie - 73176

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ChmielewskiStanisławM60trójskok12.0917.401194
2WalczakMariuszM50rzut młotem64.5980.231183
3AdamczykJakubM40400m ppł.53.9649.771143
4ChmielewskiStanisławM60skok w dal5.438.011132
5BednarskiDariuszM65skok wzwyż1.532.251108
6AdamczykJakubM40200m22.5421.391026
7TokarskiJerzyM75pchnięcie kulą10.9418.351021
8OgonowskiSzymonM35400m49.3247.811008
9PiączkowskiAndrzejM70rzut młotem42.8765.97958
10OgonowskiSzymonM35200m22.4822.09926
11ZatorskiKazimierzM45skok w dal5.696.86891
12PiotrowskiAndrzejM45800m02:07.9701:55.89871
13PiączkowskiAndrzejM70pchnięcie kulą10.4115.67860
14KamionkaMarekM65rzut młotem37.9958.89847
15BońdaKonradM50pchnięcie kulą12.6015.07824
16Gajda RobertM55800m02:20.7901:57.77823
17BońdaKonradM50rzut oszczepem43.6762.38821
18WnorowskiStefanM40400m54.6651.29813
19MakowskiMichalM35800m02:02.2401:58.79798
20UgniewskiAndrzejM75rzut oszczepem28.4059.90786
21KorzeniowskiPawełM453000m chód16:03.5214:33.72770
22PawłowskiŁukaszM35100m11.5311.37767
23WnorowskiStefanM40200m24.6423.38766
24Gajda RobertM551500m04:54.4004:08.12761
25KobiałkaKonradM401500m04:21.8404:08.20760
26CzerwońskiArturM50400m59.9652.47752
27KobiałkaKonradM40800m02:09.1002:01.21740
28PiączkowskiAndrzejM70rzut dyskiem31.1143.20734
29TokarskiJerzyM75skok wzwyż1.141.86732
30GrzegorekTomaszM50rzut oszczepem39.2056.00729
31ZatorskiKazimierzM45trójskok11.3013.09722
32JurekPawełM55skok w dal4.325.96717
33BobińskiMarianM65trójskok8.3312.89709
34CzerwońskiArturM50800m02:20.7502:02.68706
35MakowskiMichalM351500m04:17.9204:13.20706
36KulikJarosławM451500m04:37.4304:13.49703
37WażnyKrzysztofM35100m11.7711.61698
38WażnyKrzysztofM35200m24.3723.95698
39ZatorskiKazimierzM45rzut oszczepem41.2053.56694
40SuwalskiKazimierzM80rzut oszczepem23.0253.35691
41WalczykKonradM45skok w dal4.865.86683
42GórnyJacekM45100m12.6111.64682
43BernardelliMichałM405000m16:32.3215:55.01676
44ChurskiSzymonM50800m02:22.4102:04.12673
45SkrzypczakRobertM40rzut oszczepem43.9752.01672
46DubielAdamM40110m ppł.18.2517.02670
47WnorowskiStefanM40100m12.2511.69669
48GrzegorekTomaszM50rzut dyskiem36.7239.61667
49WalczykKonradM45skok wzwyż1.501.79665
50ZatorskiKazimierzM45skok wzwyż1.501.79665
51BońdaKonradM50rzut dyskiem36.6239.50665
52JanuszkoRomanM45skok o tyczce3.203.95663
53TurczynMarekM501500m04:53.0304:17.51660
54KuciejczykHenrykM6010000m41:12.2933:56.18658
55SiejkaMariuszM40400m58.0954.51652
56TokarskiJerzyM75rzut dyskiem24.9738.66649
57KoteckiAndrzejM55rzut oszczepem31.9250.11645
58WalczakMariuszM50rzut dyskiem35.4038.19640
59CzyżkowskiPawełM3510000m34:17.2434:17.24633
60Florek FabianM351500m04:25.6404:20.78627
61NowakowskiJacekM50800m02:24.9902:06.37623
62CzyżkowskiPawełM355000m16:23.4716:19.83611
63KuciejczykHenrykM605000m19:56.6216:20.39610
64MichajłowRobertM4510000m37:10.4034:41.63605
65LipiecTomaszM505000m18:22.4316:24.58599
66SiejkaMariuszM40200m26.1924.85597
67NowakowskiJacekM501500m05:00.2104:23.82597
68TurczynMarekM50800m02:26.4902:07.68595
69BońdaKonradM50rzut młotem34.4142.74594
70KulikJarosławM455000m17:46.2916:29.62587
71FalandyszJanuszM6010000m42:29.8535:00.06585
72PiechnikMateuszM35200m25.5625.12569
73LeviCharlesM60pchnięcie kulą7.7410.49551
74TokarskiJerzyM75rzut oszczepem20.6343.51550
75GołaszewskiMichałM405000m17:25.1316:45.83547
76Florek FabianM355000m16:50.8816:47.14544
77WitkowskiPawełM4010000m36:47.6235:36.76544
78PrzetackiRyszardM65100m15.1512.18540
79PopławskiJanuszM70skok o tyczce2.003.50539
80DżońWitoldM60skok o tyczce2.303.50539
81GrządkowskiSewerynM4510000m38:22.1035:48.55532
82CybruchKrzysztofM40skok o tyczce3.003.45525
83DubielAdamM40100m12.8512.26520
84PopławskiJanuszM70400m01:18.6757.48518
85JurekPawełM55100m ppł.20.2918.36517
86SałamachaJarosławM401500m04:47.8404:32.84511
87WitkowskiPawełM405000m17:46.6017:06.50498
88ŻukPawełM45skok wzwyż1.351.61496
89SałamachaJarosławM40800m02:21.4502:12.81492
90BoratynDariuszM50skok o tyczce2.503.31487
91ŻukPawełM45skok w dal4.014.83473
92DżońWitoldM60rzut dyskiem25.5828.58461
93ŚliwaKrzysztofM351500m04:43.7704:38.58460
94LeviCharlesM60rzut dyskiem24.6727.57442
95MalerWładysławM80200m40.1526.76410
96ŚliwaKrzysztofM35800m02:21.2102:17.23410
97KępińskiCezaryM40100m13.3712.76408
98JurekPawełM55100m14.7712.76406
99WojciechowskiSebastianM351500m04:51.7504:46.41395
100WojciechowskiSebastianM355000m18:00.4217:56.42390
101WitkowskiBartoszM40pchnięcie kulą7.307.74388
102SowińskiEdmundM7510000m55:23.6538:24.95379
103MichalakJerzyM70400m01:24.3501:01.63358
104MalerWładysławM80100m19.0113.05346
105PiechnikMateuszM35110m ppł.20.8920.34325
106BernardelliMichałM405000m chód35:44.6833:37.29300
107PlejznerowskiMarcinM355000m18:51.5718:47.38293
108SowińskiEdmundM755000m27:18.8418:50.96287
109DembińskiEugeniuszM7510000m58:57.9040:53.53257
110KrukowskiArturM40800m02:37.5802:27.95244
111DembińskiEugeniuszM751500m07:36.1505:08.49238
112WitkowskiBartoszM40rzut młotem17.7119.64236
113LeviCharlesM60rzut młotem13.9819.53234
114MalerWładysławM805000m30:35.9619:32.81218
115KrukowskiArturM401500m05:29.7805:12.60213
116GórnyJacekM45200m32.2729.56202
117SowińskiEdmundM751500m07:44.9205:14.43202
118GmitrzukPawełM4510000m45:28.5942:26.59193
119MichalakJerzyM70800m03:31.9202:32.39187
120SowińskiEdmundM75800m03:47.6102:33.32176
121MuchaSebastianM401500m05:47.9905:29.86123
122ChurskiSzymonM50400m01:22.3301:12.0585
123GlińskiTadeuszM801500m09:48.2206:07.7012
124GlińskiTadeuszM80800m04:51.0403:01.411

Kobiety - Województwo opolskie -

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty

Mężczyźni - Województwo opolskie - 1499

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1WalczakMarekM40pchnięcie kulą13.2013.99759
2KrawulskiAdamM45pchnięcie kulą11.5713.67740

Kobiety - Województwo podkarpackie - 5193

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1MorawczyńskaJolantaK503000m chód16:49.4414:32.96952
2MorawczyńskaJolantaK505000m chód29:20.1525:23.94929
3Bocek TelkaAldonaK55200m40.4733.63482
4Bocek TelkaAldonaK55100m19.0116.03469
5PielaMałgorzataK551500m07:16.3405:57.06448
6ZaorskaJustyna K4510000m53:24.4249:05.50420
7Bocek TelkaAldonaK55400m01:38.4001:20.49382
8PielaMałgorzataK55400m01:40.8401:22.49345
9Bocek TelkaAldonaK551500m07:51.8706:26.13317
10UrbanikAnnaK555000m30:34.7125:27.21270
11UrbanikAnnaK5510000m01:09:18.7758:05.47179

Mężczyźni - Województwo podkarpackie - 16362

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RupalaAndrzejM65skok w dal4.547.16961
2Cząstka JanM60400m01:01.2749.46913
3MorawczyńskiKonradM453000m chód14:55.8113:32.32881
4KurczTadeuszM45100m11.8810.97880
5Cząstka JanM60200m27.4122.55868
6KurczTadeuszM45200m24.7222.64859
7PorzuczekBartoszM35800m02:01.2901:57.87821
8MorawczyńskiKonradM455000m chód26:12.8923:47.87814
9PorzuczekBartoszM35400m53.3651.72791
10ZajchowskiMarekM55skok w dal4.406.07722
11KurczTadeuszM45400m59.1953.69691
12ZajchowskiMarekM55trójskok9.0812.16640
13ForyśWłodzimierzM55100m13.6811.82632
14WojtasiewiczWincentyM652000m pprz.10:00.3110:53.74620
15ForyśWłodzimierzM55trójskok8.6711.61590
16ForyśWłodzimierzM55skok wzwyż1.301.72581
17ZajchowskiMarekM55skok wzwyż1.301.72581
18ZajchowskiMarekM55400m ppł.01:22.1401:05.79549
19Cząstka JanM60800m02:44.0002:11.17524
20ForyśWłodzimierzM55skok o tyczce2.203.12435
21Gajda RomanM5510000m44:30.4638:20.87382
22ZajchowskiMarekM55100m ppł.21.8319.76378
23ForyśWłodzimierzM553000m pprz.15:41.1812:30.69359
24WojtasiewiczWincentyM655000m23:44.8718:30.54324
25Gajda RomanM555000m21:55.8418:47.67293
26ZajchowskiMarekM55skok o tyczce1.602.27207
27KuropatwaKazimierzM751500m08:37.6105:50.0649
28KuropatwaKazimierzM75800m04:18.8002:54.3317

Kobiety - Województwo podlaskie - 1318

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RakowskaIwonaK40800m02:43.0402:31.45662
2RakowskaIwonaK401500m05:39.7205:18.69656

Mężczyźni - Województwo podlaskie - 5249

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1TrusiewiczAdamM50pchnięcie kulą12.8315.35841
2CzupkiewiczLechosławM80pchnięcie kulą8.1215.18830
3CzupkiewiczLechosławM80rzut młotem29.7856.45808
4TrusiewiczAdamM50rzut dyskiem39.5242.63723
5CzupkiewiczLechosławM80rzut dyskiem23.8941.23697
6DziekońskiTadeuszM7010000m45:12.4333:28.01692
7TrusiewiczAdamM50rzut młotem37.7046.83658

Kobiety - Województwo pomorskie - 16183

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1DubielaHalinaK555000m21:13.0317:39.67892
2PetkaLucynaK451500m05:15.5004:43.63880
3DubielaHalinaK5510000m44:56.1137:39.61874
4PetkaLucynaK45800m02:35.2902:18.30851
5PetkaLucynaK455000m19:55.4018:11.76837
6GrinholcIwonaK453000m chód17:48.5216:03.38828
7PtakRyszardaK50pchnięcie kulą11.0913.50757
8TorłopMałgorzataK555000m chód37:24.6030:57.63668
9WitkowskaIwonaK555000m chód37:28.6731:01.00665
10TorłopMałgorzataK553000m chód22:13.7818:22.50655
11WitkowskaIwonaK553000m chód22:34.1818:39.37636
12RaczyńskaEwaK40400m01:16.6901:11.23583
13KownatkeAnnaK35skok wzwyż1.301.40560
14PaprockaDorotaK40pchnięcie kulą9.6410.30559
15GrzywaczDorotaK451500m06:20.9205:42.45522
16RaczyńskaEwaK40800m02:55.1002:42.65520
17GrzywaczDorotaK455000m24:01.7321:56.73505
18GrzywaczDorotaK4510000m50:41.7246:35.95505
19PtakRyszardaK50rzut dyskiem22.7630.79497
20RathnauAgnieszkaK40pchnięcie kulą8.659.25494
21RathnauAgnieszkaK40rzut dyskiem27.2328.86461
22SpręgaAureliaK455000m24:56.7922:47.02442
23GrzywaczDorotaK45400m01:27.3301:17.96433
24GrzywaczDorotaK45800m03:11.2502:50.33433
25SpręgaAureliaK451500m06:49.9906:08.58393
26SpręgaAureliaK45800m03:17.2702:55.69376
27Poćwiardowska-MarchlewiczAnnaK353000m chód23:57.5623:15.87357

Mężczyźni - Województwo pomorskie - 49355

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ZielkeDariuszM60skok wzwyż1.602.231089
2Barbużyński BogusławM553000m chód14:08.6711:50.341081
3TobiasHubertM75pchnięcie kulą10.7918.101006
4KownatkeRafałM35pchnięcie kulą17.1017.10946
5MałkiewiczKrzysztofM45skok wzwyż1.752.08943
6PłoskiPrzemysławM40pchnięcie kulą16.0917.06943
7KubilusRobertM50200m25.2822.35895
8ŁuniewskiMirosławM603000m chód16:46.4313:25.14894
9Pokrywka LeszekM50100m ppł.16.1315.39889
10ŁuniewskiMirosławM605000m chód28:43.7723:00.74865
11KaszubaKrzysztofM50pchnięcie kulą12.4814.93816
12MałkiewiczKrzysztofM45pchnięcie kulą12.4614.72803
13WerlingZbigniewM80pchnięcie kulą7.8214.61796
14MałkiewiczKrzysztofM45skok w dal5.346.43793
15KujawskiGrzegorzM4010000m33:12.2532:08.30792
16KujawskiGrzegorzM405000m15:56.0715:20.12773
17GrzenkowiczGrzegorzM40pchnięcie kulą13.3614.16769
18RóżyckiRyszardM602000m pprz.08:42.3410:08.21767
19KujawskiGrzegorzM403000m pprz.10:56.0310:09.52763
20SuchanowskiMaciejM35pchnięcie kulą13.7913.79747
21KubilusRobertM50800m02:19.4902:01.58731
22KostroWłodzimierzM75300m ppł.01:06.5401:00.32728
23TobiasHubertM75trójskok7.2412.94716
24SuchanowskiMaciejM35rzut dyskiem42.2042.20715
25KaszubaKrzysztofM50rzut dyskiem38.8641.92710
26LibanZygfrydM755000m22:47.7515:43.88706
27TobiasHubertM75rzut młotem28.7349.07693
28MałkiewiczKrzysztofM45rzut oszczepem40.2552.32676
29TobiasHubertM75rzut dyskiem25.5539.56666
30SzczerbaMirosławM55rzut młotem33.5846.29650
31SalewskiJanM40400m58.1554.57649
32Kostra ZbigniewM65400m01:10.9854.68644
33BagińskiTomaszM401500m04:33.8104:19.54639
34SalewskiJanM40800m02:14.0302:05.84635
35NarlochAdamM45skok w dal4.645.59626
36OssowskiDariuszM551500m05:09.6204:20.95625
37BorowskiSławomirM45pchnięcie kulą9.7911.56614
38GrzenkowiczGrzegorzM40rzut dyskiem36.8036.80614
39GuzowskiDariuszM5010000m38:29.3934:33.83614
40BorowskiSławomirM45rzut młotem35.5643.77610
41MarchlewiczDawidM35rzut młotem43.6443.64608
42TobiasHubertM75skok w dal3.025.45599
43SuchanowskiMaciejM35rzut młotem42.8242.82595
44SalewskiJanM40200m26.2824.93589
45SosnowskiWiesławM4510000m37:25.7334:55.94589
46KownatkeRafałM35rzut młotem41.1341.13569
47MałkiewiczKrzysztofM45rzut dyskiem31.2334.19565
48BorowskiSławomirM45rzut dyskiem31.1134.06563
49NagórekKrzysztofM6010000m42:56.7035:22.17560
50SuchanowskiMaciejM35rzut oszczepem40.8944.02557
51WerlingZbigniewM80rzut młotem21.2040.19554
52KostroWłodzimierzM75400m01:22.9857.02538
53LibanZygfrydM7510000m51:33.5535:45.38535
54NagórekKrzysztofM60800m02:44.5802:11.63515
55Kostra ZbigniewM65300m ppł.01:03.9201:07.15509
56NagórekKrzysztofM60400m01:11.5457.75507
57BorzeckiStefanM75rzut oszczepem18.3338.66480
58MrówkaMichałM353000m chód18:16.8217:45.01473
59ZawadzkiKazimierzM5510000m42:50.7736:54.98464
60Kostra ZbigniewM65800m02:57.8502:15.33444
61ZielińskiJacekM50800m02:37.4902:17.27410
62LibanZygfrydM75800m03:24.8502:17.99397
63LibanZygfrydM751500m07:04.1304:46.84391
64OssowskiDariuszM555000m20:55.3117:55.80391
65ZawadzkiKazimierzM555000m21:00.2718:00.05383
66RóżyckiRyszardM60800m02:54.2902:19.40373
67MrówkaMichałM355000m chód32:50.4231:55.25371
68BuryPawełM351500m04:56.8504:51.42356
69SzczerbaMirosławM55trójskok7.029.40354
70GrobelnyTomaszM401500m05:09.7304:53.59339
71ZielińskiJacekM50400m01:11.3601:02.45329
72BuryPawełM355000m18:36.1218:31.99321
73GrobelnyTomaszM40800m02:33.2902:23.92301
74ZielińskiJacekM501500m05:41.9705:00.52290
75RóżyckiRyszardM605000m23:02.1318:52.38284
76GrzywaczStanisławM601500m06:15.7705:02.57276
77GrzywaczStanisławM60800m03:02.6202:26.06270
78GrzywaczStanisławM605000m23:20.2019:07.18259
79Mikołajczyk WojciechM351500m05:10.9005:05.21258
80ZielińskiJacekM505000m21:25.9419:08.47257
81ZielińskiJacekM5010000m45:36.8140:57.66254
82RysiewskiRobertM351500m05:12.2105:06.50250
83GrobelnyTomaszM405000m20:03.9319:18.66240
84TobiasHubertM75100m18.8713.77216
85Mikołajczyk WojciechM355000m20:09.4520:04.98172
86GrzywaczStanisławM60400m01:24.2201:07.99169

Kobiety - Województwo śląskie - 21507

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SowaAlicjaK75pchnięcie kulą6.8016.43939
2MolskaUrszulaK60skok wzwyż1.151.69869
3Brych-PająkEwaK455000m19:53.7718:10.27840
4Brych-PająkEwaK451500m05:29.1704:55.92798
5Włodarczyk PatrycjaK40400m01:08.4401:03.57781
6Stępień-Wyrobiec OlgaK451500m05:38.3905:04.21744
7Stępień-Wyrobiec OlgaK455000m21:13.9919:23.54722
8MolskaUrszulaK60skok w dal3.174.89710
9GołekDianaK3510000m41:28.6141:22.14709
10MolskaUrszulaK60trójskok6.7610.38703
11GołekDianaK355000m19:48.2019:37.86700
12NowakMonikaK355000m19:56.8419:46.43687
13Stępień-Wyrobiec OlgaK45800m02:48.8702:30.40677
14SzyrajewMariaK70skok wzwyż0.901.49655
15Włodarczyk PatrycjaK402000m pprz.09:02.5708:20.25649
16NowakMonikaK351500m05:28.6205:21.00642
17SowaAlicjaK75rzut oszczepem13.8538.18640
18MolskaUrszulaK6080m ppł.19.5317.75635
19NowakMonikaK35800m02:39.0902:33.81631
20ŚwitajAneta K352000m pprz.08:42.0508:25.81630
21SzyrajewMariaK70skok w dal2.444.35596
22SowaAlicjaK75rzut dyskiem14.3735.81589
23SowaAlicjaK75rzut młotem19.8738.50570
24MolskaUrszulaK60100m18.8215.25559
25SzczotkaIlona K50400m01:25.8001:13.44531
26ŚwitajAneta K35200m33.5132.79522
27SzyrajewMariaK70200m46.0032.98511
28SzyrajewMariaK70trójskok4.768.58500
29SzyrajewMariaK70100m21.6615.93480
30SzczotkaIlona K501500m06:50.1505:52.40471
31Włodarczyk AlicjaK65100m20.6916.03469
32SzczotkaIlona K50800m03:18.2302:48.81449
33ŚwitajAneta K35pchnięcie kulą8.108.10424
34MolskaUrszulaK60200m45.6436.32354
35Włodarczyk AlicjaK65800m04:46.2003:27.75121

Mężczyźni - Województwo śląskie - 56767

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1SeidelBogusławM705000m chód27:12.4019:39.901101
2MadejStefanM70rzut oszczepem39.1575.141006
3NowakRafałM453000m pprz.10:13.3009:03.451003
4MolskiStefanM553000m chód15:13.9612:44.98971
5MaliszewskiAndrzejM60rzut dyskiem49.8955.75970
6MaliszewskiAndrzejM60pchnięcie kulą12.4616.89933
7MałeckiWaldemarM603000m chód16:31.6413:13.31916
8NowakRafałM45800m02:06.1001:54.20914
9NowakRafałM451500m04:18.5203:56.21900
10OrłowskiWaldemarM60100m13.0810.92899
11DobrzyńskiMarekM70300m ppł.57.2956.22878
12MyśliwiecJanM551500m04:46.8004:01.72834
13MyśliwiecJanM55800m02:21.3101:58.21812
14MolskiStefanM555000m chód28:34.9323:57.11804
15KreihsWitoldM50skok w dal5.016.46800
16MolskiStefanM55skok w dal4.656.41792
17MałeckiWaldemarM605000m chód30:09.2524:09.21791
18JenekAndrzejM60rzut oszczepem37.6359.81784
19OkońskiCzesławM75skok wzwyż1.171.91779
20KowalikZbigniewM65skok w dal3.986.28778
21BłaszczykZbigniewM6010000m39:26.5232:29.07765
22KalinowskiZbigniewM353000m pprz.10:27.1910:09.44763
23ŁukasiakAndrzejM601500m05:08.4404:08.36759
24StecułaLeszekM60skok wzwyż1.351.88751
25StecułaLeszekM60300m ppł.53.5659.76747
26ŻabińskiStanisławM65rzut oszczepem32.3656.52737
27StecułaLeszekM60skok w dal4.136.09733
28BryniakFryderykM75skok wzwyż1.141.86732
29GreniuchZbigniewM75skok wzwyż1.141.86732
30BerwidEdwardM85pchnięcie kulą6.0913.45727
31KreihsWitoldM50pchnięcie kulą11.2113.41725
32MyśliwiecJanM55400m01:03.1453.16717
33NowakRafałM455000m16:55.2115:42.22711
34GamracyLeszekM703000m chód21:15.7315:20.82690
35JędrusikJózefM80100m16.9311.62687
36GreniuchZbigniewM75trójskok7.0712.64687
37PałkaPiotrM3510000m33:36.8133:36.81681
38KołodziejczykJarosławM5010000m37:28.1533:38.84679
39BryniakFryderykM75rzut oszczepem24.8252.35677
40MolskiStefanM55400m ppł.01:17.3301:01.94672
41KreihsWitoldM50100m ppł.17.9417.11663
42KreihsWitoldM50rzut dyskiem36.1338.97655
43GamracyLeszekM705000m chód36:35.7726:27.10651
44GreniuchZbigniewM75skok w dal3.115.61639
45ListowskiAndrzejM50skok wzwyż1.401.76637
46StecułaLeszekM60100m14.1611.83634
47KreihsWitoldM50trójskok9.7112.10632
48ŁukasiakAndrzejM605000m19:48.5116:13.75627
49OkońskiCzesławM75skok w dal3.075.54617
50KalinowskiZbigniewM355000m16:23.0116:19.37613
51ListowskiAndrzejM50400m ppł.01:15.4101:03.83610
52MolskiStefanM553000m pprz.13:44.4110:57.55608
53KowalikZbigniewM65trójskok7.6711.87600
54ZawadzkiJerzyM75skok wzwyż1.051.72599
55WierzbickiJacekM35100m12.1411.97594
56WierzbickiJacekM35skok w dal5.125.39592
57KulejWiesławM70rzut oszczepem23.9645.98585
58StecułaLeszekM60rzut oszczepem28.6845.58579
59StecułaLeszekM60100m ppł.19.9817.84575
60JędrusikJózefM80200m37.6125.07574
61OkońskiCzesławM75trójskok6.4111.46562
62KwoczałaZygmuntM70200m33.5125.22557
63WilkDariuszM40800m02:19.9002:11.35520
64WilkDariuszM401500m04:46.7604:31.82520
65KwoczałaZygmuntM70100m15.9612.27516
66RębiszMariuszM4510000m38:52.5636:16.98502
67WierzbickiJacekM35trójskok10.8410.87497
68WilkDariuszM405000m17:47.6917:07.54496
69ŁukasiakAndrzejM60800m02:45.9302:12.71493
70PiontekAdrianM40pchnięcie kulą8.909.43488
71KreihsWitoldM50400m ppł.01:20.6601:08.27476
72WierzbickiJacekM35pchnięcie kulą8.988.98461
73BerwidEdwardM85rzut młotem15.3234.11460
74WyrobiecGrzegorzM451500m05:05.5904:39.22454
75GreniuchZbigniewM75100m17.2412.58443
76ListowskiAndrzejM503000m pprz.14:12.6011:58.23439
77SzczotkaAndrzejM551500m05:36.1804:43.33420
78BerwidEdwardM85rzut dyskiem12.5125.54404
79SzczotkaAndrzejM55800m02:44.6902:17.76401
80ZawadzkiJerzyM75200m37.9827.03388
81WyrobiecGrzegorzM455000m19:24.2018:00.49382
82BerwidEdwardM85rzut oszczepem10.7428.78339
83ZawadzkiJerzyM75100m18.0013.13328
84OkońskiCzesławM7580m ppł.22.5020.79289
85WierzbickiJacekM35400m ppł.01:19.1301:16.36275
86OkońskiCzesławM75skok o tyczce1.302.44253
87PiontekAdrianM40rzut oszczepem19.0022.48249
88ZawadzkiJerzyM7580m ppł.23.1421.38243
89GamracyLeszekM702000m pprz.13:19.2513:26.60241
90ZawadzkiJerzyM75300m ppł.01:29.5601:21.19181
91KwoczałaZygmuntM70400m01:37.3001:11.09102
92ZawadzkiJerzyM75400m01:47.3001:13.7359
93RissMieczysławM75100m21.7415.868

Kobiety - Województwo świętokrzyskie - 8417

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŚlęzakHalinaK65skok wzwyż1.201.871064
2Stępniewska CzesławaK65rzut dyskiem26.5551.83887
3Stępniewska CzesławaK65pchnięcie kulą8.0414.77836
4ŚlęzakHalinaK65pchnięcie kulą7.7014.14797
5ŚlęzakHalinaK65skok w dal3.045.04751
6Stępniewska CzesławaK65skok wzwyż1.001.56729
7ŚlęzakHalinaK65rzut oszczepem17.8438.08638
8Stępniewska CzesławaK65rzut oszczepem17.8037.99637
9Stępniewska CzesławaK65skok w dal2.674.42607
10ŚlęzakHalinaK65rzut dyskiem16.0231.27505
11Stępniewska CzesławaK65rzut młotem21.0533.42485
12ŚlęzakHalinaK65rzut młotem20.9133.19481

Mężczyźni - Województwo świętokrzyskie - 10216

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PardelaMirosławM80pchnięcie kulą9.4817.72983
2MirkowskiGrzegorzM80pchnięcie kulą9.0616.93935
3MirkowskiGrzegorzM80rzut młotem32.2561.13882
4KędrackiJanuszM60pchnięcie kulą11.1315.09825
5MirkowskiGrzegorzM80rzut dyskiem24.6042.46720
6PardelaMirosławM80skok w dal3.075.93705
7MirkowskiGrzegorzM80rzut oszczepem22.2851.64667
8PardelaMirosławM80skok wzwyż1.001.72599
9PardelaMirosławM80trójskok6.0611.64593
10SułekKrzysztofM75rzut dyskiem22.4434.74576
11SułekKrzysztofM75pchnięcie kulą6.3210.60557
12MirkowskiGrzegorzM80skok wzwyż0.901.55441
13SułekKrzysztofM75rzut młotem17.8930.56405
14SułekKrzysztofM75skok w dal2.394.31376
15SyskaRyszardM60400m01:15.9901:01.35368
16KotwicaFabianM655000m23:31.5618:20.17343
17SyskaRyszardM60800m03:05.1902:28.11241

Kobiety - Województwo warmińsko-mazurskie - 19928

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1Romanowska HelenaK80pchnięcie kulą7.0119.431126
2SudzińskaMariolaK401500m04:55.2504:36.97927
3SudzińskaMariolaK405000m18:15.5817:23.54920
4FalbaWioletta K505000m20:21.2417:46.63880
5SkrzyńskaEwaK50200m31.1526.98869
6SkrzyńskaEwaK50100m15.0713.21836
7OpakBeataK55200m33.4027.75818
8MielczarekAlicjaK40200m29.5427.76815
9OpakBeataK55100m16.0513.53788
10MielczarekAlicjaK40100m14.5013.72767
11PiechockaKatarzyna K4510000m43:35.8040:04.44764
12PietruszkaMagdalenaK35400m01:06.8901:04.52755
13SamborTeresaK80pchnięcie kulą4.7213.08731
14PietruszkaMagdalenaK35800m02:32.4302:27.37718
15JachimowiczDorotaK405000m20:26.1419:27.90716
16PieczulisKrystynaK551500m06:18.8905:10.05708
17SamborElżbieta K553000m chód21:34.8917:50.36694
18MielczarekAlicjaK40skok w dal4.104.74682
19KowalskaAgnieszkaK405000m20:51.9019:52.43678
20Romanowska HelenaK80rzut dyskiem14.1039.71661
21Romanowska HelenaK80rzut młotem20.1643.15647
22SamborElżbieta K55pchnięcie kulą8.1211.34623
23Romanowska HelenaK80rzut oszczepem11.7536.80615
24SamborElżbieta K55rzut dyskiem18.8228.77459
25PieczkowskaAgnieszkaK40800m03:00.9002:48.04458
26SamborElżbieta K55rzut oszczepem16.8527.85448
27SamborTeresaK80rzut oszczepem8.4426.44422
28SamborElżbieta K55rzut młotem21.9028.49403

Mężczyźni - Województwo warmińsko-mazurskie - 68711

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1JabłońskiJerzyM75rzut młotem47.6081.301200
2GrzybMarekM65skok w dal5.037.931111
3GudaniecRyszardM70pchnięcie kulą12.7819.241074
4KubackiMieczysławM65pchnięcie kulą12.3818.701042
5GrzybMarekM65skok wzwyż1.472.161020
6JabłońskiJerzyM75pchnięcie kulą10.8218.151009
7GrzybMarekM65rzut oszczepem42.6474.47996
8ZawadaSławomirM50skok wzwyż1.652.07933
9GudaniecRyszardM70rzut oszczepem35.7368.57911
10JabłońskiJerzyM75rzut dyskiem33.6552.10901
11ZawadaSławomirM50100m ppł.16.0615.32898
12GrzybMarekM65100m ppł.18.4015.41886
13GulbickiTadeuszM65skok w dal4.276.74871
14ChilmanowiczJanuszM55pchnięcie kulą11.8615.81868
15GrzybMarekM65200m28.6222.60864
16ZawadaSławomirM50skok w dal5.226.73855
17SkrzyńskiPiotrM50200m25.6622.68852
18BartkowskiZbigniewM5510000m36:26.6431:24.01850
19SzyslerAndrzejM65300m ppł.54.2657.01848
20GrzybMarekM65100m13.8011.09842
21SkrzyńskiPiotrM50100m12.4511.12836
22SzparakRyszardM65400m01:06.1350.95832
23LotzTadeuszM65pchnięcie kulą9.9715.06823
24GoleniowskiDawidM35800m02:01.3301:57.91820
25ZawadaSławomirM50trójskok11.1713.91818
26JabłońskiSławomirM70rzut młotem37.0356.99817
27BartkowskiZbigniewM555000m17:39.2915:07.81809
28KubackiMieczysławM65rzut dyskiem37.8747.17808
29KubackiMieczysławM65rzut młotem34.9854.23774
30BarczakAdamM45800m02:12.5502:00.04768
31JabłońskiSławomirM70pchnięcie kulą9.3714.11766
32KłosGrzegorzM35800m02:03.7502:00.26762
33FlagaPrzemysławM351500m04:14.2504:09.60745
34ZawadaSławomirM50400m ppł.01:10.8759.98740
35GudaniecRyszardM70rzut dyskiem30.6642.58722
36LotzTadeuszM65rzut młotem32.5550.46715
37OlszewskiMarekM50skok w dal4.676.02714
38BarczakAdamM451500m04:36.5104:12.65712
39SzyslerAndrzejM65400m01:09.9153.86683
40GulbickiTadeuszM65trójskok8.2012.69678
41ChilmanowiczJanuszM55rzut młotem34.2847.26665
42WodzyńskiBogusławM601500m05:19.6204:17.36662
43JabłońskiSławomirM70rzut dyskiem28.0038.88653
44GębskiMariuszM40200m25.6824.37650
45KołakowskiRafałM40800m02:13.5702:05.41644
46GębskiMariuszM40100m12.3611.79640
47KrupińskiBogumiłM4510000m36:39.5434:12.83638
48GulbickiTadeuszM65200m31.1924.62623
49OlszewskiMarekM50rzut oszczepem33.8948.41620
50CiołkowskiMarekM553000m chód19:13.7316:05.67618
51Zienkiewicz PiotrM455000m17:33.4316:17.69617
52FlagaPrzemysławM355000m16:21.7416:18.11616
53GulbickiTadeuszM65100m14.8111.91609
54LotzTadeuszM65rzut dyskiem29.3436.55609
55KaweczyńskiKrzysztofM353000m pprz.11:18.0010:58.81605
56GębskiMariuszM40rzut oszczepem39.8747.16602
57KasperskiArkadiusz M5010000m38:45.7734:48.54598
58CzaplickiPiotrM401500m04:38.8604:24.33592
59BystrzyckiRadosławM5010000m38:55.6534:57.41588
60KołakowskiRafałM40400m59.5855.91587
61CentkowskiRomualdM65rzut dyskiem28.2035.13583
62FiukMiroslawM55skok wzwyż1.301.72581
63GulbickiTadeuszM65rzut dyskiem28.0734.97580
64GulbickiTadeuszM65rzut oszczepem25.9145.25575
65KasprowiczMarcinM405000m17:13.4616:34.60574
66ChilmanowiczJanuszM55rzut dyskiem28.5234.30567
67KasperskiArkadiusz M505000m18:36.8216:37.43567
68LotzTadeuszM65rzut oszczepem25.5744.66566
69ElminowskiEdwardM55400m01:07.0756.47562
70PatalonAdamM505000m18:46.2616:45.86547
71OziemkiewiczMarekM45pchnięcie kulą8.8110.41546
72OlszewskiMarekM50pchnięcie kulą8.6810.38544
73OziemkiewiczMarekM45rzut dyskiem29.7532.57535
74CzaplickiPiotrM405000m17:31.1616:51.64533
75OlszewskiMarekM50400m ppł.01:18.4401:06.39531
76AmbroziakMarcinM3510000m35:52.2435:52.24528
77StraussDarekM505000m18:56.2316:54.77526
78OlszewskiMarekM50skok wzwyż1.301.63515
79KosowskiJanuszM6510000m46:08.4436:08.80511
80CiołkowskiMarekM555000m chód34:54.2629:14.99499
81OziemkiewiczMarekM45rzut oszczepem30.2039.26489
82PatalonAdamM5010000m40:38.8836:30.11489
83ZawadaSławomirM50skok o tyczce2.503.31487
84ChodaraRomanM65400m01:15.6758.30484
85ElminowskiEdwardM55200m30.6626.16465
86OziemkiewiczMarekM45rzut młotem27.9334.38464
87KlimikZenonM551500m05:33.2404:40.85441
88ChodaraRomanM65800m02:58.8202:16.06431
89DobrzyńskiHenrykM551500m05:36.2504:43.39419
90ŻmijewskiPawełM40200m28.1126.67418
91PieczarkaDariuszM451500m05:11.4204:44.54410
92Szostawicki MichałM4010000m39:08.2437:52.86408
93NagorskiRobertM5510000m44:00.2237:54.81406
94DobrzyńskiHenrykM55800m02:46.1602:18.99380
95LeśniewskiJanM70800m03:14.0902:19.57370
96NowakJerzyM555000m21:15.2918:12.92357
97KuczkowskiRyszardM55800m02:48.4402:20.90348
98ŻmijewskiPawełM40100m13.7613.13332
99KuczkowskiRyszardM551500m05:49.9704:54.95329
100MelnyczokJanM655000m23:44.5018:30.26324
101PieczarkaDariuszM45800m02:37.7702:22.88317
102LeśniewskiJanM705000m25:13.1018:34.55316
103JabłonkaKrystianM35800m02:27.2002:23.05314
104MelnyczokJanM651500m06:28.0304:57.00314
105JabłonkaKrystianM351500m05:04.3204:58.75302
106ŚliwczyńskiJarosławM351500m05:06.2905:00.68289
107KrólikowskiJanuszM65rzut oszczepem14.2224.84283
108PaluszakTadeuszM70400m01:28.9101:04.96250
109RękawieckiRobertM45400m01:15.7701:08.73151
110SzapielGrzegorzM4510000m46:44.9043:37.81150
111PieczkowskiHubertM45400m01:19.9601:12.5377
112KwiatkowskiRyszardM55100m17.4115.0462
113RękawieckiRobertM45800m03:05.8802:48.3346
114KrólikowskiJanuszM65800m03:52.1702:56.6610

Kobiety - Województwo wielkopolskie - 9400

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1ŁeszykAneta K50skok w dal4.536.05982
2PodsiadłoAleksandraK65100m16.4312.73908
3PodsiadłoAleksandraK65200m35.0126.55894
4TalarPatrycjaK351500m05:06.3104:59.20776
5PodsiadłoAleksandraK65400m01:26.5901:03.80774
6MałeckaAnnaK35rzut dyskiem45.2345.23764
7KaczmarekAgataK4010000m42:05.8240:21.00752
8TalarPatrycjaK3510000m40:29.8340:23.51751
9SinieckaBeataK50rzut dyskiem30.0240.62678
10MałeckaAnnaK35pchnięcie kulą10.8510.85593
11SinieckaBeataK50pchnięcie kulą8.8710.80590
12ŻerkoRenataK50rzut oszczepem23.2733.85560
13ŻerkoRenataK50rzut młotem22.8826.94378

Mężczyźni - Województwo wielkopolskie - 53393

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1RoszczakCzesławM80pchnięcie kulą13.0624.411386
2MusiałWiesławM60skok w dal5.337.861104
3RoszczakCzesławM80rzut młotem38.0272.071054
4MusiałWiesławM60100m ppł.16.0014.291048
5DrążkowskiMariuszM65pchnięcie kulą12.3318.631037
6MusiałWiesławM60300m ppł.47.1952.651020
7RoszczakCzesławM80rzut dyskiem33.2557.391001
8LorenzSylwesterM70skok w dal4.317.27982
9MusiałWiesławM60trójskok10.6315.30959
10MusiałWiesławM60skok wzwyż1.502.09952
11MarcinkowskiMarcinM40200m23.3122.12926
12GołębiewskiEdwardM703000m chód18:22.3613:15.68912
13CiesielskiWojciechM55skok wzwyż1.552.05908
14KowalewiczAleksanderM70rzut oszczepem35.2167.58897
15SuszyckiNorbertM70rzut dyskiem37.2451.72894
16WawrzyniakZenonM65rzut oszczepem38.5767.36893
17LorenzSylwesterM70trójskok8.7114.49887
18LorenzSylwesterM70skok wzwyż1.302.02885
19MuszyńskiAndrzejM70skok wzwyż1.302.02885
20MusiałWiesławM60200m27.3522.50875
21MarcinkowskiMarcinM40100m11.5411.01866
22KowalewiczAleksanderM70pchnięcie kulą10.3815.63857
23KrólikBogdanM55rzut oszczepem41.2564.75856
24GołębiewskiEdwardM705000m chód32:21.4823:23.30840
25RoszczakCzesławM80rzut oszczepem27.4563.62839
26KwitaZbigniewM603000m chód17:35.6114:04.49822
27LorenzSylwesterM70100m14.5711.20806
28LorenzSylwesterM7080m ppł.15.9116.00804
29NadachowskiJanM70rzut młotem36.1955.69796
30NadachowskiJanM70pchnięcie kulą9.6814.57794
31NadachowskiMarekM45pchnięcie kulą12.2114.42785
32KowalewiczAleksanderM70rzut dyskiem33.0345.87784
33KrollEdwardM80rzut oszczepem25.1958.38764
34Dziuba MariuszM50skok wzwyż1.501.88751
35DrążkowskiMariuszM65rzut dyskiem34.5243.00730
36ItkowiakRobertM50rzut oszczepem39.2556.07730
37KowalewiczAleksanderM70trójskok7.7912.96715
38NowakIreneuszM70pchnięcie kulą8.8013.25715
39NadachowskiMarekM45rzut dyskiem38.1441.76707
40JankowskiTomaszM45rzut młotem40.2749.57701
41TarasiukPawełM3510000m33:20.9533:20.95700
42KrólikBogdanM55pchnięcie kulą9.6812.90694
43NadachowskiMarekM45rzut młotem39.2148.27680
44DyczkoPiotrM35400m ppł.01:04.5901:02.33659
45CzerbniakNorbertM4510000m36:20.9633:55.49659
46BrylewskiMateuszM351500m04:22.9704:18.16654
47MuszyńskiAndrzejM70skok w dal3.375.69649
48DrążkowskiMariuszM65rzut młotem29.5745.84642
49RepczyńskiAleksanderM70300m ppł.01:04.0901:02.89641
50NowakIreneuszM70rzut oszczepem24.8447.67609
51TerleckiKrzysztofM4010000m35:54.2134:45.06601
52PodsiadłoZdzisławM70100m15.5811.98588
53SienkiewiczCzesławM6010000m42:32.5135:02.25582
54DrążkowskiMariuszM65rzut oszczepem26.0645.51578
55NadachowskiMarekM45rzut oszczepem34.6845.08572
56KrollEdwardM80rzut młotem20.1138.12522
57RepczyńskiAleksanderM70400m01:18.5957.42521
58KrólikBogdanM55rzut dyskiem25.6630.86503
59SzajdaTomaszM405000m17:47.6017:07.46496
60DyczkoPiotrM35400m59.8858.04495
61KoziczLeszekM501500m05:12.5304:34.65495
62SienkiewiczCzesławM605000m21:06.9017:17.97472
63GołębiewskiEdwardM701500m06:26.0004:38.96457
64Dziuba MariuszM50rzut dyskiem25.6827.70444
65KoziczLeszekM505000m19:54.3117:46.64410
66DyczkoPiotrM35800m02:21.6002:17.61404
67WernerCzesławM55200m31.6927.03386
68SmulAndrzejM601500m05:59.7904:49.70369
69RepczyńskiAleksanderM70800m03:14.8002:20.08362
70GołębiewskiEdwardM70400m01:24.6101:01.82351
71WernerCzesławM55100m15.1013.04348
72RepczyńskiAleksanderM70100m17.0313.09337
73GołębiewskiEdwardM70800m03:16.8902:21.58337
74NuijensPeterM701500m06:49.4304:55.90322
75SkalskiPrzemysławM35100m13.5213.34292
76SkalskiPrzemysławM35200m29.3228.82248
77SobkowskiKrzysztofM351500m05:30.8805:24.82147

Kobiety - Województwo zachodniopomorskie - 8345

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1PiwowarskaTeresaK65pchnięcie kulą8.5015.61888
2KielingAnnaK5580m ppł.16.5516.07801
3KielingAnnaK55skok w dal3.615.18784
4KielingAnnaK55100m16.1613.63774
5KielingAnnaK55200m34.7028.83750
6ZboińskaAgnieszkaK45100m15.7814.37673
7ZboińskaAgnieszkaK45200m33.3830.13668
8ZboińskaAgnieszkaK45skok w dal3.724.62649
9PiwowarskaTeresaK65rzut młotem26.4842.04629
10KielingAnnaK55rzut dyskiem23.6836.20596
11PiwowarskaTeresaK65rzut oszczepem16.1734.51572
12ZboińskaAgnieszkaK45400m01:20.8501:12.17561

Mężczyźni - Województwo zachodniopomorskie - 43359

Miejsce Nazwisko Imię Kategoria
wiekowa
Dyscyplina Wynik Wynik
seniorowski
Punkty
1StrelczukWojciechM65pchnięcie kulą12.9719.591095
2KopikLeszekM75pchnięcie kulą11.6419.521091
3JaworskiLeszekM65skok w dal4.637.30979
4SzychRobertM50800m02:09.4601:52.84950
5SzychRobertM501500m04:25.2603:53.11938
6SobońRomanM60skok wzwyż1.452.02885
7RatajczykKrzysztofM40skok wzwyż1.782.01875
8StrelczukWojciechM65rzut młotem38.6359.88862
9JaworskiLeszekM65trójskok9.2414.30855
10HoffmannZygfrydM70skok w dal3.966.68854
11RadzikowskiHenrykM60pchnięcie kulą11.1815.16829
12KrauzeJerzyM55rzut oszczepem40.0662.89829
13JaworskiLeszekM65100m13.9011.17818
14KopikLeszekM75rzut dyskiem29.8846.26791
15PiotrowskiRobertM55pchnięcie kulą10.8814.50790
16KielingMariuszM603000m chód18:04.9514:27.96780
17KrauzeJerzyM55100m ppł.17.9716.26768
18Barański BogusławM602000m pprz.08:42.8510:08.81765
19RokickiŁukaszM35200m23.8123.40760
20JaworskiLeszekM65200m29.7023.45758
21KrauzeJerzyM55200m27.6223.56743
22SuskiJanM65300m ppł.57.2301:00.13734
23KrawczukJanM70skok o tyczce2.404.20732
24KrauzeJerzyM55100m13.2911.48725
25SuskiGrzegorzM40trójskok12.0613.00725
26KielingMariuszM605000m chód31:28.0525:12.33725
27PiotrowskiRobertM55rzut dyskiem35.4042.57722
28SuskiJanM65skok wzwyż1.251.84713
29BurdzyMieczysławM75skok w dal3.325.99707
30WojnachAndrzejM50800m02:21.1102:02.99698
31SuskiJanM65trójskok8.2512.76697
32ZboińskiWojciechM50400m01:01.3853.71690
33RokickiŁukaszM35100m11.8111.65687
34HoffmannZygfrydM70400m01:13.6353.79686
35SuławaMarianM70skok o tyczce2.304.02682
36RadzikowskiHenrykM60rzut dyskiem36.1540.39681
37RadzikowskiHenrykM60rzut młotem34.1247.66671
38SuskiGrzegorzM40skok w dal5.075.71659
39JurkowskiJerzyM65rzut młotem30.1446.72656
40HoffmannZygfrydM70100m15.2911.75649
41WojnachAndrzejM501500m04:54.8704:19.13644
42PochranowiczJanuszM6510000m43:43.5734:15.30636
43HoffmannZygfrydM70200m32.6624.58625
44ŻmudaTomaszM40800m02:14.7302:06.50620
45ZboińskiWojciechM50200m27.9824.73610
46KuśmiderAndrzejM355000m16:23.9016:20.26610
47WojnachAndrzejM505000m18:29.3816:30.79584
48Barański BogusławM601500m05:30.8104:26.37572
49JurkowskiJerzyM65rzut dyskiem27.2233.91560
50PochranowiczJanuszM651500m05:56.6004:32.94510
51BurdzyMieczysławM75trójskok5.9410.62470
52Barański BogusławM60800m02:47.6102:14.05468
53ŻmudaTomaszM401500m04:53.1704:37.90466
54PiotrowskiRobertM55rzut młotem24.5833.89456
55KnapCzarekM505000m19:36.7417:30.95444
56HoffmannZygfrydM70800m03:08.5102:15.56440
57GłowackiWłodzimierzM801500m07:32.8404:43.07422
58WyganowskiAndrzejM755000m25:38.2617:41.55421
59WyganowskiAndrzejM751500m07:00.9504:44.69409
60WyganowskiAndrzejM75800m03:24.2902:17.61404
61BurdzyMieczysławM75300m ppł.01:18.5601:11.21397
62GłowackiWłodzimierzM80800m03:43.0302:19.01380
63SuskiJanM65100m ppł.23.7819.91367
64BurdzyMieczysławM75100m18.0213.15324
65BurdzyMieczysławM75200m41.3129.40211
66BurdzyMieczysławM7580m ppł.26.8624.8255
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2021 by ATP_Web